Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونگی مبارزه با Spam Referrer Ghost؟

1 answers:

هرزنامه ارجاع یک فرم کاملا جدید و مزاحم از هرزنامه است. ارجاع های بی معنی به وب سایت های شما و هرزنامه اطلاعات Google Analytics را می دهند. اگر افزایش ناگهانی و غیرعادی ترافیک شما را تجربه کنید، می توانید وب سایت خود را برای هرزنامه ارجاع چک کنید. شما باید گزارش گوگل آنالیت را به صورت منظم بررسی کنید تا ببینید آیا وب سایت شما بازدید کننده های واقعی یا نمایش های جعلی است یا خیر. دو نوع اصلی از اسپم ارجاع وجود دارد: یکی از اولین مورد خزنده که به وب سایت شما و باعث بازدیدها ناخواسته و برداشت، و نوع دوم متلاشیکننده تصادفی از تجزیه و تحلیل ترافیک شناسه است - rastrear sedex pelo endereço. گوگل آنالیتیک شناسه شما به صورت تصادفی انتخاب شده است و شما شروع به دریافت ترافیک کردید که به معنای هیچ چیزی برای وب سایت شما نیست.

آرتم Abgarian، مشتری ارشد موفقیت مدیر Semalt ، فراهم می کند در اینجا چند راهنمایی عملی در مورد چگونگی مبارزه با هرزنامه ها ارجاع.

هرزنامه هرزنامه:

اسپم ارجاع خزنده یکی از رایج ترین و سنتی ترین نوع اسپم است. این در مورد عنکبوت ها و ربات هایی است که وب سایت شما را به طور تصادفی فهرست می کند و به آن ترافیک جعلی ارسال می کند. اسپم خزنده را نادیده می گیرد قواعد ارزش های متا و الکترونیکی robots.txt را، و هرزنامه ها شبح را می توان تنها با فیلتر در داخل حساب Google Analytics خود متوقف شد. توصیه می کنیم که هرزنامه خزنده را با فایل .htaccess مسدود کنید.

خزنده های مخرب در htaccess را مسدود کنید:

مسدود کردن خزنده های مخرب در فایل htaccess امکان پذیر است..شما باید یک کد خاص را در فایل .htaccess خود اضافه کنید و خزنده های هرزنامه هرگز در هیچ زمان قفل نخواهند شد. شما باید به یاد داشته باشید که این روش با اسپم ارجاع روح کار نمی کند. هرزنامه Ghost یک نوع پیشرفته اسپم ارجاع دهنده است و باعث می شود سرورهای ارجاع به وب سایت شما مراجعه نکنند. هرزنامه ها تلاش می کنند با حساب Google Analytics شما فریب دهند یا شناسه تجزیه و تحلیل شما را برای ارسال ترافیک مخرب شما سرقت کنند.

شما ممکن است وب سایت خود را در بالای موتورهای جستجو پیدا کنید، اما این طول خواهد کشید. هکرها و اسپم ها اغلب از پروتکل اندازه گیری گوگل استفاده می کنند که به آنها اجازه می دهد داده ها را مستقیما به سرورهای Google Analytics ارسال کنند. این نقص اصلی در Google Analytics شماست و باید در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود. شما می توانید مشکل را با اجازه دادن به داده ها تنها از نام های میزبان که در آن شناسه تجزیه و تحلیل استفاده می شود رفع. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات به طور پیش فرض تنظیم نشده است. تنها مشکل این راه حل این است که شما بایستی فیلترها را به صورت دستی ایجاد کنید و این می تواند بار قابل توجهی برای هر کسی باشد. شما باید نام میزبان ارجاع را از هرزنامه دادههای Google Analytics و فیلترهایتان جلوگیری کنید. برای این کار، باید اقدامات اولیه ضد اسپم را در حساب Google Analytics خود فعال کنید و از آمار خود از ربات های اسپم و عنکبوت خود بیفزایید:

1. به حساب Google Analytics خود بروید و از صفحه تنظیمات بازدید کنید.

2. گزینه ای را که می گوید "spambots شناخته شده شناخته شده" را بررسی کنید.

اگر میخواهید هرزنامه ارجاعی روح را حذف کنید، باید فهرستی از تمام نامهای میزبان معتبر را وارد کنید و آنها را در قالب REGEX قرار دهید. شما همچنین می توانید برخی از فیلتر ها را در Google Analytics خود ایجاد کنید و همه ی وب سایت هایی مانند semalt.com و darodar.com را به فیلتر ها اضافه کنید تا مسدود شوند. شما نباید فراموش کنید که این ترفند تنها زمانی کار می کند که اطلاعات تاریخی شما پاک باشد

November 29, 2017