Back to Question Center
0

Semalt Expert در مورد چگونگی جلوگیری از ترافیک هرزنامه مرجع BlackHatWorth

1 answers:

BlackHatWorth.com یک فرم جدید از اسپم ارجاع است که خزنده سایت های ما است. این اسپم ارجاع شده، Google Analytics، JetPack، Bing Analytics و حسابهای Yandex Analytics را فریب داده است.

آرتم Abgarian، کارشناس حرفه ای از Semalt ، اطمینان می دهد که مهم است که ممنوعیت و ارجاع هرزنامه blackhatworth - senior health care insurance rates.com را از نمایش در Google Analytics ممنوع و مسدود کند.

BlackHatWorth.com؟

BlackHatWorth.com یک دامنه جدید ایجاد شده در ژانویه 2015 است. برای هکرها از هرزنامه ارجاع دهنده استفاده می کند. این سایت هرزنامه ارجاع در حوزه وب سایت های معروف خرید و تصاویر زیبا پنهان است. افراد مختلف بر این باورند که این یک وب سایت قانونی است و این سایت دارای پیوندهای جستجوی خود با Yandex و گوگل و سایر وب سایت های معروف آنلاین آنلاین مانند AliExpress.com، Amazon.com، Ebay.com و Alibaba.com است. آدرس IP BlackHatWorth.com 78.110.60.230 است. این همان است که با سایر سایت های اسپم ارجاعی مانند Iskalko.ru، Lombia.co، Lomb.co، Econom.co، Priceg.com، Darodar.com و ILoveVitaly.com همراه است.

دامنه BlackHatWorth.com متعلق به یک روسی است. او همان شخصی است که دارای وب سایت های اسپم دیگر از جمله ILoveVitaly.com، Darodar.com و Econom.co می باشد..نام دامنه صاحب دامنه منطقه ساماراسکیایی است و او برای شناسایی فعالیت های هرزنامه خود یک شناسه ایمیل (povitaly@mail.ru) ثبت کرده است.

آیا شما BlackHatWorth.com را مسدود کنید

اگر شما وبلاگ نویس تازه کار یا وب مستر هستید، ممکن است فکر کنید که blockhat blackhatworth.com ضروری نیست. خب، شما اشتباه می کنید زیرا ترافیک از این اسپم ارجاع به سایت شما منجر خواهد شد تا موتور جستجو موتور جستجوی خود را از دست بدهد. بنابراین، لازم است برخی اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از این وب سایت اسپم و سایر منابع از ارسال ترافیک جعلی خود

انجام دهید.

BlackHatWorth.com و دیگر خزنده های هرزنامه ها در حساب گوگل آنالیت و حساب Bing Analytics در فهرست ذکر شده است. آنها میزان گشت و گذار شما را افزایش خواهند داد و نرخ های کمتری را ارائه می دهند. وب سایت هایی مانند Spam، BlackHatWorth.com، Econom.com، Priceg.com، Darodar.com و ILoveVitaly.com ممکن است از منابع سرور و پهنای باند خود بخورند

بلوک BlackHatWorth.Com فرستاده های اسپم:

اگر شما درباره اسپم ارجاع و دامنه هایی مانند BlackHatWorth.com یاد گرفتید، می توانید به راحتی آنها را مسدود کرده و وب سایت خود را در اینترنت محافظت کنید. این که آیا شما از جوملا استفاده می کنید، وردپرس، سبد سبد، گوجه فرنگی یا دروپال، به راحتی می توانید از اسپم ارجاع در cPanel خود جلوگیری کنید. وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی گزینه مدیریت فایل کلیک کنید. فایل .htaccess را باز کنید و فایل جدید .htaccess را ایجاد کنید. این در پوشه "public_html" واقع شده است. در اینجا شما باید کد را اضافه کنید و تنظیمات را ذخیره کنید.

جعل هرزنامه ارجاع دهنده BlackHatWorth.Com به ویندوز سرور:

اگر سایت شما در ویندوز سرور میزبانی می شود، می توانید BlackHatWorth.com و سایر اسپم ارجاع را مسدود کنید. کدها را در فایل پیکربندی سایت خود وارد کنید و هر چه زودتر هرزنامه ارجاع را جلوگیری کنید

اگر این موارد را در نظر داشته باشید، می توانید به راحتی هرزنامه های BlackHatWorth.com و دیگر اسپم های ارجاع مشابه را مسدود و ممنوع کنید. اگر می خواهید اقدامات احتیاطی انجام دهید، باید URL کامل، https://blackhatworth.com را متوقف کنید تا امنیت سایت شما را تضمین کند. شما همچنین می توانید کد را در فایل header.php تم خود را بین برچسب های هدر اصلی اضافه کنید.

November 29, 2017