Back to Question Center
0

Semalt Expert در حذف اسپم ارجاع در Google Analytics

1 answers:

اگر از حساب Google Analytics برای وب سایت خود استفاده می کنید، ممكن است متوجه شدید كه ترافیک زیادی از copyrightclaims.org، get-free-social-traffic.com، floating- share -buttons.com، oo-6 -oo.com، free-traffic.xyz و سایر دامنه های مشابه که همچنان در آمار شما ظاهر می شوند. این وبسایتهای مشکوک به ارسال ترافیک جعلی ادامه میدهند و به عنوان هرزنامه ارجاع شناخته میشوند - softwareentwicklung kosten.

هرزنامه ارجاع به دنبال فریب مدیران وب و وبلاگ نویسان برای بازدید از سایت ها و صفحات خود به عنوان مراجع، تولید درآمد برای خود و بهبود رتبه سایت خود در نتایج موتور جستجو .

جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، برخی از مسائل قانع کننده در این زمینه را فراهم می کند.

همه ارجاع های جعلی با خواصی که در بالا شرح داده می شوند، به عنوان ارجاع شبح شناخته می شوند. به عنوان یک تاجر، باید بدانید چگونه ارجاعات جعلی را از ترافیک مشروع جدا کنید تا بتوانید رباتها را از خزیدن سایت خود در اینترنت متوقف کنید. اگر رباتهای مزاحم برای خزیدن سایت شما ادامه داشته باشند، شانس این است که رتبه بندی آن تحت تاثیر قرار گیرد و ردیابی آنها در حساب Google Analytics شما به مدت طولانی باقی خواهد ماند.

[حذف شده]

در اینجا لیستی از دامنه هایی که به عنوان ارجاع روح استفاده می شوند داریم:

  • blackhatworth.com
  • hulfingtonpost.com
  • darodar.com
  • humanorightswatch.org
  • o-o-6-o-o.com

اثر اسپم ارجاع

هرزنامه ارجاع نقش مهمی در کاهش دقت سایت شما و خراب شدن اعتبار کلی آن در اینترنت دارد. وب مسترها اغلب در مورد کیفیت ترافیک در وب سایت های خود نگران هستند و از Google Analytics می توان برای ردیابی هر نوع بازدید از صفحات وب خود هر روز استفاده کرد.

هرزنامه ارجاع را حذف کنید

مهم است که اسپم ارجاع را از بین ببریم و توصیه های رایج و گسترده ای این است که فیلترهایی را ایجاد کنیم که از معیارهای ارجاع شما استفاده می کنند. فیلترها به کاهش ترافیک کمک می کنند و بسیاری از مردم به وبلاگ نویسان توصیه می کنند اطلاعات خود را براساس فیلدهای منبع کمپین فیلتر کنند.

راه دیگری برای از بین بردن هرزنامه ارجاعی، استفاده از فیلترها در بخش Hostname است. شما همچنین می توانید IP ها بازدید کنندگان مشکوک را برای یک عمر مسدود کنید تا از بازدید صفحات جعلی از ورود به سایت خود جلوگیری شود. تنها نکته این تکنیک این است که نمایش های صفحه معتبر را نیز فیلتر کند. به عنوان مثال، اگر شخص مقاله شما را بخواند، دید او نیز به عنوان هرزنامه مشخص خواهد شد. اما اگر میخواهید از آن جلوگیری کنید، باید به سادگی از نمایش صفحات با hostnameranslate.googleusercontent.com مسدود کنید.

نظرات کارمندان Mediglobus آنلاین. ما با ارائه خدمات با کیفیت بالا و پزشکان واجد شرایط در خارج از کشور.

November 29, 2017