Back to Question Center
0

Semalt: چگونه بلوک دکمه ها برای ترافیک ارجاع وب سایت

1 answers:

اگر وبسایت شما بازدیدکنندههای ارجاع ناخواسته و مشکوک از buttons-for-website.com را دریافت کند، ممکن است کسب و کار شما خراب شود و شما تنها کسی نیستید که با این مشکل روبرو هستید. Buttons-for-website - email rr login.com یک سایت است که کاربران را در هرزنامه رفرنس متصل می کند و وبسایتی های خود را با استفاده از داده های Google Analytics شما را نشان می دهد. دکمه ها برای وب سایت به طور گسترده ای توسط اسپم ها مورد استفاده قرار می گیرند تا تعدادی سایت کاذب را ارتقا دهند و رتبه خود را در بینگ، یاهو و گوگل افزایش دهند.

ایگور Gamanenko، کارشناس ارشد از Semalt ، می گوید که spam referral for buttons-for-website.com می تواند بسیاری از مشکلات ناخواسته را ایجاد کند. اول از همه، هرزنامه ارجاع می تواند آمار گوگل آنالیتیک، مانند داده های مخاطبان، خرید، و رفتار سرویس را خراب کند. علاوه بر این، هرزنامه رفرنس می تواند موقعیت جغرافیایی، میزان گشت و گذار و همه موارد موجود در حساب گوگل آنالیت را از بین ببرد.

وبسایت های گوناگون اغلب شکایت می کنند که داده های سایتشان، به ویژه میزان جستن، بوسیله اسپم ارجاع شده تحت تاثیر قرار می گیرد، زیرا آدرس های هرزنامه تنها چند صفحه و تنها در عرض چند ثانیه از سایت خارج می شوند. هرزنامه ارجاع در حساب Google Analytics نمایش داده می شود و رتبه بندی سایت را در چند روز خراب می کند.

معرفی به buttons-for-website.com:

buttons-for-website.com عمدتا دادههای تحلیلی سایت شما را هدف قرار داده و برای تولید درخواستهای مکرر در صفحات وب شما در یک زمان خاص طراحی شده است. بدافزار، رباتها و تمام تاکتیک های کلاه سیاه بخشی از هرزنامه ارجاع می شوند. اسپم ها از این روش در زمینه تولید درآمد سود می برند. این به آنها کمک می کند تا وب سایت های خود را تبلیغ کنند و رتبه سایتشان را در نتایج جستجو بهبود بخشیده و با ایجاد 23 لینک با کیفیت به سایت های خود از اطلاعات وب سایت شما. ناکامی این تکنیک این است که ارجاعات از buttons-for-website.com با آمار گوگل آنالیتیک و تمام معیارهای دیگر مواجه می شوند..آنها همچنین از پهنای باند سایت شما استفاده می کنند و درخواست های مکرر را برای اشتباه گرفتن شما و حساب Google Analytics شما ایجاد می کنند. بنابراین می توان گفت که اسپم ارجاع یک روش متداول برای ارتقاء محتوای اسپم است. آنها سایت های خود را برای ارسال ترافیک با کیفیت به صفحات وب خودشان هدف قرار می دهند. هرزنامه ها و هکرها می خواهند صفحات وب خود را ارتقا دهند و سعی کنند مردم را نسبت به محصولات و خدمات خود جذب کنند. آنها همچنین می خواهند رتبه سایت خود را در گوگل با ایجاد لینک های با کیفیت بالا افزایش دهند. آنها این کار را با ثبت درخواست در مجله دسترسی سایت شما انجام می دهند که توسط گوگل ردیابی می شوند و به نظر می رسد وب سایت هرزنامه است.

شما باید در نظر داشته باشید که buttons-for-website.com وب سایت خطرناکی نیست، تا زمانی که به لینکهای مرتبط آن کلیک کنید. این ممکن است برای بازدیدکنندگان شما ایجاد شود و حساب Google Analytics شما را فریب دهد. در برخی موارد، buttons-for-website.com از پهنای باند سایت شما استفاده می کند و درخواست های متعدد را به وب سایت شما ارسال می کند.

مسدود کردن ترافیک رجیستر کردن buttons-for-website.com در حساب Google Analytics:

اگر میخواهید در حساب Google Analytics خود به هرزنامه ارجاع برای buttons-for-website.com بپردازید، باید این موارد را در نظر داشته باشید. اجازه بدهید در اینجا به شما بگویم که مسدود کردن spam buttons-for-website.com در حساب Google Analytics با ایجاد فیلترها ممکن است URL های اسپم را مسدود کند. شما همچنین می توانید از آن در فایل .htaccess خود جلوگیری کنید. به بخش مدیریت در حساب Google Analytics بروید و برای ایجاد فیلترهای جدید روی گزینه Filter New کلیک کنید. در اینجا، شما باید دامنه buttons-for-website.com را به عنوان نام اصلی فیلتر اضافه کنید و گزینه Custom Filter را انتخاب کنید.

هرزنامه ارجاع دهنده buttons-for-website.com را با فایل .htaccess

مسدود کنید.

اگر شما می خواهید با فایل .htacess خود از spam referral for buttons -for-website.com جلوگیری کنید، باید این کد را به آن اضافه کنید.

## SITES REFERRER BANNING

RewriteCond٪ {HTTP-REFERER} buttons-for-website.com [NC، OR]

RewriteRule. * - [F]

November 29, 2017