Back to Question Center
0

Semalt: ارجاع Darodar.com چیست؟

1 answers:

اگر حساب Google Analytics خود را مرتبا بررسی کنید، ممکن است برخی منابع ارجاعی را در کانال های خرید مشاهده کنید. در یک نگاه اجمالی، این منابع بی گناه به نظر می رسند تا اینکه به درستی بررسی کنید که چه چیزی با داده های تجزیه و تحلیل شما اتفاق می افتد. وبسایت های مختلف و وبلاگ نویسان توجه زیادی به ترافیک وب سایت خود از darodar.com می دانند. متخصص Semalt ، جولیا واشناوا، هشدار می دهد که ترافیک کاذب به darodar.com محدود نمی شود، از تن ارجاع های دیگر و لینک های مربوطه مانند وب سایت های رایگان، kambasoft، 7makemoneyonline و دیگران می آید - dunlop rehvide müük. این سایت ها پرچم قرمز را برای مدیران وب، بازرگانان و بازاریابان پر می کنند و وقت آن است که برای پیدا کردن آنچه darodar.com است و این سرویس اسپم ارجاعی کار می کند

دارودار چیست؟

در سال 2013، برخی از مدیران وب سایت، بازدیدکنندگان ارجاعی منحصر به فرد از یک سایت به نام darodar.com و تغییرات آن را مشاهده کردند. افراد متوجه شده اند که سایت هایشان در هر ماه از وب سایت های عجیب و مشکوکی 200 تا 2000 بازدید کننده داشتند و میزان جست وجو 100٪ بود که به این معنی است که بازدید کنندگان بیش از یک ثانیه در سایت های خود صرف نمی کنند. به زودی صاحبان سایت ها و مدیران وب به عنوان مهم ترین شبکه اسپم ارجاع به دزدوآر دامن زدند.

به ذکر است که darodar.com خود را به عنوان بهترین شرکت جستجوگرها کمک می کند که رتبه بندی سایت شما را بهبود می بخشد. در حقیقت این شرکت حساب گوگل آنالیت را با ترافیک جعلی آلوده می کند و مشکل اصلی این است که هرزنامه های ارجاع خود را از بین ببرید. کارشناسان وب ادعا می کنند که darodar تاکتیک های SEO SEO را به کار خود بازگرداند. این شرکت به عنوان یک غول ارجاع اسپم ظهور کرده و ابزارهای وبسایت آن به اصطلاح وب سایت های کوچک و بزرگ با تعداد کم بازدید کننده را هدف قرار داده است. به عبارت دیگر ما می توانیم بگوییم که این سایت کاری را برای ترافیک واقعی انجام نمی دهد و اهداف کوچک و متوسط ​​را برای به دست آوردن رتبه بندی خود بهبود می بخشد.

چگونه کار می کند؟

چه کاری باید انجام دهم؟

اگر شما بخواهید ایمنی خود را در اینترنت تضمین کنید، نباید از darodar.com یا هر سایت دیگر وابسته بازدید کنید. همچنین شما نباید از افزونه های خود استفاده کنید و سعی نکنید darodar.com را از نتایج موتور جستجوی خود حذف کنید . به طور جدی تر، شما باید کش را پاک کنید تا اطمینان حاصل شود که darodar.com و وابسته های آن در سابقه شما بیشتر نیستند. برای خلاص شدن از این اسپم ارجاع، شما باید آن را از حساب Google Analytics خود فیلتر کنید. اگرچه هرگز بازتوییت سایت شما را متوقف نخواهد کرد، از اطلاعات داده شده در اطراف darodar.com و دکمه های وب سایت خلاص خواهد شد. شما همچنین می توانید darodar.com را از فایل .htaccess مسدود کنید و این را می توان با قرار دادن یک کد خاص در بالای URL خود انجام دهید.

November 29, 2017