Back to Question Center
0

Semalt Expert از اسلام آباد: چگونه می توان از طرفداران روحانی Darodar استفاده کرد

1 answers:

Darodar.com اغلب در لیست ارجاع نمایه گوگل آنالوگ شما نمایش داده می شود، با وجود این واقعیت که آن را به شما ترافیک واقعی ارسال نمی کند. شما ممکن است بازدیدکنندهای ظاهری را مشاهده کنید که همه آنها میزان 100٪ گزاف گویی و صفر ثانیه را در وب سایت شما صرف کرده اند - commercial real estate valuation worksheet. Darodar.com در عمل به عنوان اسپم ارجاع شناخته می شود. سایت تظاهر می کند که ترافیک واقعی را ارائه می دهد، اما این کار را نمی کند. Darodar.com فهرستی از بهترین ارجاعات خود را منتشر می کند و اسپم ها معتقدند که با وارد شدن به این لیست می توانند لینک های با کیفیت دریافت کنند .

یکی دیگر از دلایل این است که آنها امیدوارند که شما وب سایت های خود را ببینید و چیزی را از لینک های وابسته خود خریداری می کنند. به هر حال، darodar.com یک کلاه سیاه شرکت جستجوگرهاست که وعده داده است تا ترافیک خود را افزایش دهد، اما این وظایف را با تکنیک های غیر قانونی و غیر اخلاقی انجام می دهد.

سهیل صدیق، متخصص برجسته Semalt ، در اینجا برخی نکات مفید در این زمینه ارائه می دهد.

چگونه اسپم ارجاع بر داده ها تاثیر می گذارد؟

هر دلیلی برای هرزنامه ارجاع، این تاثیرات را بر روی داده های Google Analytics تاثیر می گذارد. یکی از دلایل اصلی استفاده از GA این است که بررسی کنید که کدام وب سایت ها شما را به ترافیک قانونی ارسال می کنند و کدامیک از آنها تاکتیک های ارسال ترافیکی غیرقانونی است. مهم این است که بدانید که کدام سایت ها در نتایج موتور جستجوی 20 بهتر می شوند و چگونه می توانید راهکارهای خود را برای پیوند های جدید بهبود دهید

میزان باز گشت و زمان صرف شده در سایت شما بسیار مهم است زیرا این اجازه ساخت ساختار و محتوای وب سایت شما را بهبود می بخشد. اگر شما دارای یک سایت کسب و کار هستید، این به شما کمک می کند که نرخ تبدیل را بهبود بخشد و منجر به کسب درآمد جدیدی برای شما خواهد شد. اگر می خواهید تصمیمات مهم در مورد رشد کسب و کار خود را بر اساس داده های گوگل آنالیت انجام دهید، باید هرزنامه ارجاع را از دخالت در دقت اطلاعات خود متوقف کنید.

نحوه خلاص شدن از هرزنامه ارجاع؟

خبر خوب این است که ممکن است از اسپم ارجاع دهنده از داده های Google Analytics خلاص شود. بهترین راه این است که برخی از فیلترها را در حساب Google Analytics خود تنظیم کنید. برخی از وب سایت ها از ربات ها برای بازدید از صفحات وب خود استفاده می کنند، در حالی که دیگران به طور مستقیم به حساب گوگل آنالیت بازدید مستقیم جعلی خود را بدون حتی بازدید از وب سایت شما می فرستند. شما می توانید هر دو آنها را با ایجاد فیلتر در حساب Google Analytics خود حذف کنید.

برای تنظیم فیلترهای darodar.com، باید موارد ذیل را در نظر داشته باشید:

حساب Google Analytics خود را وارد کنید و به قسمت مدیریت بروید.

گزینه حساب و املاک را در منوی کشویی انتخاب کنید و فیلترها را در قسمت Views Dedicated Views ایجاد کنید.

زیر کشویی کشویی، شما باید بر روی گزینه فیلتر جدید کلیک کنید و فیلتر خود را به عنوان darodar.com نامگذاری کنید.

فراموش نکنید که گزینه فیلتر سفارشی را انتخاب کرده و در فیلد فیلد فیلد فیلد Referral را انتخاب کنید.

در اینجا شما باید darodar \ .com را در قسمت Filter وارد کنید و قبل از بستن پنجره بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

در مورد دیگر ارجاع های هرزنامه چیست؟

شما می توانید به راحتی این فیلتر ها را برای همه ارجاع های هرزنامه که در حساب Google Analytics نمایش داده می شود اضافه کنید. شما باید در دامنه های جدیدی که در داده های خود ظاهر می شوند نگاهی بیندازید و فیلترهای جدیدی را برای هر آنچه که با زمان نشان می دهد، اضافه کنید.

November 29, 2017