Back to Question Center
0

Semalt Expert: Image SEO و فرصت هایی که می تواند ارائه دهد

1 answers:

فیلم ها و تصاویر ارائه فرصت های بهینه سازی منحصر به فرد موتور جستجو و کمک به صفحات شما ارسال سیگنال های موضعی مختلف به گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو. خزنده موتور جستجو متن متن را ارزیابی می کند و آن را به محتوای وب سایت شما مرتبط می کند. آنها نه تنها به درستی درک و نمایش متن تصاویر را دارند، بلکه از آنها به عنوان منبع راهنمایی برای ارتباط موضوعی صفحات خاص استفاده می کنند. آپلود تصاویر به سادگی است، و برخی از راه هایی برای اضافه کردن آب اضافی SEO به تصاویر وجود دارد

تصویر آلت برچسب:

تگ های تصویر alt را به موتورهای جستجوگر ریشه روشن تصاویر خود را. برچسب ها به Google کمک می کنند طبیعت و معنی تصویر خود را درک کنند و توسط خوانندگان مورد استفاده قرار گیرند. تگ های تصویر alt توابع توابع دسترسی و بهینه سازی موتورهای جستجو را فراهم می کند - managed services company. به همین دلیل است که شما باید به درستی نوشتن تگ های تصویر ALT را تمرین کنید و کلید واژه اصلی آنها را اضافه کنید. تگ های CTA خوب زمینه های کلیدی کلمات کلیدی برای صفحات را فراهم می کنند و به تصاویر شما کمک می کند که در جستجوی تصویر بالاتر باشند .

الیور کینگ Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید شما باید متن تصویر را کوتاه تر از 130 کاراکتر نگه دارید و از کلمات کلیدی متنفرم..اطمینان حاصل کنید که متن طبیعی به نظر می رسد و به طور مختصر درباره محتوای شما صحبت می کند. در عین حال، شما باید اندازه تصاویر ارسال شده را کنترل کنید و از استفاده از برچسب های آلبوم بر روی تصاویر تزئینی مانند عکس های پسزمینه و تصاویر پرنده یا حیوانات اجتناب کنید. برای اضافه کردن تگ های alt در Weebly، شما باید تصویر را به سرور آپلود کنید و بر روی گزینه Advanced> Alt Text کلیک کنید

عنوان تصویر:

یک عنوان بصری از محتوای شما را ارائه می دهد، و گوگل به عنوان یادداشت ها می نویسد تا ماهیت محتوای شما را درک کند. عنوان تصویر مورد نیاز SEO نیست، اما برای اعتبار و دید کلی سایت شما مناسب است. ممکن است یک عنوان تصویر در Weebly اضافه شود. برای این، شما باید تصویر را آپلود کنید و گزینه Caption را انتخاب کنید.

URL های تصویر و نام فایل:

مهم است که کلمات کلیدی را به نام فایل خود اضافه کنید، و این یکی از بهترین روش های جستجوگر است. گوگل و سایر موتورهای جستجو به نامهای فایل در تصاویر نگاه می کنند و به شما در ایجاد محتوای ارزشمند شما کمک می کنند. به علاوه، برای مدیران وب آسان می شود تصاویر خود را در جستجوی تصویر Google رتبه بندی کنند، ترافیک بیشتری را به صفحات وب خود هدایت می کنند. هنگامی که تصویر را در Weebly آپلود میکنید، مطمئن شوید URL با نام فایل نامناسب است. به این ترتیب، URL تصویر شما مانند www.abc.com/yourfilename.jpg ظاهر خواهد شد. این یکی از مهمترین ابزارهای جستجوگر تصاویر است و باید به صورت منظم مورد استفاده قرار گیرد.

اندازه تصاویر:

اندازه تصاویر شما باید معقول و منطبق با محتوای وب سایت شما باشد. اگر به تصاویر کوچک دسترسی داشته باشید، می توانید آنها را با استفاده از برخی ابزار مانند Preview for Mac و دیگران تغییر دهید. اغلب مردم تصاویر فتوشاپ را به آنها نشان می دهد چشمگیر تر و جامع تر. تعداد زیادی از ابزار در اینترنت موجود است که می تواند به شما در تغییر اندازه و تغییر تصاویر شما کمک کند. همچنین، Weebly به طور خودکار تصاویر پس زمینه و هدر شما را به اندازه مطلوب تنظیم می کند، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد تغییر اندازه عکس های بزرگ نباشید.

November 29, 2017