Back to Question Center
0

Semelt Expert: ابزار بهینه سازی تصویر

1 answers:

داشتن یک وب سایت حرفه ای ضروری است اگر شما رویای خواندن را برای شما ایجاد کرده اید. به همین دلیل است که شما باید از تصاویر با کیفیت بالا در وب سایت خود برای بهبود وضعیت کلی شرکت خود استفاده کنید. در این راستا، نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، به یاد می آورد که لازم است تصاویری که در سایت قرار داده شده برای بهینه سازی نمایه سازی توسط گوگل، بینگ و یاهو بهینه سازی شوند.

چگونه موتورهای جستجو تصاویر شما را در نظر بگیرند

گوگل، بینگ و یاهو اطلاعات خودکار داده شده به عنوان عنکبوت را به خزیدن وب سایت شما ارسال می کنند. عنکبوت های موتور جستجو و رباتها ماهیت محتوای وب خود را تعیین می کنند، اما آنها قادر به دیدن تصاویر نیستند - bansal group logo maker. آنها فقط می توانند متن را با تصاویر خود بخوانند. با استفاده از متادیتای خود و متن alt، موتورهای جستجو، طرز تفکر و موضوع وب سایت شما را تعیین خواهند کرد. عنکبوت موتور جستجو به تگ های تصویر alt، نام فایل ها و زیرنویس های تصویر برای ارزیابی ماهیت تصاویر شما نگاه می کند.

1. تصویر آلت برچسب ها:

برچسب های تصویر alt برای کاربر قابل دسترسی است که بینایی آن مختل شده است

2. نام فایلهای تصویر:

نام فایل های تصویری شما تصویر خود را تعریف می کند، مانند "birds landscape.jpeg". این نام فایل توضیح می دهد که فرمت عکس شما jpeg است

3. عنوان تصویر:

متن زیر تصویر شما نوشته شده است عنوان تصویر است .

مهم است که تمام انواع متن را برای بهینه سازی جستجوگرها از وب سایت خود بهینه سازی کنید. از آنجا که Google نمیتواند عکسهای شما را ببیند، باید از متن alt (یا متن جایگزین) برای تگ کردن تصاویر با اطلاعاتی که می خواهید با موتورهای جستجو به اشتراک بگذارید استفاده کنید..برچسب های alt به گوگل، بینگ و یاهو کمک می کند عکس های شما را پیدا کرده و آنها را در SERP نمایش دهد.

بهینه سازی Alt برچسب ها:

هر بار که از یک عکس جدید در وب سایت خود استفاده می کنید، از شما خواسته می شود تا برچسب alt را وارد کنید. برچسب alt تصویر شما را توصیف می کند و باید درست وارد شود. شما باید برچسب های alt را در قسمت توضیحات تصویر بنویسید و از کلماتی مناسب برای بهینه سازی تصاویر خود استفاده کنید.

نام تصویر فایل:

هنگامی که برای ایجاد و ذخیره تصاویر برای وب سایت شما می آید، شما باید از کلمات کلیدی در قسمت نام فایل استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر تصویر شما چند درخت زیبا داشته باشد، می توانید فایل را به عنوان "سبز و پرندگان" نامید. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی اولیه در نام فایل وارد شده است تا تصویر خود را از دیگر تصاویر در Google تشخیص دهد.

عنوان تصویر:

به عنوان یک معیار اضافی برای بهینه سازی تصاویر، شما باید از کلمات کلیدی بالا و زیر عکس های خود استفاده کنید. مثلا اگر دو عکس از یک شخص مشهور قبل و بعد از ازدواج دارید، می توانید عنوان را بنویسید: "جان سینا پس از ازدواج از دست می دهد" .

بهینه سازی لینک ها به تصاویر:

اگر می خواهید لینک ها را ایجاد کنید، می توانید آنها را با تصاویر با لنگر متن مناسب بهینه سازی کنید. به عنوان مثال، اگر یک تصویر را نشان می دهد جان سینا، یک کشتی گیر که در وب سایت شما مورد بحث قرار گرفته است، می توانید لینک را به آخرین عکس خود بهینه سازی کنید.

تصاویر را با تصاویر Google بررسی کنید:

به عنوان مرحله نهایی، شما باید تصاویر را با Google Images بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها به درستی نمایه شده اند. به عنوان مثال، اگر نام وب سایت شما www.abc.com باشد، باید در سایت جستجوی تصویر تایپ "site: abc.com"

تایپ کنید.

نتیجه گیری:

تصاویر بهینه شده در رتبه بندی موتور جستجوی خود نقش مهمی ایفا می کنند و به شما کمک می کنند تا بیشتر از Google Images رانندگی کنید. اگر فکر می کنید که تصاویر شما بهینه نشده اند، باید این کار را در اسرع وقت انجام دهید. Elance، Freelancer، ODesk و Fiverr بهترین مکان هایی هستند که برای دنبال کردن کارفرمایان برای انجام کار خود می باشد. آخرین، اما نه کم، شما باید از تصاویر بدون حق امتیاز استفاده کنید. بهترین منابع برای چنین تصاویری عبارتند از Photos Stock، Adobe Stock Images، Getty Images و Pixabay.

November 29, 2017