Back to Question Center
0

Semalt: موتورهای جستجو اسطوره ها و واقعیت

1 answers:

از زمان ظهور اینترنت و موتورهای جستجو ، مردم با اسطوره های مختلف درباره نحوه کارکرد موتورهای جستجو روبرو شده اند. با اسطوره های زیادی که در اطراف جستجوگرها شناور است، مردم تازه شروع به تعجب کرده اند که چگونه به طور موثر در مورد آن عمل کنند. در اینجا جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، اسطوره ها و تصورات غلط درباره موتورهای جستجو را ارائه می دهد و توضیح می دهد:

ارائه موتور جستجو

در اواخر دهه 1990، موتورهای جستجو برای استفاده از فرم های ارسالی که بخشی از روند بهینه سازی بودند استفاده شد - high pr sites for backlinks. پس از آن، صاحبان سایت و مدیران وب برای تگ کردن صفحات و سایت های خود با اطلاعات کلیدی و ارسال آنها به موتورهای جستجو استفاده می شود. یک ربات محتویات را خالی می کند و منابع را در فهرست فهرست می کند.

متأسفانه، این فرآیند دارای نقاط ضعف فراوانی بود و محتوای ارائه شده اغلب برای خوانندگان انسانی کم ارزش بود. در نهایت، این روند به موتورهای کاملا خزنده تغییر یافت. از آن زمان، ارسال موتور جستجو به مدت طولانی رد شده است. در عوض، موتورهای جستجو ادعا می کنند که URL های ارائه شده را با مفهوم پیروزی از سایت های دیگر جایگزین کرده اند. این رویکرد به معنای محتوا به موتورها را به طور طبیعی نمایش می دهد.

اگرچه هنوز در دسترس هستند، اینها فقط بقایای 90 سالگی هستند و برای SEO های مدرن مفید نیستند. بنابراین، دفعه بعد که شما یک سازمان جستجوگر اینترنتی را که فرم های ارسال موتور جستجو را می گویید، می شنوید، فقط می دانید که این یک اتلاف وقت است و شما بعید است که از خدمات چنین خدمات ارزشمندی کسب کنید.

متا تگ

زمانیکه برچسبهای Meta یک جنبه مهم SEO بود، وجود داشت..در طی این دوره، شما فقط نیاز به دسته بندی کلمات کلیدی برای رتبه بندی و انتظار برای کاربران در تایپ کردن این کلمات است. هنگامی که کاربران یک پرس و جو را با استفاده از کلمات خاص به عنوان کلمات کلیدی تایپ کردند، صفحه شما در نتایج جستجو خواهد شد. متاسفانه، درست همانند فرایند تسلیم موتور جستجو، تکنیک های Meta tags اسپم شد و موتورهای جستجو مجبور شدند آن را به عنوان یک سیگنال رتبه بندی رها کنند.

کلمات کلیدی

یکی از مشهورترین اسطورههای مربوط به بهینه سازی موتورهای جستجو، در اطراف تمرین کلمات کلیدی، پیچیده است. کلمات کلیدی چطوری استفاده از کلمات کلیدی خاص برای تکرار یک صفحه است تا آن را بیشتر به موتورهای جستجو مرتبط سازد

افرادی که به کلمات کلیدی باور دارند، این کار را با امید اینکه موتورهای جستجو هنوز از چگالی کلمات کلیدی برای رتبه بندی محاسبات و ربط استفاده کنند. متاسفانه این دیگر درست نیست زیرا الگوریتم های موتورهای جستجو در شناسایی صفحات با کلمات کلیدی پر شده بسیار کارآمد هستند. به جای تلاش برای تقلب کردن سیستم، بهتر است که یک پیوند اعتباری را از یک سایت دریافت کنید که شما را به عنوان یک اسپمر نمی شناسد

تبلیغات پرداخت شده برای افزایش نتایج ارگانیک

این یکی از رایج ترین اسطوره ها در دنیای جستجوگرها است. اغلب مدیران وب اغلب به تبلیغات تبلیغات موتور جستجو و یا پرداخت برای هر کلیک (PPC) اشتغال به منظور صرفه جویی در رتبه بندی خود را. چیزی که آنها هرگز نمی دانند این است که همه موتورهای جستجوی بزرگ دیوارها را برای جلوگیری از افزایش PPC از نتایج آلی، بالا می برند.

