Back to Question Center
0

ترافیک مستقیم یا نحوه بهبود Google Analytics شما ndash؛ کارشناس Semalt

1 answers:

ترافیک مستقیم یک URL خاص است که مردم به طور مستقیم یا از طریق نشانکهای مرورگر خود تایپ می کنند. گوگل آنالیتیک و سایر سیستم های تحلیل وب به زبان HTTP یک هدر شناخته شده به عنوان ارجاع است که کاربران را به صفحات وب مربوطه هدایت می کند. اگر مقدار ترافیک مستقیم بیشتر از حد انتظار باشد، احتمال این است که اسپم ها حساب گوگل آن را تجربه کرده اند. اما اگر ترافیک مستقیم تا ده درصد داده های شما را نشان می دهد، این یک محدوده طبیعی است و شما نباید در مورد آن نگران باشید. Artem Abgarian، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، معتقد است یکی از بهترین راههای کاهش ترافیک مستقیم کاذب، نشان دادن کمپین های شما و کنترل تعداد بازدیدکنندگان در وب سایت شماست. با این روند، ترافیک کمپین و بازدید های مستقیم به منبع صحیح، بدون در نظر گرفتن جایی که ترافیک از آن آمده است، به منبع صحیح داده می شود.

ترافیک مستقیم چیست؟

اگر کسی نام دامنه خود را در مرورگر خود تایپ کرده و از نشانه برای دسترسی به سایت خود استفاده کند، برای اینکه مطمئن شوید، به طور مستقیم دریافت خواهید کرد. مهم این است که به یاد داشته باشید که جلسات مستقیم می تواند در هر زمان رخ دهد و حساب گوگل آنالیتی اگر ترافیک مستقیم مشروع باشد، بررسی خواهد شد یا خیر. برخی موارد دیگر عبارتند از:

  • با کلیک بر روی یک لینک ایمیل بسته به ارائه دهنده خدمات
  • با کلیک بر روی لینک یک دفتر Microsoft یا فایل PDF خود
  • دسترسی به وب سایت از آدرس کوتاه
  • با کلیک بر روی لینک از برنامه های کاربردی تلفن همراه اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک. اکثر برنامه های تلفن اطلاعات ارجاع را منتقل نمی کنند..
  • بررسی سایت های غیر امن (HTTP) و مقایسه آنها با سایت های ایمن (https). در چنین وضعیتی، سایت ایمن شما مرجع را به یک وب سایت غیر امن تبدیل نخواهد کرد.

ترافیک مستقیم توانایی شامل منابع مختلف است و بازدیدکنندگان همیشه در حساب Google Analytics شما ثبت می شوند.

رفع ترافیک مستقیم

اگر شما احساس می کنید که ترافیک سایت شما در حال دریافت است تا علامت گذاری نمی شود، یکی از راه هایی برای آدرس دادن آن، اضافه کردن پارامترهای ردیابی یا URL های برچسب در کمپین های خاص است. به عنوان مثال، شما می توانید با افزودن پارامترهای مربوطه که اطمینان حاصل کنید همه جلسات از یک کمپین خاص به عنوان ایمیل در حساب Google Analytics به راحتی از ترافیک اسپم ارجاع جلوگیری می شود.

توضیح دادن ترافیک مستقیم به مشتریان

هنگامی که متوجه شوید که ترافیک مستقیم در حال افزایش است، شما باید آن را با نمونه های مناسب توضیح دهید. در مورد این واقعیت که اطلاعات از هر منبع می تواند در سطل های مستقیم باشد، واضح و شفاف باشد. شما باید به سادگی سناریوهای مختلفی را که ممکن است در Direct ایجاد کنید، مانند ایمیل، موتور جستجوی یا لینک با وبسایتهای https، به طور مناسب توضیح دهید. شانس این است که این اطلاعات باعث نارضایتی مشتری شما خواهد شد، اما شما نباید کسی را تقلب کنید و باید به دریافت ترافیک آلی از Google، Bing و یاهو توجه داشته باشید.

نتیجه گیری

درست است که ترافیک مستقیم نفرین برای متخصصان تجزیه و تحلیل است. اما شما می توانید اقدامات لازم را برای مقابله با این مشکل انجام دهید و مشتریان خود را در یک راه بهتر برآورده سازید. اطمینان حاصل کنید که شما به طور منظم حساب Google Analytics خود را بررسی کرده و به منابع ترافیکی نگاه می کنید Source .

November 29, 2017