Back to Question Center
0

Semalt: چگونگی جلوگیری از ارجاع Ghost دودارد از سایت شما

1 answers:

اگر گاهي از طريق گوگل آناليزي خود را گذرانده ايد، مجبوريد تا بعضي از ارجاعگرهاي ترافيکي را بيابيد. واقعیت این است که آنها در گزارش ترافیک دوباره ظاهر می شوند نشان می دهد که کسی در حال ارسال برخی از ترافیک به سایت است. با این وجود، همه ارجاع کنندگان نمایندگان واقعی نیستند. کسانی هستند که باید از سایت خود مسدود کنید.

مقاله زیر، ارائه شده توسط الیور کینگ، متخصص برتر از Semalt ، یک روش است که مرجع ناخواسته را حذف می کند. در این مورد، Darodar ارجاع جعلی است، اما این روش برای سایر ارجاع کنندگان ناخواسته موثر است - unifi ap ac lr controller.

دارودار چیست؟

برخی از فعالیت های غیرمعمول را از یک رجیستر که توسط نام Darodar خوانده می شود متوجه شدم. دامنه ارجاع همچنان در سیاهههای مربوط به خود ظاهر شد و باعث شد من از سایت بازدید کنم و همه چیز را ببینم. اطلاعاتی که در آن یافتم نشان داد که یک ابزار جستجوگر ساده بود. من تصور می کردم که یک وب سایت خبری استاندارد سایت را از سایت من جمع آوری کرده و آن را اسلاید کند. پس از درگیر شدن با برخی از اعضای یک گروه آنلاین در موضوع دارودار، من متوجه شدم که این مسئله خیلی بیشتر از آنچه من تصور می کرد، بسیار مهم است.

Darodar برای عادت بد دهن خود را به ارسال هرزنامه ارجاع به بسیاری از صاحبان وب سایت شناخته شده است. این ادعا با استفاده از نرم افزارهای مخرب که از طریق یک بوت نت پخش می شوند، اسپم را گسترش می دهد. حتی اگر شما ممکن است قربانی چنین حملاتی نباشید، بهتر است اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از سایت اینترنتی این مرجع جعلی انجام دهید..

جلوگیری از دسترسی Darodar به سایت شما

گام اول این است که تمام دامنه های مشکوک را از طریق فایل .htaccess مسدود کنیم. هر سایت که از WordPress استفاده می کند این فایل را در دایرکتوری ریشه وب سایت دارد. شما می توانید کدها را از پل تامپسون از Buzzwords به Business استفاده کنید. پس از وارد کردن کد، فایل موجود .htaccess را باز کنید و آن را در پایین قرار دهید. داده های جدید را ذخیره کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که سایت شما تحت تاثیر حمله ای از دامنه هایی است که از مراجع ذکر شده و مورد استفاده قرار گرفته اند، تحت حمله قرار نمی گیرند. مهم است که توجه داشته باشید که ارجاعکنندگان جعلی دارای بسیاری از حوزه های یکبار مصرف هستند و می توانند در هر زمان خاص تغییر کنند. بنابراین همیشه مراقب باشید و فایل htaccess را به روز نگه دارید.

گام بعدی این است که اطمینان حاصل کنید که تمام آثار Darodar را از Google Analytics حذف کنید. مهم این است که این کار را انجام دهیم زیرا دقت تجزیه و تحلیل و گزارشات GA را تضمین می کند. شانس این است که میزان گزاف گویی از دیدارهای متعدد از Darodar همه داده ها را درهم شکسته است. حذف رجیسترهایی که از تاکتیک های مشابه بعنوان ربات های Darodar استفاده می کنند، اطمینان حاصل می کنند که ردیابی و نظارت بر تجارت الکترونیک شما در Google Analytics در آینده آنها را در حساب کاربری شما قرار نمی دهد. مهم نیست که آیا شکاف قابل توجه است یا خیر، تحت هیچ شرایطی، تصمیمات خود را بر مبنای آمار اشتباه یا نادرست قرار نمی دهد.

نتیجه گیری

پست فعلی عمدتا روش های استفاده شده برای جلوگیری از Darodar از سایت شما را توصیف می کند. خبر خوب این است که این روش برای هر ارجاع ناخواسته که می خواهید از سایت خود مسدود کنید کار می کند. این دو به جلوگیری از افتادن آمار شما در آینده کمک خواهند کرد.

November 29, 2017