Back to Question Center
0

Semalt Expert از اسلام آباد توضیح می دهد که کدام اسپم جعلی است

1 answers:

یک مسدود کننده اسپم یک ابزار موثر برای مقابله با ایمیل های ناخواسته است. این برنامه ضد هرزنامه ها با برنامه های فیلتر شده هرزنامه متفاوت است و در عرض چند ثانیه اکثر اسپم ها را مسدود می کند. با استفاده از مسدود کننده اسپم، شما به راحتی می توانید از دریافت ایمیل های بی فایده و اسپم جلوگیری کنید. مسدود کننده هرزنامه 85 درصد از ایمیل های ناخواسته را از رسیدن به صندوق ورودی جلوگیری می کند، از جمله ویروس ها و پیام های بی معنی. برخی از مسدود کننده های اسپم حتی می توانند 99 درصد از هرزنامه را در عرض چند ثانیه حذف کنند - linkedin analytics for businesses.

Sohail صدیق، متخصص برجسته ای از Semalt ، در اینجا در مورد چگونگی کار کردن مسدود کننده های اسپم توضیح می دهد.

نرمافزار و ابزارهای جعلی هرزنامه از طریق حسابهای ایمیل ایمیل سرور، حسابهای ایمیلهای اسپم را بررسی میکنند. مسدود کننده های هرزنامه هر دو ویروس ها و ایمیل های مشکوک را حذف می کنند و به شما کمک می کنند از تصاویر و محتوای بالغین خلاص شوید. علاوه بر این، پیام هایی که مطمئن نیستند، به راحتی قرنطینه می شوند، از جمله خبرنامه های انبوه و ایمیل های تبلیغاتی. اقدامات فوری با حذف ایمیل ها انجام می شود و این اقدامات برای ایجاد قوانین فیلترینگ انطباق ذخیره می شود.

چه ویژگی هایی باید در یک مسدود کننده هرزنامه داشته باشید؟

هنگام انتخاب بلاک کننده های اسپم، همیشه باید برنامه ای را انتخاب کنید که با سرویس ایمیل شما سازگار تر از سایر نرم افزارهای مشابه باشد. همچنین، شما باید عوامل مانند راحتی نصب، سطح تخلیه ارائه شده و هزینه های برنامه بلوک های هرزنامه را در نظر بگیرید..

تفاوت بین یک فیلتر هرزنامه و یک مسدود کننده اسپم

یک فیلتر هرزنامه می تواند ایمیل هایی را که به عنوان هرزنامه مشخص شده اند را در پوشه های خاص سازماندهی کند، در حالی که مسدود کننده هرزنامه می تواند از دریافت پیام ها و تصاویر بی فایده جلوگیری کند. این بدان معنی است که شما نیازی به صرف وقت در پاک کردن ایمیل مشکوک ندارید زیرا آنها به طور خودکار با مسدود کننده های اسپم حذف می شوند. به همین دلیل است که معمولا مدیران وبسایت و بازرگانان که مایل به مقابله با هرزنامه نویسان نیستند، به طور خاص علاقه مند هستند.

مزایای نصب یک مسدود کننده اسپم

مسدود کننده هرزنامه برای نصب آسان است و نیازی به تنظیم مجدد تنظیمات آن نیست. علاوه بر این، به شما امکان می دهد که آدرس ایمیل موجود را به طور دائم ذخیره کنید. همانطور که هرزنامه را حذف می کند، مسدود کننده اسپم موجب صرفه جویی در وقت شما و جلوگیری از برخورد با ایمیل های ناخواسته می شود. شما همچنین می توانید خطر ابتلا به ویروس ها را کاهش دهید و می توانید به عنوان یک تاجر موفق شوید.

قیمت یک مسدود کننده اسپم چیست؟

مسدود کننده های هرزنامه عمدتا به هزینه ماهانه نیاز دارند. هزینه بستگی به سطح حفاظت، ویژگی ها و ویژگی های آن دارد. به طور متوسط، مسدود کننده هرزنامه به شما چیزی را از $ 3.00 به $ 25 در هر ماه هزینه می کند. خانه های بسیاری از نرمافزارها آزمایشی رایگان را ارائه میدهند تا کاربران بتوانند بلاکهای رایگان هرزنامه را با قابلیتهای محدود و محدودی دانلود کنند. شما می توانید از یک بمبگذار اسپم رایگان برای پانزده تا سی روز استفاده کنید، پس از آن شما مجبور خواهید بود هزینه پرداخت کنید.

چه چیزی را در یک مسدود کننده اسپم دنبال می کنید؟

بهترین مسدود کننده های اسپم توسط کاربران قابل تنظیم است. یکی از ویژگی های اصلی آن توانایی جلوگیری و جلوگیری از ایمیل های اسپم است. اگر شما یک مسدود کننده اسپم انتخاب کرده اید که قصد دارد ایمیل های ناخواسته را مسدود کند، شما انتخاب مناسب را انجام داده اید. اطمینان حاصل کنید که آن را مطابق با نیازهای شما و متناسب با برنامه ها و خدمات شما استفاده کنید.

November 29, 2017