Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد که کدام دکمه برای Spam Referer Spider چیست؟

1 answers:

Buttons-for-website.com یک وبسایت مشهور است که در لیست ارجاعات حساب گوگل آنالوگ نشان داده می شود، با این که در واقع ترافیک شما را ارسال نمی کند. ممکن است برخی از بازدیدکنندگان را ببینید، همه آنها 100٪ میزان بازدهی و صفر ثانیه صرف شده در وب سایت شما هستند. دکمه ها برای وب سایت یکی از آن سایت هایی هستند که کاربران را در هرزنامه رفرنس به یک یا چندین کاربر درگیر می کنند. ایده این است که رتبه بندی وب سایت های خود را با ارائه سایت خود با ترافیک مخرب و تعداد زیادی بازدیدکننده با کیفیت پایین بهبود بخشد. اسپم ها و هکرها امیدوارند که با این ترفند درآمد کسب کنند و buttons-for-website - smart tv online india.com فهرستی از بهترین ارجاع کنندگان خود را برای فریب کاربران در اینترنت منتشر می کند. اگر یک شرکت جستجوگر درگیر در هرزنامه و وعده داده تا در عرض چند روز ترافیک خود را افزایش دهد، ممکن است در برخی از تکنیک های SEO جستجوگر سیاه و سفید باشد و هزینه های آن را به مشتریان توجیه کند.

اگر شما مالک یک سایت هستید و به حساب Google Analytics نگاه می کنید، شانس این است که سایت شما بازدید از buttons-for-website.com دریافت کند. این منبع قانونی ترافیک نیست و باید در اسرع وقت خلاص شود.

نکات عملی زیر را از متخصص Semalt ، جک میلر

هرزنامه ارجاع دهنده Darodar:

اجازه بدهید به شما بگویم که buttons-for-website.com به طور مستقیم با دارودار ارتباط دارد. شانس این است که شما یک نفر را از Darodar استخدام کرده اید و شروع به ظاهر شدن در آمار ارجاع شده است. دکمه ها برای وب سایت همان کار را با سایت شما انجام می دهند، و هرزنامه ارجاع دهنده در حساب Google Analytics ظاهرا مشروع است..اگر بر روی آن کلیک کنید، بازدید زیادی از سایت شما خواهید دید. رجیستر یک فرد واقعی نیست، بلکه یک ربات است که تظاهر به یک انسان می کند. او می خواهد شما را هر روز به سایت خود ببرید تا بتواند درآمد کسب کند.

هرزنامه ارجاع دهنده تنها یک آزار نیست:

به ذکر است که هرزنامه ارجاع اغلب به عنوان یک ناراحتی جزئی در نظر گرفته می شود، اما این به این معنا نیست که این امر می تواند اطلاعات Google Analytics شما را خراب کند و نتایج آن را تا حدی محو کند. بنابراین، آن را نقش مهمی در از بین بردن رتبه بندی سایت خود و افزایش میزان جست و جو خود را بازی می کند. وقتی Darodar کمپین های اسپم خود را آغاز کرد، مشتریان گزارش دادند که وب سایت های آنها هزاران بار در روز مورد حمله قرار می گیرند. گاهی اوقات سایت هایشان هر دوی ضلع ده دقیقه ای را دریافت می کنند که کاملا غیر طبیعی است. این باعث شد که مسائل مربوط به عملکرد مختلف در سایت هایی که هدف آنها قرار داشت، باعث شده که سایت ها در طول روز در دسترس نباشند. علاوه بر این، زمان پاسخ به شدت کاهش می یابد.

چگونه برای جلوگیری از هرزنامه رفرنس

اگر اسپم ارجاع به سایت شما دریافت شود، وقت آن است که قبل از اینکه کسب و کار شما به طور کامل نابود شود، آن را مسدود کنید. خوشبختانه، راه هایی برای جلوگیری از هرزنامه رجیستر، مانند ویرایش فایل .htaccess و استفاده از افزونه وردپرس وجود دارد.

فایل .htaccess خود را ویرایش کنید:

شما باید فایل .htaccess را فقط زمانی که گزینه دیگری وجود ندارد را ویرایش کنید. این پرونده در سرورهای وب شما حضور دارد و می تواند برای مقاصد مختلف استفاده شود. اگر شما هیچ چیز در مورد نحوه ویرایش آن را نمی دانید، بهترین گزینه این است که با نمایندگان شرکت میزبان خود صحبت کنید و آنها را برای شما ویرایش می کنند.

پلاگین وردپرس:

اگر شما سایت خود را در وردپرس ساخته اید، می توانید از چند پلاگین برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع استفاده کنید. Wordfence یکی از بهترین افزونه هاست. این استفاده رایگان است و بسیار مفید است. از ویژگی های بسیاری برخوردار است که از آن بهره مند شوند. برای جلوگیری از هرزنامه رفرنس، شما باید به گزینه Advanced Blocking بروید و برای یک عمر به خداحافظی از هرزنامه ارجاع دهید.

November 29, 2017