Back to Question Center
0

Semalt Expert می گوید همه چیز درباره Plugin Security iThemes

1 answers:

وب سایت ها به وسیله روش های مختلفی به حمله ویروس ها آسیب می رسانند. کاربران با ایجاد وب سایت های وردپرس، با توجه به گزینه محدود موجود برای محافظت از آنها، به دلیل حمله مورد حمله قرار می گیرند. با توجه به امنیت iThemes، بیش از 30،000 سایت جدید هر روز هک می شوند. به عنوان مثال، برخی از کاربران دارای کلمه عبور ضعیف هستند که توسط keyloggers به ​​راحتی ممکن است جعلی باشد

امنیت وب سایت برای هر مالک وب سایت ضروری است. مشتریان و خوانندگان همچنین می توانند قربانی ساخت یک وب سایت ضعیف شوند، و کسب و کار یک شهرت بد را کسب می کند - 2gb ram windows vps. افزایش امنیت، سرمایه گذاری بهتر از برخورد با وقایع امنیتی است. کاربران iThemes از مشاوره امنیتی برای تقویت اعتبار کاربر خود و همچنین ارائه برخی از پلاگین های ویژگی های کاربر ویژگی های غنی که به عنوان یک نسخه رایگان یا حق بیمه ارائه می شود.

الیور کینگ، متخصص برجسته از Semalt ، ارائه می دهد در اینجا یک مرور کلی از دایرکتوری پلاگین امنیتی iThemes.

امنیت iThemes به عنوان بهترین پلاگین امنیتی وردپرس مشهود است. iThemes دارای بیش از 30 ویژگی است که می تواند به شما در محافظت از وب سایت شما در برابر برخی از تهدیدات امنیتی رایج کمک کند. بخش اصلی این است که امنیت iThemes برای مشتریان خود یک امتیاز 4.7 از 5 را دریافت می کند. این افزونه دارای بیش از 4 میلیون دانلود است. برای توضیح اینکه چگونه پلاگین امنیتی iThemes کار می کند، می توانیم از برنامه ویرایش آزاد و ورود به داشبورد خود استفاده کنیم.

وقتی پلاگین امنیتی iThemes را نصب می کنید، چند گزینه امنیتی برای استفاده در وب سایت خود می گیرید. اولین گزینه معمولا از وب سایت شما با استفاده از تکنیک های محافظت از شبکه های Brute Force Network حفاظت می کند تا امنیت وب سایت شما را حفظ کند. این دکمه پنجره گزینه های متعددی را شامل می شود:

سایت خود را پشتیبان

این یک منو است که به شما کمک می کند یک نسخه پشتیبان از وب سایت خود را در وضعیت فعلی خود ایجاد کنید. پشتیبان گیری می تواند کل سایت، پایگاه داده و همچنین انواع مختلف فایل ها مانند فایل های رسانه ای را شامل شود. شما همیشه می توانید به این نسخه پشتیبان در هر زمانی بازگردید در صورتی که در تایید وب سایت چیزی اشتباه باشد.

اجازه به روز رسانی فایل ها

این ویژگی به روز رسانی فایل های wp-config.php و .htaccess شما را خودکار می کند.

امنیت سایت شما

این ویژگی تنظیمات پیش فرض در وب سایت را تنظیم می کند که متفاوت از پلاگین ها و تم هایی هستند که درگیری دارند.

کمک به بهبود ما

این ویژگی اجازه می دهد تا امنیت آن ها برای جمع آوری اطلاعات ناشناس در مورد عناصر برای استفاده از ویژگی های پلاگین امنیتی ithemes را فراهم کند.

شما باید بر روی هر یک از آنها کلیک کنید. هنگامی که شما به پایان رسید، آن را به طور خودکار شما را به داشبورد خود را

داشبورد: داشبورد دارای ویژگی های محافظتی متعددی برای کمک به شما در حفظ ایمنی شماست. آنها عبارتند از: خود را قفل نکنید، شروع به کار، وضعیت امنیت (که می تواند به اولویت اول، اولویت متوسط ​​یا اولویت پایین قرار گیرد).

همچنین تنظیمات، تنظیمات پیشرفته، پشتیبان گیری و منوی راهنما وجود دارد.

نتیجه گیری

پلاگین امنیتی Ithemes یک معیار امنیتی است که بسیاری از وب سایت ها باید رشد خوبی داشته باشند. قبل از اینکه برخی از ویژگی های آن را امتحان کنید، لازم است که یک نسخه پشتیبان از سایت خود را یادآوری کنید. این به این دلیل است که پلاگین امنیتی iThemes می تواند برخی از اثرات نامطلوب بر روی یک سایت مانند راه وب سایت به شرایط مختلف پاسخ دهد. پلاگین های امنیتی برخی از فیلترهای پیشرفته هرزنامه و نیز ویژگی های مسدود کردن IP را خودکار می کند. به عنوان یک نتیجه، پلاگین امنیتی iThemes می تواند یک مورد ضروری برای وب سایت وردپرس شما باشد.

November 29, 2017