Back to Question Center
0

Semelt Expert: Spam & ؛ Spam Refererer چیست؟ آیا واقعا کار می کند؟

1 answers:

هرزنامه ارجاع، ترافیک با کیفیت پایین است که به سایت شما از طریق منابع مشکوک، مانند darodar.com، وارد سایت شما می شود. این امکان وجود دارد که فیلترهایی را ایجاد کنیم که ترافیک مربوط به این دامنه را حذف کنند - kagithapattadai. هنگامی که ارجاع ها را حذف می کنید، از بازدید از کیفیت پایین در آمار Google Analytics شما جلوگیری می کنید. ایجاد ترافیک هدفمند به سایت شما باید در هنگام اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیک نگرانی اصلی شما باشد. تجزیه و تحلیل هفتگی یا ماهانه حساب گوگل آنالیز مهم است تا شما بتوانید نتایج مطلوب را بدون هیچ وقت به دست آورید.

فرانک آبانال، متخصص برجسته Semalt ، در مقاله در مورد مسائل مفید در این مورد توضیح می دهد.

هرزنامه مرجع چیست؟

در حالی که بررسی حساب Google Analytics شما ممکن است برخی از بازدید های عجیب و غریب در گزارش خود را ببینید و هرگز در مورد آن را قبلا شنیده. این اسپم ارجاع است که هر روز تعداد زیادی بازدید می کند و میزان گشت و گذار تا 100٪ است. به طور خلاصه، ارجاع هر چیزی است که بازدیدکنندگان را به سایت دیگری هدایت می کند. بنابراین، چیزهایی مانند موتور جستجو ، تبلیغات بنر، ایمیل و لینک های وابسته به آنها اشاره می شود اگر آنها ترافیک خود را به منابع عجیب و غریب هدایت می کند.

از لحاظ فنی، هرزنامه ارجاع مالکیت یک درخواست HTTP ارسال شده توسط مرورگر به یک URL مشخص، پیوند IP یا وابسته است. مراجع تنها زمانی مفید هستند که به طور طبیعی توسط گوگل، بینگ و یاهو ایجاد شوند. همانطور که اشاره گر HTTP به تغییرات و تغییرات باز می شود، این سوءاستفاده بزرگ توسط اسپم ها است و باید در اسرع وقت خلاص شود. دو دلیل اصلی برای اینکه اسپم ها تصمیم به ارسال ترافیک ارجاعی شما را دارند، وجود دارد..

1. افزایش ترافیک به وب سایت های خود

هکرها و اسپمرها اسکریپتهای خودکار را برای تولید صدها هزار بازدیدکننده با URL های اشاره گر دروغین توسعه می دهند. به عبارت دیگر می توان گفت که ترافیک جعلی را به وب سایت های مختلف برای ایجاد لینک ها و افزایش ترافیک وب سایت های خود می دهند. این درآمدها را برای آنها ایجاد می کند و رتبه سایتشان در نتایج جستجو بهبود می یابد.

2. لینک های خارجی را افزایش دهید

برخی سایت ها روزانه ده ها مقاله را منتشر می کنند و این هدف اسپم ها است. آنها عبارتند از لینک ها و اعتبار به منابع معتبر. هکرها با هدف لینک دادن به وب سایت های خود را با استفاده از این لینک ها. تعداد زیادی از لینک ها هر روز ایجاد می شود و رتبه بندی سایت های آنها در عرض چند روز بهبود می یابد.

آیا هرزنامه رجیستر کار می کند؟

نه، این کار نمی کند و فقط توسط سازمان های SEO جنجالی استفاده می شود. این شرکتها وعده داده اند تا ترافیک را به وب سایت شما افزایش دهند، اما وعده های خود را بر اساس استراتژی های کلاه سیاه کلاه است. ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که هیچ راهی برای از بین بردن هرزنامه ارجاعی وجود ندارد. آنها ترافیک را به وب سایت افزایش می دهند، اما نتایج دراز مدت ناکارآمد هستند. ایمن می توان اشاره کرد که هرزنامه ارجاع ممکن است باعث نابودی موتور جستجوی سایت شما شده و میزان بازده آن را افزایش دهد. میزان جست وجو در رتبه های موتور جستجو نقش مهمی دارد. هنگامی که گزاف گویی در مقایسه با سایر وب سایت های مشابه بالا است، شما باید بر روی کیفیت محصولات خود کار کنید و رتبه بندی سایت شما به آرامی بدون توجه به اینکه بهینه سازی موتور جستجوی شما شگفت انگیز است، کاهش می یابد. علاوه بر این، شما ممکن است افزایش پهنای باند را مشاهده کنید که بدون هیچ دلیلی می تواند هزینه های میزبانی را افزایش دهد.

November 29, 2017