Back to Question Center
0

Semalt - ؛ انجمن جنگجویان در بازاریابی اینترنتی امروز

1 answers:

سایت های رسانه های اجتماعی متعدد و انجمن ها برای کسب اطلاعات در مورد بازاریابی اینترنتی وجود دارد، اما محبوب ترین مکان انجمن جنگجو، همچنین به عنوان WF شناخته شده است. به عنوان یک بازاریاب اینترنتی و یا رسانه های اجتماعی، باید توجه خود را به آنچه که در اطراف اتفاق می افتد و نحوه استفاده از کسب و کار آنلاین خود را به نحوی بهتر انجام دهید. ایمن است که بگوییم انجمن جنگجو یک پلت فرم مفید است که به شما کمک می کند همه چیز را درباره شرکت های آنلاین بدانید

سخت است که ذکر نکنم که انجمن جنگجو دارای مزایا و معایب خاص خود است - spring womens hats. بهترین چیز این است که این انجمن همیشه فعال است و پاسخ به تقریبا تمام سوالات مربوط به بازاریابی است.

به راهنمایی های زیر از ایگور Gamanenko، متخصص برجسته Semalt ، برای پاسخگویی به سوالات خود

1. اتاق جنگ

The War Room یک بخش پرداخت شده از این فروم است و اطلاعات مفیدی درباره محصولات ناخواسته ارائه می دهد. در اینجا افراد هوشمند و بازاریابان اینترنتی دست ها را لمس می کنند و پروژه های روزمره خود را مورد بحث قرار می دهند، اما شما نمی توانید به این بخش بپیوندید تا بتوانید هزینه عضویت را بپردازید.

2. بازرگانان مشهور

افرادی که قول داده اند در این قسمت رند فیشکین (Moz)، پاتریک سکستون (Feed The Bot)، پت فلین (درآمد غیرفعال هوشمند)، بری کلارک (CopyBlogger) و یارو استارک (سفر کارآفرینان) هستند.

مشکلات انجمن جنگجو

مشکلات عمده این پلت فرم در زیر شرح داده شده است:

1. پست های شکسته انگلیسی

2. سؤال های مشابه و باز هم

یکی دیگر از مشکلات این پلت فرم این است که سؤالات مشابه تقریبا روزانه انجام می شود. انجمن جنگجو باعث ایجاد یک ظلم به کاربران جدید و موجود می شود، زیرا تازه کارها از چیزهایی مشابه مانند «چگونه وب سایت را رتبه بندی می کنند»، «آیا این محصول به خوبی کار می کند» و غیره می پردازد.

3. عضویت رایگان

بیشتر اطلاعات در این انجمن برای عضویت رایگان است، به این معنی که نیازی به پرداخت هیچ چیز برای دانستن بیشتر در مورد تکنیک های کار آنلاین نیست. نسخه رایگان آن شامل موضوعاتی مانند بازاریابی آنلاین، بازاریابی آنلاین، وب سایتهای تجارت الکترونیک، SEO، بازاریابی ایمیل، بازاریابی رسانه های اجتماعی و سایر موضوعات مشابه می باشد. برآورد شده است، بیش از سی مختلف بخش وجود دارد که در آن روزها تعداد زیادی موضوعات مورد بحث قرار می گیرند.

4. Guru Wannabes

در رشته های مشابه از سوالات پرسیدم، من برخی از wannabes گورو که مردم آن را تقلبی می کنند قبل از اینکه آنها کسب و کار آنلاین خود را آنلاین شروع به پیدا کردن. این اطلاعات ممکن است برای افرادی که بخواهند کمی الهام بخش باشند یا می خواهند انگشت شست خود را به دنیای بازاریابی رسانه های اجتماعی تقلیل دهند.

5. جنگجو از هر چیزی میپرسد

این بخش جدید دارای بسیاری از پست های جالب و بخش های بحث است. در اینجا می توانید سوالات مربوط به بازاریابی خود را مطرح کنید و کسب و کار خود را در اینترنت بهبود بخشید. برای یک بازاریاب آنلاین جدید، این بخش از انجمن جنگجویان دارای نکات، آموزش، و مقالات زیادی است که از آن بهره مند شوند. شما می توانید از کارشناسان در مورد چگونگی کسب و کار موفق در طی چند ماه مشاوره بگیرید. با توجه به توصیه های خود، می توانید مسیر خود را برآورده کرده و تجارت خود را راحت تر

افکار نهایی

با دارا بودن راهنمایی ها، ترفندها و اطلاعات مفید، انجمن جنگجویان ایده آل برای کسانی است که به طور فعال به دنبال آموزش های مربوط به رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین هستند. حتی اگر شما یک وب سایت ندارید، می توانید به این پلت فرم بپیوندید تا از تجارب سالمندان خود بسیار یاد بگیرید

November 29, 2017