Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چگونه با هرزنامه های تحلیلی گوگل کار می کند

1 answers:

در چند سال گذشته، امنیت وبسایت، نگرانی عمده برای صاحبان وب سایت بوده است. به دست آوردن گزارش های پاک در Google Analytics، سطوح بالای نظارت را اعمال می کند. اسپم روحانی و ارجاع ربات اخیرا موضوع بحث در صنعت بازاریابی محتوا بوده است. افتتاح حساب گوگل آنالیتی برای پیدا کردن آن تحت تاثیر هر دو اسپم روحانی و ربات می تواند یک مزاحمت واقعی باشد.

محتوا و بازاریابی دیجیتال مستلزم دستیابی به آمار پاک در حساب Google Analytics شماست. با این وجود، انجام کارهای تجاری با استفاده از اطلاعات تحت تاثیر هرزنامه ارجاع می تواند منجر به سوء تفاهم و سوء تفاهم شود - web mobile app development in Lebanon. شرکت های B2C، وب سایت های وردپرس و شرکت های تجاری B2B نگرانی خود را نسبت به امنیت وب سایت بیان کرده اند.

جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، می گوید که درک اصول اولیه تجزیه و تحلیل گوگل، اهمیت بالایی برای هدایت کسب و کار شما در جهت درست است. تعداد قابل توجهی از شرکت ها به علت کمترین رتبه بندی در الگوریتم ها، به دلیل کمترین مدت زمان جلسه و میزان بازده بالا، از بین رفته است. بیدار شدن از خواب برای پیدا کردن یک تعداد خوب از ترافیک سایت خود از ارواح می آید و ترافیک ربات می تواند تحریک کننده باشد.

چگونه اسپم Google Analytics کار می کند

به تازگی، صاحبان وب سایت ها در مواجهه با ترافیک متوسط، نگرانی های خود را در پیدا کردن ترافیک شبح در گزارش تجزیه و تحلیل خود ابراز کردند. برای شروع کنندگان، لازم به ذکر است که دو نوع اسپم جی اس ام وجود دارد:

  • هرزنامه ارجاع Ghost
  • هرزنامه هرزنامه ارجاع

هرزنامه ارجاع Ghost به طور غیرمستقیم بر حسابهای حسابرسی گوگل تاثیر می گذارد، زیرا هیچ ربات به بازدید از وب سایت ها دسترسی ندارد. در عوض، اسپم ها کدهای تجزیه و تحلیل را ربوده و به طور مستقیم به سرورهای GA متصل می شوند..اسپم ها تمایل دارند بدون اینکه به وب سایت شما مراجعه کنند، به طور مستقیم در وب سایت شما ارسال کنند. با توجه به متخصص موتور جستجو بهینه سازی، گوگل آنالیز بهترین مکان برای فیلتر کردن و مسدود کردن هرزنامه ارجاع روح است

آیا شما یک وب مستر در حال افزایش ترافیک در وب سایت خود و در کنار مدت صفر جلسه هستید؟ شما مجبور به وحشت نیستید این اسپم ارجاع ربات است. ترافیک ترافیک به منظور کاهش سرعت وب سایت شما با افزایش ترافیک و ثبت ارجاع جعلی کار می کند.

نکاتی در مورد چگونگی جلوگیری از هرزنامه های تجزیه و تحلیل

استفاده از سرورها برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع

مسدود کردن هر دو اسپم روح و ربات در سرورهای مختلف و وب سایت های متعدد می تواند یک کار دست و پا گیر برای اجرا باشد. صرف نظر از هرزنامه های تجزیه و تحلیل گوگل با استفاده از سرورها، هرزنامه های ربات را حذف می کند، هرزنامه های ارواح را با گزارش های خود ترک می کند.

استفاده از فیلتر نامحدود معتبر برای حذف هرزنامه های تجزیه و تحلیل

با استفاده از فیلتر نمایه میزبان برای حذف هرزنامه های تجزیه و تحلیل می توانید به راحتی بر روی دستگاه محلی خود انجام دهید. شما نمی خواهید این کار زمان گیر باشد. ایجاد نام میزبان شامل فیلترها برای از بین بردن هر دو اسپم ارجاع ربات و روح از شکسته شدن با گزارش های شما است.

با استفاده از فیلترهای خودکار هرزنامه

ابزارهای اسپم فیلترهای خودکار برای متخصصان بسیار مورد حمایت قرار می گیرند که در مورد مسدود کردن هرزنامه ارجاع از تجزیه و تحلیل شما می باشد. این ابزار فیلتر شده با استفاده از آخرین نسخه تکنولوژی اکتشافی برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع از حساب کاربری شما توسعه یافته است. ابزار فیلتر اسپم خودکار شامل ویژگی های اسکن برای شناسایی و ردیابی عملکرد حساب گوگل آنالیت است.

سوء تفاهم گزارشات Google Analytics به راحتی می تواند تلاش های بازاریابی دیجیتال خود را در معرض خطر قرار دهد. اسپم ارجاع شبح و رباتها اخیرا موضوع تمرکز بسیاری از سازمانهای دیجیتال بوده است. اجازه ندهید هرزنامه ارجاعی بر روی رویاهای بازاریابی تاثیر بگذارد. استراتژی های برجسته برجسته ای را برای حفظ حساب خود از ربات ها و هرزنامه های ارجاع شبح را اجرا کنید

November 29, 2017