Back to Question Center
0

Semalt Share Top Blocker نکات پلاگین وردپرس

1 answers:

استفاده از وب سایت وردپرس با ترافیک spike و spam می تواند کمی نگران کننده باشد. پلاگین های Blocker وردپرس به صاحبان وب سایت های تجارت الکترونیک کمک می کند تا ترافیک ناخواسته و اسپم ها را از کشورهای مختلف متوقف کنند. به عنوان یک مشاور بازاریابی، نباید از افزونه وردپرس برای وب سایت خود دست بردارید.

وردپرس مشاوران بازاریابی را فرصتی برای ایجاد وبلاگ های عالی و برنامه های کاربردی قدرتمند طراحی می کند. استفاده موثر از پلاگین های وردپرس مسدود کننده اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت برای جلوگیری از ترافیک ناخواسته از کشورهای خاص.

مایکل براون، متخصص برجسته از Semalt ، در اینجا پلاگین وردپرس بلوک بالا را فهرست می کند که به شما کمک می کند از حملات ترافیکی در کشورهای مختلف جلوگیری کنید - mycroft echo.

جی پلی اف پلاگین وردپرس

Geolify یکی از بهترین افزونه های وردپرس مسدود کننده برای استفاده در وب سایت شما است. Geolify ایجاد تصاویر تعاملی، محتوا، و دسترسی به موقعیت های بالقوه بازدید کنندگان خود را. صاحبان وب سایت با استفاده از پلاگین وردپرس، امتیاز دادن به بازدیدکنندگان احتمالا از یک URL به دیگری را می پذیرند.

پلاگین Geolify شامل مکان جغرافیایی است که صاحبان وب سایت می توانند با استفاده از اسکریپت ها و کدها به وبلاگ وردپرس دسترسی پیدا کنند. کدهای رایج شامل geolifylatitude و geolifystatename

Plugin امنیت Centrora

Centrora بلوک منحصر به فرد وردپرس پلاگین طراحی شده برای ارائه راه حل های امنیتی وب سایت است. پلاگین امنیت Centrora شامل اسکنرهای مجتمع، راه حل های پشتیبان و فایروال می باشد. صاحبان وب سایت با استفاده از Plugin Security Centrora به راحتی اسکریپت های مخرب، ویروس و تزریق SQL را شناسایی می کنند.

نسخه امنیتی Centrora تازه منتشر شده شامل اسکنر دایرکتوری و اسکنر فایل است..این پلاگین امنیتی همچنین شامل سایر ویژگی های بالا مانند بلوک های فردی کشور، سیستم های پیکربندی فایروال و اسکنرهای پیشرفته می باشد.

IQ Block Country Plugin

پلاگین وردپرس بلوک کننده iQ صاحبان وب سایت ها را قادر می سازد محدود کردن کشور های مختلف از دسترسی به محتوا. با پلاگین کشور بلوک IQ، شما به راحتی می توانید کشورهایی را که باعث ایجاد هرزنامه و هک شدن می شوند، بلوک کنید.

به عنوان یک صاحب وبسایت وردپرس، می توانید تصمیم بگیرید که تمام کشورها را مسدود کرده و به جز آدرس IP شما از دسترسی به محتوای شما. یک لایه امنیتی را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید و بازدیدکنندگان مخرب را از دسترسی به محتوای خود مسدود کنید.

IP2Location پلاگین کشور بلوک

پلاگین وردپرس بلوک IP2Location اجازه می دهد تا مشتریان برخی از بازدیدکنندگان را از دسترسی به محتوا جلوگیری کنند. این پلاگین وردپرس از دو نوع داده BIN و فرمت های IP2Location پشتیبانی می کند. با پلاگین وردپرس IP2Location، می توانید صفحه 403 را سفارشی کنید و بازدیدکنندگان ناشی از چندین کشور را به یک صفحه سفارشی هدایت کنید.

IP Geo Block plugin

پلاگین IP Geo Block شامل ویژگی کنترل مهاجرت است که کمک می کند تا برای جلوگیری از تلاش های ورود، دسترسی مخرب، و پست های هرزنامه در سایت شما. پلاگین وردپرس مسدود کننده آی پی از پلاگین های امنیتی، BuddyPress، نجات آسان، و bbPress پشتیبانی می کند.

WP GEO پلاگین حفاظت از وب سایت

WP GEO پلاگین وردپرس به صاحبان وب سایت کمک می کند تا دسترسی به کشورهای ناخواسته یا آدرس های IP فردی را در سایت خود محدود کنند. این افزونه وردپرس مسدود کننده بازدیدکنندگان ناشی از کشورهای ناعادلانه از دسترسی به محتوای وبسایت شما را مسدود می کند.

کشور IP تغییرات فردی

این پلاگین وردپرس مسدود کننده است که به صاحبان وب سایت امکان ترافیک ناخواسته را مسدود می کند. پلاگین تغییر مسیر مجدد کشور IP توسط نمایندگان بازدید کننده و کوکی های مرورگر برای هدایت آدرس های IP کشور مسدود شده به یک صفحه از پیش تعریف شده استفاده می کند.

کنترل بلوک پلاگین کشور

این یکی از بهترین پلاگین های وردپرس مسدود کننده است که برای جلوگیری و محدود کردن دسترسی به صفحات مدیریت شما کار می کنند.

پلاگین Wordfence Security

این پیشرفته ترین پلاگین وردپرس را برای مسدود کردن آدرس IP فردی، فایروال و امنیت ورود به سیستم است. پلاگین امنیتی wordfence توسط Feed Threat Defense Feed طراحی شده است، که از مالکیت وب سایت ها محافظت می کند.

پلاگین وردپرس، مسدودکننده فوق، به صاحبان وبسایت کمک می کند تا دسترسی بازدیدکنندگان به محتوای و وب سایت هایشان را محدود کنند. این ویژگی ها را دانلود کنید و نصب کنید تا مانع از حملات ترافیکی از کشورهای مخرب

November 29, 2017