Back to Question Center
0

Semalt Expert از اسلام آباد: راه های شناختن Referer Ghost Darodar در Google Analytics

1 answers:

برای بسیاری از صاحبان وب سایت، هرزنامه ارجاع یک مشکل مهم است که بر کارایی یک کمپین بازاریابی تأثیر می گذارد. هنگامی که شما یک وبسایت دارید، ممکن است ترافیک را از دامنه های مشترک یا دیگر موارد جدید مطلع کنید. برای یک تازه کار، ممکن است تمایل به ترافیک جعلی در گوگل برای ترافیک مشروع داشته باشید. با این حال، هرزنامه ارجاعی از وب سایت های روحانی مانند ارجاع شبح Darodar می آید - codigo de rastreamento sedex pac. ترافیک شبح می آید از وب سایت های دروغین که هدف اصلی آنها افزایش ترافیک به سایت های خود و فروش وابسته است.

این مقاله که توسط Sohail Sadiq، متخصص ارشد از Semalt تعیین شده است، می تواند مکانیزم های هرزنامه ارجاع و نحوه شناسایی آن را در گوگل آنالیز آموزش دهد.

اسپم ارجاع می تواند در دو روش متمایز رخ دهد:

1. ترافیک ناشی از خزنده وب سایت های اسپم.

وب سایت های متعددی وجود دارد که به دلایل مختلف از خزنده وب سایت استفاده می کنند. خزنده وب سایت قانونی هویت منحصر به فرد خود را دارند، و کل کار را به عنوان یک موفقیت انجام می دهند. خزنده وب سایت به وب سایت شما می آید، از جمله یک تماس برای اقدام دکمه برای رسیدن به قربانی هدف کلیک کنید یک لینک. در بیشتر موارد، این ارجاع های هرزنامه به سایت منتقل می شود که به یک شرکت دارو یا یک فروشگاه آنلاین هدایت می شود. در موارد دیگر، ایمیل های اسپم مانند ارجاع شبح darodar ممکن است از وب سایت های پورنو باشد. هدف اصلی آنها این است که برای هر خریدی که انجام میدهید کمیسیون بگیرید. دارودر ادعا می کند که یک وب سایت قانونی است که روش های تولید سرب را ارائه می دهد. آنها یک وب سایت معتبر SEO نیستند. آنها از خزنده خود برای ارسال ترافیک به یک صفحه Google Analytics کاربر استفاده می کنند که باعث ترافیک جعلی می شود..

2. ترافیک ارجاع Ghost

برای هرزنامه های ارواح، هیچ وب سایت بازدیدی در وب سایت شما وجود ندارد. در عوض، اسپمر میلیون ها درخواست صفحه را در صفحه Google Analytics شما ارسال می کند. به طور مشابه، شما ممکن است ترافیک را در حساب کاربری GA خود مشاهده کنید اما نتوانید در داشبورد وبسایت خود را بازتاب دهید. احتمالا این نوع ترافیک می تواند از دامنه هایی مانند ارجاع روح به Darodar باشد.

نحوه شناسایی بازدیدکنندگان هرزنامه ارجاع در Google Analytics

برای افرادی که وبسایتهای تجارت الکترونیک را مدیریت می کنند، ضروری است که ترافیک جعلی را از آنچه غیر قانونی است، تقسیم کنیم. این بازدیدکنندگان وب میتوانند اطلاعات سایت شما را نادرست و دقت روشهای بازاریابی خود را کاهش دهند. ترافیک جعلی زیر الگوهای قابل پیش بینی رخ می دهد. به عنوان مثال، ترافیک ارجاع دارای درصد گسیختگی 0٪ یا 100٪ است. به طور متوسط ​​طول مدت جلسه مرور، همیشه 0 ثانیه است. جلسات جدیدی از بازدیدهای اینترنتی ارائه نمی شود. یکی دیگر از روش های مهم شناسایی آن صفحات فرود است. اکثر توسعه دهندگان وب که هرزنامه های ارواح را استفاده می کنند، از دکمه های شناور قابل توجه استفاده می کنند تا مطمئن شوند که ربات هایشان مکان مورد نظر را پیدا می کنند.

در موارد دیگر، فیلترهای هرزنامه موجود در Google Analytics میتوانند هرزنامه ارجاعی را شناسایی کنند. استفاده از فیلترهای اسپم پیشرفته برای کنترل چنین بازدیدهای اینترنتی و همچنین ترافیک از حوزه هایی مانند ارجاع روحانی به Darodar ضروری است.

نتیجه گیری

هرزنامه ارجاع می تواند داده های وب سایت شما را مختل کند، تلاش های 40) بازاریابی دیجیتال شما را مختل می کند. ضروری است که از سیستم عامل های ایمیل ایمن برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع استفاده شود. به عنوان مثال، ارجاع روحانی Darodar می تواند اطلاعات ترافیکی را در وب سایت شما ایجاد کند که ممکن است بازدیدهای وب شما را منعکس نکند.

November 29, 2017