Back to Question Center
0

WordFence - ؛ نقد سمیرت

1 answers:

ایمنی و امنیت دو موضوع اصلی در حوزه وردپرس است. ایمن است که می گویند سیستم مدیریت محتوا دارای تیم امنیتی اختصاص داده شده و با تجربه است که تا حدی امنیت وردپرس را تضمین می کند. به همین دلیل بسیاری از وبلاگ نویسان و مدیران وب وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای اولیه انتخاب می کنند. به عنوان یک نتیجه، برخی از پلاگین های امنیتی نیز وجود دارد که می توانند در WordPress شما نصب شوند و برای استفاده آسان باشند. به گفته مایکل براون Semalt مدیر موفقیت مشتری، WordFense معروف ترین و گسترده افزونه وردپرس است - ftp кабель для наружной прокладки.

راه اندازی و نصب Plugin Security Wordfence

اولین قدم این است که این پلاگین را دانلود و آن را آزمایش کنید. سپس می توانید WordFense را مانند هر افزونه وردپرس یا وبلاگ نویس نصب کنید. به قسمت Plugins بروید و یک افزونه جدید اضافه کنید. فراموش نکنید که آن را Wordfense نامگذاری کنید و روی دکمه Install Now کلیک کنید. پس از نصب کامل، باید پلاگین را فعال کنید تا از تمامی ویژگی ها و ویژگی های آن لذت ببرید. پس از فعال شدن آن، این افزونه از شما خواهد خواست که آدرس ایمیل برای هشدارهای امنیتی را ارائه دهید. در طی این فرایند، شما می توانید به عضویت در خبرنامه Wordfence دسترسی داشته باشید. سپس میتوانید با کلیک روی دکمه تور، تور را در اطراف این پلاگین شروع کنید. این به شما اجازه می دهد همه چیز را درباره افزونه Wordfence بشناسید.

نحوه استفاده از WordFence

در داشبورد Wordfence، شما می توانید اطلاعیه ها در مورد آخرین نسخه ها و مقالات خود را از وبلاگ Wordfence دریافت کنید. در اینجا، شما می توانید به طور منظم وضعیت سیستم امنیتی، مسدود کردن نرم افزارهای مخرب و ویروس ها، جلوگیری از تلاش های ورود و حذف آدرس های مشکوک IP. این جایی است که شما به راحتی می توانید سطح تهدید را تخمین بزنید و می توانید ارزیابی کنید که آیا باید اقدامات اضافی را انجام دهید یا خیر.

ابزار Wordfence

Wordfence ابزارهای گوناگونی را برای استفاده از آن ارائه می دهد. اگر چه پلاگین به طور خودکار کیفیت گذرواژه وب خود را بررسی می کند، می توانید تنظیمات آن را تنظیم کنید تا ایمنی و امنیت خود را بیشتر کنید. یکی از گزینه های آن کمک می کند تا با عبور از کلمات عبور قوی و دسترسی به محل وب سایت شما. همچنین میزان گزاف گویی وب سایت شما را بهبود می بخشد و به شما می گوید که مناطق مورد نیاز را بهبود می دهد

یکی دیگر از ابزار ابزار WHOIS است. با استفاده از آن، می توانید محل شرکت میزبانی خود را بررسی کنید و از هر مکان به سایت خود دسترسی پیدا کنید. ابزار سوم گزینه حق بیمه شناخته شده به عنوان ورود به سیستم تلفن همراه است. هنگامی که آن را فعال میکنید، این ابزار احراز هویت دو عامل را به صفحات وب شما اضافه می کند و می تواند تا حد زیادی تجربه کاربر را بهبود بخشد. در نهایت، آن دارای یک تب تشخیصی است که شما را با اطلاعات مفید در مورد سیستم سرور، پایگاه داده و تنظیم وردپرس

فراهم می کند.

Wordfence - کاربر دوستی

با لیست های گسترده ای از ویژگی های خود، Wordfence به عنوان بهترین پلاگین وردپرس تا به امروز تبدیل شده است. اگر به هکرها و اسپمرها نیاز دارید، این پلاگین میتواند رویاهای شما را برآورده کند و حداکثر امنیت را برای کاربران فراهم کند. توسعه دهندگان Wordfence یک کار فوق العاده انجام داده اند با دادن مشخصات زیادی در یک بسته. این پلاگین شامل بسیاری از تمییز های مفید و پیوندهایی به منابع مفید است که توضیح می دهد که چرا این پلاگین بهترین و مفید ترین آن دوره است.

اگر Wordfence قبلا استفاده نکرده اید، باید آن را امتحان کنید و از حداکثر ایمنی سایت خود در اینترنت لذت ببرید.

November 29, 2017