Back to Question Center
0

Semalt: محرومیت از هرزنامه

1 answers:

اگر شما به حساب Google Analytics وارد شدید و در جلسات ناگهانی مشاهده کردید، شانس این است که رباتها و اسپم ارجاعی به وب سایت شما ضربه بزنند. در یک نگاه اجمالی، شما ممکن است احساس کنید که فروش و هدایت شما را به دست خواهد آورد، اما نگاهی نزدیک به منبع جلسات به شما می دهد که در آن از ترافیک چه خبر است. Spambots عمدتا مسئول ترافیک وب سایت کم کیفیت می باشد. جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، می گوید که در سال های اخیر، وب مسترها بیشتر و بیشتر شکایت کرده اند که ربات های اسپم رجیستری سایت های خود را بازرسی می کنند و به نظر می رسد افراد واقعی صفحات وب شما را بازدید کرده اند. کلاه سیاه کلاهبرداری و رباتهای اسپم منفی می توانند داده های Google Analytics شما را در تعداد زیادی از آنها خراب کنند - apivita cc cream. علاوه بر این، این رباتها به نظر میرسند، زیرا چندین بار سایت شما را بازدید کردهاند، اما میزان بازدهی 100٪ است. شما بدون داده های مثبت ارائه می کنید و رتبه بندی سایت شما روز به روز شروع به کاهش می کند.

یک ربات اسپم چیست؟

ربات ها برنامه های خودکار هستند که توانایی اجرای عملیات را بدون هیچ گونه ورودی دستی دارند. یک ربات مسئول انجام تعدادی از مشاغل است که یک فرد واقعی میتواند طی چند ساعت، روزها و هفتهها برای تکمیل آن را تکمیل کند. رباتها فقط چند ثانیه طول می کشد تا وظایف مختلف را در یک زمان انجام دهند و برای ایجاد سایت غیرممکن به نظر می رسند.

تفاوت بین ربات های نامشروع و مشروع

ربات های مشروع یا واقعی متعلق به موتورهای جستجو مانند Bing، یاهو و گوگل هستند. آنها می توانند وب سایت شما را فهرست کنند و تمام صفحات شما را در نتایج موتور جستجو نشان می دهد. این ربات ها به هیچ وجه به سایت شما صدمه نمی زند، در حالی که ربات های نامشروع به معنای آسیب رساندن به وب سایت شما هستند. به نظر می رسد که آنها از سایت شما بازدید می کنند و می توانند شما را از نظر تعداد زیادی بازدید کنند، اما آنها سایت دوستانه نیستند و به عنوان ربات های منفی نامیده می شوند. رایج ترین و مشهورترین ردیابهای رد و بدل شده اسپم، event-tracking.com، buttons-free-share هستند..com، social-buttons.com، darodar.com و get-free-traffic-now.com

در اطراف این وب سایت ها تغییراتی وجود دارد و URL های آنها به طور خودکار در حساب های Google Analytics ظاهر می شود. اگر از URL های خود پیروی کنید تا بیشتر در مورد این شرکت ها و بسته های تبلیغاتی خود بدانید، احتمال این است که آنها وب سایت شما را آسیب برسانند. به عنوان مثال، اگر در حساب Google Analytics خود یک اسپم ارجاعی مشاهده کنید (see-your-website-here.com)، باید آن را در اسرع وقت حذف کنید.

نحوه مسدود کردن ربات های اسپم در حساب Google Analytics شما

تقریبا همه سایت های ارجاع هرزنامه مجرمان بزرگ هستند و باید در اسرع وقت خلاص شوند. اگر در حساب Google Analytics شما یک اسپم ارجاع جدید پیدا کردید، باید آن را فیلتر کنید، اما ناکامی این روش این است که رباتهای بد باز هم مجددا از وبسایت شما دیدن می کنند. این بدان معنی است که منابع سرور شما را می گیرند و سرعت بارگذاری سایت شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد. با این وجود، می توان از فایل .htaccess استفاده کرد تا تمام وبسایت های هرزنامه را مسدود کند. شایان ذکر است که فایل .htaccess یک راه بسیار قدرتمند برای مسدود کردن کل سایت مشکوک است.

اولین قدم این است که یک کد خاص را در فایل .htaccess وارد کنید. اگر این فایل به درستی کار نکند، شما باید فایل .htaccess جدید را به ریشه دامنه آپلود کنید. یکی دیگر از راه های سریع و آسان برای حل ربات های اسپم با ایجاد فیلتر های پیشرفته در حساب Google Analytics شما است. وارد حساب کاربری خود شوید و روی زبانه مدیریت کلیک کنید. از این، باید به گزینه Create New View بروید و در زیر قسمت Report View نام یک دکمه Spam Free خواهید یافت. در اینجا شما باید بر روی گزینه فیلتر جدید کلیک کنید و فراموش نکنید که فیلتر شما را بنویسید.

November 29, 2017