Back to Question Center
0

Semalt - ؛ 3 نکته برای حذف پارامترهای URL از گزارش های گوگل آنالیز شما

1 answers:

پارامترهای پارامترهای گوگل یک روش مفید برای پیگیری تلاش های بازاریابی آنلاین است. اگر حساب Google Analytics شما با صدها تا هزار صفحه منحصر به فرد که در واقع وجود نداشته باشند، درهم آمیخته شده است، شانس این امر این است که URL های زشت شما اطلاعات شما را مداخله می کنند. چنین نشانی های اینترنتی به نظر عادی نمی رسد و پارامترها به یک URL مجددا اضافه می شوند. در نتیجه، اکثر بازدیدکنندگان به احترام شما هدایت می شوند و شما باید تعداد بازدیدکنندگان را با حذف پارامترهای URL زشت از گزارشات Google Analytics خود افزایش دهید.

برای این منظور، باید نکات زیر را که توسط اولیور کینگ، متخصص برجسته ای از Semalt مطرح شده است، در نظر بگیرید.

1. پارامترهای پرس و جو را حذف کنید:

URL خود را برای اطلاعات زبان یا جلسه بررسی کنید و پارامترهای پرس و جو را حذف کنید. اول از همه، شما باید تعیین کنید که پارامترهای URL بی فایده است و باید از گزارش های شما حذف شوند. گام بعدی این است که گزینه View Settings را در حساب Google Analytics خود چک کنید و لیست پارامترهای مورد نظر را که می خواهید حذف کنید اضافه کنید. ممکن است ظرف چند دقیقه آنها را تمیز کنید. برای این، شما باید تنظیمات را در حساب Google Analytics تنظیم کنید و فیلترها را برای همه پارامترهای URL زشت تنظیم کنید. اگر می خواهید یک حساب Google Analytics جدید ایجاد کنید، ممکن است از خراب کردن اطلاعات خود با یک حساب Google Analytics دیگر ترس داشته باشید..برای جلوگیری از سردرگمی، باید به بخش نمایه حساب Google Analytics فعلی یا جدید خود بروید و پارامترهای URL را در فیلترهای مختلف اضافه کنید. هنگامی که آنها را اضافه کرده اید، فراموش نکنید که تغییرات را ذخیره کنید و منتظر بمانید تا داده ها به مشخصات جدید یا موجود Google Analytics برسند.

2. نوار جستجو در سایت:

شما باید پارامترهای پرس و جو جستجو را از گزارش گوگل آنالیت خود محروم کنید تا ایمنی سایت خود را تضمین کنید. در گزینه تنظیمات نمایش، به تنظیمات جستجو در سایت بروید و بر روی پارامترهای درخواست نوار از خارج از دکمه URL ها کلیک کنید. شما باید در نظر داشته باشید که حساب های گوگل آنالیتال هیچ گونه هزینه ای را برای پردازش داده ها باز نمی کند. به عبارت دیگر، شما نمی توانید پارامترها را از داده های قبلی حذف کنید. این بدان معنی است که داده ها به جلو در حال رفتن به پارامترهای URL حذف شده است

3. صفحه اصلی را به هم پیوند دهید و به عقب بر گردید:

اگر وب سرور شما یک صفحه وب است که به نظر می رسد فایل index.php، شما باید صفحه اصلی و همچنین خطوط پس زمینه را تثبیت کنید. Google Analytics می تواند یک دامنه را از جمله asrazyegg.com دور کند و بخش های باقیمانده یک رشته URL را برای شمارش تعداد کل صفحات منحصر به فرد بررسی کند. در نتیجه، پارامترهای URL پویا می توانند صفحات منحصر بفردی را برای Google Analytics ایجاد کنند.

افکار نهایی:

گوگل آنالیز URL های متعدد شما را به عنوان صفحات منحصر به فرد وارد خواهد کرد. بنابراین، گزارش خواهد شد با صدها تا هزاران بازدید منحصر به فرد صفحه که هیچ موجود نیست و موفق به ارائه هر گونه ارزش به کسب و کار خود را به هم ریخته است. ممکن است پارامترهای URL شما اطلاعات مفیدی را ارائه ندهند. به عنوان مثال، بیشتر پارامترهای URL با شماره های محصول، تخفیف و کدهای قیمت گذاری توسط حساب Google Analytics به عنوان نمایش های منحصر به فرد به حساب می آیند Source .

November 29, 2017