Back to Question Center
0

Semalt: انواع متن لنگر شما باید بدانید

1 answers:

در روزهای اولیه موتور جستجو بهینه سازی، وبسایت ها متوجه شدند که با استفاده از کلمات کلیدی در backlinks و به عنوان متن لنگر کمک می کند سایت های خود را بهتر در موتورهای جستجو. گوگل نمیتواند محتوای تمام وبسایتها را به صورت دستی بررسی کند، بنابراین به این سیگنالها بستگی دارد که رتبه بندی وب سایت را افزایش دهد یا کاهش دهد.

Frank Abagnale، Semalt مدیر موفق مشتری، اشاره کرده است که درست مانند روش های و روش های مختلف SEO، متن لنگر بخش مهمی از وب سایت های کسب و کار شده است.

متن لنگر و پنگوئن به روز رسانی:

پنگوئن 2.0 همیشه در جوامع جستجوگرها و در رسانه های اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد و تبدیل به بدنام شده است، زیرا متمرکز بر متون لنگر است. در سال 2016، Google پسزمینههای سایتهایی را که از کلمات کلیدی تبلیغاتی به عنوان متون لنگر استفاده میکنند و لینکهایشان را در وبسایتهای اسپم استفاده میکنند، کاهش داد - buy counterfeit banknotes. در اینجا ما در مورد هفت نوع متن لنگر که باید برای جلوگیری از یک پرچم Google مورد استفاده قرار دهیم بحث کرده ایم.

1. EMD استفاده می کند تا 60٪ از تسویه تطبیق بدون مجازات:

برخی از وبسایتها با نام تجاری یا نام دامنه به عنوان پول، تا شصت درصد از لنگرهای تطبیق دارند و بهترین بخش آن این است که لنگرها به مجازات موتور جستجو منجر نخواهند شد.

2. غیر EMD ها از 1 تا 3 درصد از لنگرهای تطبیقی ​​استفاده می کنند:

ایمن است که بگوییم که غیر EMD ها تنها از یک تا سه درصد از لنگرهای تطبیق استفاده می کنند. به عنوان مثال، اگر کلمه کلیدی "پول" هدف شما متفاوت از نام تجاری یا دامنه باشد، تعداد لنگرهای تطبیقی ​​ممکن است کمتر از سه برابر یا برابر باشد. اکثر سایت ها راهکارهای تنوع را به شیوه ای بهتر اجرا می کنند؛ برای این، آنها کلمات کلیدی هدفمند را با عبارات و مترادفها ترکیب می کنند. به همین دلیل، تعدادی از لنگرهای تطبیق پذیری جزئی، کلمات کلیدی دم دراز مدت و لنگرهای با مترادف، در اینترنت افزایش می یابد تا پنجاه درصد. در عوض، زمانی که نام تجاری و دامنه با کلمه کلیدی "پول" مطابقت ندارد، درصد لینکهای ورودی به عنوان متن لنگر یک تا هفت درصد خواهد بود..

3. آدرس برهنه اغلب به عنوان یک لنگر استفاده می شود:

قابل ذکر است که تعدادی از URL های لخت با متن لنگر روز به روز در حال افزایش است. تعداد زیادی از (20-40٪) URL های برهنه توسط مدیران وب و وبلاگ نویسان مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان مارک های معروف مانند namecheap.com (45٪ URL در قلاب ها)، smoking-useation.com (95٪) و متفرقه (بیش از 50٪).

4. لنگرهای غیر توصیفی کمیاب هستند:

تعداد لنگرهای غیر توصیفی تنها از دو تا پنج درصد متغیر است .

5. لنگرها به زبانهای دیگر نوع جزئی هستند:

تعداد کلمات کلیدی در زبان های غیر انگلیسی از 0.3٪ به 0.7٪ در هر نام تجاری یا دامنه

6. نام تجاری یا کلمات کلیدی hybrids:

نام تجاری و کلید واژه ها را می توان برای جلوگیری از پرچم Google استفاده کرد. اطمینان حاصل کنید که نام تجاری که شما انتخاب می کنید منحصر به فرد و چشمگیر است

7. لینک های تصویر و بهینه سازی متن alt:

متن alt در لینک های تصویر شما یکی از عوامل مهم رتبه بندی است. شما باید به طور مرتب از آن برای اطمینان از دید وبسایت خود در اینترنت استفاده کنید.

خط پایین:

این داده ها نشان می دهد که چگونه متن متنی را در میان انواع مختلفی از توزیع قرار می دهد. شما می توانید از هر یک از این روش ها برای اجتناب از جریمه های Google استفاده کنید و استراتژی های SEO خود را نسبت به قبل تقویت کنید.

November 29, 2017