جستجو موتور scamming

تمرین تلاش برای بازی کردن سیستم با اسپم کردن موتورهای جستجو (ایجاد طرح ها و صفحات برای افزایش رتبه بندی) از دهه 1990 آغاز شده است. در اینجا، سهام معمولا معمولا به عنوان یک رتبه بندی برای یک روز در نتایج جستجوی گوگل است، زیرا یک کلمه کلیدی خاص می تواند درآمد هزاران دلاری را به دست آورد. متأسفانه بسیاری از مدیران وبسایت که به زودی متوجه می شوند این ارزش دو دلیل نیست:

کاربران و موتورهای جستجو، اسپم ها را دوست ندارند. خوانندگان با اشتیاق از هرزنامه ها متنفر هستند، در حالی که موتورهای جستجو دارای انگیزه مالی برای مبارزه با آن هستند. این ممکن است توضیح دهد که چرا گوگل در مقایسه با سایر موتورهای جستجو بسیار محبوب بوده است، زیرا توانایی مبارزه و خلاص شدن از هرزنامه بهتر از رقبای خود است. هرچند هرزنامه در کوتاه مدت کار می کند، اثرات طولانی مدت آن در سایت شما ارزش زیادی ندارد .

موتورهای جستجو در طول سال ها به شناسایی هرزنامه ها تبدیل شده اند. موتورهای جستجو در انتخاب محتوای دستکاری بسیار موثر بوده اند. این امر برای افرادی که تلاش می کنند رتبه بندی خود را از موتورهای گمراه کننده دستکاری کنند، دشوارتر شده است. به روز رسانی پاندا اخیر گوگل، الگوریتم های پیشرفته ای را برای مبارزه با محتوای با ارزش و آبگرم معرفی کرد.

ساخت و ساز پیوندی

ساخت پیوند Manipulative یکی دیگر از روش های محبوب تلاش برای تقلب سیستم است. این تکنیک شامل تلاش برای بهره برداری از موتور جستجو در محبوبیت پیوند در رتبه بندی خود برای بهبود بصری غیر قانونی است. بخشی از دلیل همچنان محبوب است این است که برای موتورهای جستجو برای تشخیص ساختن لینک غیرعادی، مانند بسیاری از اشکال مانند طرح های لینک، لینک های دایرکتوری با کیفیت پایین و برنامه های تبادل لینک متقابل، دشوار است.

کتک زدن

دستورالعمل های موتور جستجو گواهی می دهد که شما باید همان محتوای را به خزنده نشان می دهد همانطور که شما را به یک خواننده انسانی نشان می دهد. این شامل متن نیست که در کد HTML سایت شما پنهان شود، که بازدیدکنندگان انسانی نمیتوانند ببینند. هنگامی که یک مدیر وبسایت یا صاحب سایت این اصل را نقض می کند، گفته می شود که آنها درگیر کتک زدن هستند. در نتیجه موتورهای جستجو صفحات را از نتایج ارگانیک جلوگیری می کنند.

صفحات کم ارزش

این به لحاظ فنی به عنوان اسپم محسوب نمی شود. با این حال، موتورهای جستجو می توانند از تکنیک های خاصی استفاده کنند تا تعیین کنند که آیا صفحه دارای محتوای منحصر به فرد و با ارزش برای کاربران است. صفحات که معمولا فیلتر می شوند شامل محتوای کپی شده، محتوای وابسته نازک و صفحاتی است که برای کاربران کمی ارزش دارند.

حالا که شایع ترین اسطوره های مربوط به جستجوگرها توضیح داده شده است، چگونه می دانید اگر با موتورهای جستجو، به ویژه گوگل برای مشارکت در شیوه های غیر اخلاقی، افتاده اید؟ اغلب اوقات، می توان دشوار دانست که موتورهای جستجوگر شما را مجازات کرده اند. با این حال، می توانید از چندین روش برای پیدا کردن اینکه آیا شما لیست سیاه شده است یا سایت شما مشکلات دیگری را که بر ترافیک شما تاثیر گذاشته است، استفاده کنید.

اولا باید بدانید که آیا سایت شما دارای خطایی است که موتورهای جستجو را از خزیدن محتوای شما جلوگیری می کند. برای دانستن اگر چنین خطاهایی دارید، از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید. همچنین می توانید سایت خود را برای تغییرات در صفحاتی که ممکن است تغییراتی در نحوه جستجوی موتورهای خود را در سایت خود مشاهده کرده و یا اینکه سایت شما محتوای تکراری را تغییر داده است، بررسی کنید.

هنگامی که منبع مشکالت خود را شناسایی کرده اید، می توانید از موتورهای جستجو درخواست کنید مجازات خود را جبران کنید. اگرچه جریمه های لغو شده یک روند دردناک و آهسته است که به ندرت دارای تضمین است، مهم است که آن را به بهترین وجه به شما ارائه دهیم. با این حال، در نظر داشته باشید که شمول نتایج جستجو یک امتیاز است، نه یک حق. در اینجا، بهتر است از متد های مناسب SEO استفاده کنید نه درگیر شدن در شیوه های غیر اخلاقی و پرداختن به قیمت نهایی آن .

November 29, 2017