Back to Question Center
0

Semalt: نحوه مسدود کردن هرزنامه در IIS

1 answers:

اسپم ارجاع شده به دلیل گسترش تعداد وبلاگ های جدید در زمان های اخیر تبدیل به یک تهدید رایج و تند و زننده شده است. همانند نظر و اسپم پیگیری، اسپم ارجاعی طراحی شده است تا پیوندی را در یک سایت مجرم با هدف رانندگی ترافیک و افزایش موتور جستجوی ترافیک طراحی کند. به طور معمول، با استفاده از روش های تایید انسانی مانند kittenauth، captcha و سرویس های جستجوی هرزنامه از جمله Askimet، می توان از ربات های نظر و ردیابی استفاده کرد.

متاسفانه، هرزنامه ارجاع یک کتری متفاوت از ماهی است. این به این دلیل است که به دنبال ارسال لینک ها به طور مستقیم در وب سایت نیست - vpls tutorial mikrotik hap. در عوض، ربات به وبلاگ نویسان وابسته است که علاقه مند به ارسال آمار در سایت های خود هستند که در آن از ترافیک آنها به طور معمول به عنوان مرجع شناخته می شود. این spambots وب سایت شما با ارجاع جعلی که منجر به سایت شما می شود. ناگهان، صاحبان وبلاگ شروع به مشاهده آمار ارجاع زنده نمایش داده شده در سایت های خود را با لینک به وب سایت های عجیب و غریب. ربات این بارها بارها و بارها انجام داده است و اگر هیچ کاری انجام نشود، رباتها می توانند مقدار زیادی از منابع پهنای باند را تهیه کنند که منجر به انکار سرویس (DOS) می شود.

مایکل براون متخصص Semalt می گوید که در بهترین حالت ممکن، ربات ها شما سیاهههای مربوط را با داده های دروغین سیل می کنند و شما را بدون در نظر گرفتن جایی که ترافیک شما از آن می آید، سیل می کند. اگر شما توسط این رباتها ضربه زده اید، در اینجا این است که چگونه برای جلوگیری از هرزنامه در iis:

بازنویسی ISAPI

مدیران وبانی که توسط ربات های رجوع شده اند، شگفت زده می شوند که می توانند با ایجاد تغییرات در دو خط در بالای فایل ISAPI بازنویسی httpd.ini، ربات ها را حفظ کنند. این تغییرات انجام یک بررسی بدون حساسیت از ارجاع همه ترافیک ورودی در برابر لیست شما از ربات های شناخته شده ارجاع را انجام می دهد. هنگامی که یک مسابقه کشف می شود، پردازش بیشتر انجام نمی شود و صفحه ای پیدا نمی شود (404) کد خطا ارسال می شود.

# بلوتوث ارجاع SPAM

# اضافه کردن کلمات کلیدی بین زیر و جدا کردن با |

RewriteCond Referer:. * (؟: keywords | go | here) *

RewriteRule (. *) $ 1 [I، F]

برای نگه داشتن رباتها، براکت ها را با استفاده از کلمات کلیدی پر شده از رشته ارجاع پر کنید و این را با نماد لوله جدا کنید. اگر رباتها شما را به سمت سایت 1.marine.com و site2.marine.com هدایت می کنند، فقط کلید واژه های دریایی را وارد کنید. این مسدود کردن هر گونه تلاش فعلی و آینده از سایت های با کلمه دریایی از ضربه زدن به سایت شما. به یاد داشته باشید که بازنویسی ISAPI بین مرجع خوبی از یک بد نیست تفاوت می کند. این به این معنی است که هر ارجاع با کلمات مطابق آنچه که تنظیم کرده اید مسدود خواهد شد حتی اگر ترافیک مشروع باشد

هنگامی که فیلترها را در محل نصب کرده اید، تغییراتی در گزارش های ارجاعی خود خواهید دید. اگر ربات ها واقعا به شما حمله کرده اند، کاهش قابل توجهی در استفاده از منابع سیستم وجود خواهد داشت. اگرچه بازنویسی ISAPI برای جلوگیری از ردیابی ارجاع ممکن است راه حل ساده ای برای مشکل نباشد، اما در حفظ آن بسیار موثر است.

رباتها همیشه در حال تکامل هستند

قبل از اینکه پشت سر بگذارید و استراحت کنید چون شما موفق به جلوگیری از هرزنامه ها شده اید، توجه داشته باشید که همیشه ربات ها در حال تکامل هستند. دیر یا زود آنها فیلترهای هرزنامه شما را از بین خواهند برد. برای جلوگیری از رباتها، گزارشهای ارجاعی خود را نظارت کنید. اگر شما هر گونه سایت جدید هرزنامه ارجاع را متوجه شوید، آن را به لیست خود اضافه کنید

November 29, 2017