Back to Question Center
0

Semalt: چیزهایی که باید درباره Darodar و Social-Buttons.com بدانید

1 answers:

به دست آوردن اطلاعات پاک و دقیق با اتاق برای تفسیر بیشتر در مورد مهارت های خود در مدیریت وب سایت های تجارت الکترونیک صحبت می کند. با استفاده از معیارهای ارجاع مناسب برای اندازه گیری پیشرفت آنلاین شما اهمیت بسیار زیادی در مورد آنلاین و بازاریابی دیجیتال دارد. با این حال، می توان آن را کمی خجالتی به خود وب سایت تحت تاثیر darodar.com و spam social -buttons.com referral spam

مایکل براون Semalt مدیر موفقیت مشتری، توضیح می دهد که وبسایت هایی که darodar.com و دیگر تهدیدهای مخرب تحت تاثیر قرار دارند، دارای نرخ بازده بالا هستند، در کنار 100٪، یک عامل کلیدی که الگوریتم های رتبه بندی را هدایت می کند وب سایت های پایین را رتبه بندی کنید - ray ban justin marrom fosco. تصمیم گیری های شرکت در مورد داده های گوگل آنالیتیک که توسط social-buttons.com و darodar.com متاثر شده است، منجر به سقوط کامل می شود. به عبارت ساده، سایت هایی با میزان بازده بالا بیان می کنند که میانگین مدت جلسه به صفر می رسد.

Darodar.com: آن چیست

از کنجکاوی، مشاوران بازاریابی و صاحبان وب سایت ها به جستجوی Google می پردازند تا بدانند که بیشتر از ترافیک چه می شود. به معنای واقعی، نتایج نشان می دهد که نام وب سایت که در ترافیک ارجاع منعکس شده است، نمی تواند در Google Analytics به حساب آید. در چند ماه گذشته یک وبسایت غیرواقعی که به نام Darodar.com شناخته می شود، در گزارش گوگل آنالیز خلاصه شده است. به عبارت دیگر، Darodar.com یک اسپم ارجاع ایجاد شده از بتهای بازدیدکننده به سایت شماست.

درک اطلاعات Google Analytics شما

Darodar.com: آن چیست؟ این یک سوال است که در صنعت بازاریابی دیجیتال منتشر شده است. darodar.com همچنین به عنوان social-buttons.com شناخته می شود، با رانندگی ترافیک ناخواسته و جعلی در وب سایت شما، گزارش های GA و داده های شما را مختل می کند. به عنوان یک صاحب بازاریابی، شما نمی خواهید تصمیمات شرکت را به طور کامل بسته به گزارش های GA خود

اعداد دروغ نمی گویند اگر وبسایت شما نرخ بیکاری را به بیش از 70٪ برساند، باید استراتژی های مبارزات انتخاباتی خود را بازبینی کنید. اگر وب سایت شما در کنار مدت صفر جلسه نشانه گذاری شود، بیشتر ترافیک شما از ربات ها، ترافیک ناخواسته و اسپم ارجاع مانند social-buttons.com آغاز می شود. این به دلایل توضیح می دهد که چرا در الگوریتم ها کلمات کلیدی را پایین می آورید

چرا شما نباید لینک های عجیب و غریبی ارسال شده در وب سایت خود

کلیک کنید

عملكرد يك وب سايت، سطح بالاي هشياري را در اختيار دارد. فشار دادن یک برگه یا کلیک روی یک لینک مخرب که توسط اسپم فرستاده شده است، شما را به هکرها آسیب پذیر می کند. هکرها از شما میخواهند هویت وبسایت خود را بررسی کنند و آدرس خود را در Google Analytics خود تایپ کنند. دزدان دریایی همچنین امیدوارند که روی آیکن "Tab to search" کلیک کنید که در GA نمایش داده شده است.

لحظه ای که به فریب خود می افتد و دکمه تب را فشار می دهید، به یک وب سایت دیگر مخرب هدایت می شوید، جایی که هکرها به راحتی می توانند به مدارک آنلاین خود دسترسی داشته باشند.

پس Darodar.com چیست؟ چرا این وجود دارد؟ Social-buttons.com و Darodar.com هرزنامه ارجاعی هستند که معمولا توسط اسپم ها استفاده می شود تا هزینه ارجاع را بدست آورند. پس از کلیک روی لینک مخرب که به شما ارسال می شود، اسپم ها برای آن پرداخت می کنند. ماهیت تولید لینک های ارجاع جعلی این است که مانور بازدید کنندگان و صاحبان وب سایت ها را کلیک کنید و لینک های واقعی را به دست آورند.

November 29, 2017