Back to Question Center
0

Semalt Expert: دارودار چیست؟

1 answers:

قبل از خواندن این مقاله، ترافیک وب سایت خود را چک کنید در Google Analytics. به ارجاع دهنده های بالا نگاه کنید و ببینید آیا می توانید هر ورودی را با «Darodar.com» مشاهده کنید. اگر آن وجود داشته باشد، احتمالا از خودتان سوال کنید: "دارودار چیست؟"

دارودار چیست؟

وب سایت Darodar نشان می دهد که این یک شرکت ارائه خدمات جستجوگرها است. آرتم عبگاریان Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری می گوید که منشا دارودار دقیقا شناخته نشده است - rolex submariner features. محققان مطمئنا می دانند که Darodar از عنکبوت برای تولید ترافیک استفاده می کند، مشتقات robots.txt را نادیده می گیرد و هیچ مزیتی ندارد.

Darodar خود را جایی که در حال حاضر با استفاده از این ربات های نمایه سازی برای جلب توجه قرار گرفته است. آنها مطمئن هستند که تا حد ممکن وب سایت ها را خزیدن و ردیابی در گزارش های ترافیکی برای مدیران کنجکاو برای پیدا کردن. مدیران علاقه مند به دانستن از کجا از ترافیک می آیند، مدیران از وب سایت Darodar بازدید می کنند که در آن ارزش پیشنهاد SEO و پیشنهاد برای ثبت نام با آنها را می بیند. هیچ کس نمی داند که آیا این شرکت مشروع است یا نه. واقعیت این است که آن را با استفاده از نیروی بی رحم برای ردیابی وب سایت ها بدون در نظر گرفتن قوانین موجود در robots.txt، نگرانی زیادی را به وجود می آورد. با این حال، آنها همچنین ادعا می کنند که می توانند کسی را که خواستار حذف آن از فهرست خود می شود، حذف کند. حقیقت این بیانیه هنوز مورد تأیید قرار گرفته است.

خرابی های Darodar فهرست سایت شما

یکی از دلایل درودار دیدن سایت، این است که در سیاهههای سیاه ثبت می شود. مشکل این است که یک منبع ارجاع معتبر از فهرست را فشار می دهد و به دلیل اینکه داریود در گزارش تجزیه و تحلیل گزارش می شود، آسان نیست به یک تیم اجرایی توضیح دهیم.

Darodar نیز میزان بی نظیر سایت را تحت تاثیر قرار می دهد. از آنجایی که ربات ها Darodar در یک زمان از یک صفحه واحد بازدید می کنند، اقدامات آنها میزان بازدهی را به تعداد بیشتری می رساند.

تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه های ردیابی می توانند به فیلتر کردن ترافیک ناخواسته کمک کنند. شما می توانید Darodar را از Google Analytics فیلتر کنید. با استفاده از یک فیلتر، Darodar دیگر در گزارش های شما ظاهر نمی شود. به Admin بروید و سپس ابزار فیلتر را که می خواهید در نمای / نمایه استفاده کنید انتخاب کنید.

2. هزینه پهنای باند

هنگامی که خزنده Darodar درخواست ها را به سایت می فرستد، داده ها از سرور به عقب و جلو حرکت می کنند. این می تواند هزینه کند، به ویژه اگر سرور روی پهنای باند محدودی اجرا شود. حجم زیادی از ترافیک که دارودر تولید می کند می تواند بسیار سریع باشد.

بهترین راه برای جلوگیری از Darodar استفاده از robots.txt است که معمولا نادیده گرفته می شود. همچنین دشوار است که دامنه را با استفاده از دستورات htaccess یا روشهای مشابه بسنجیم، زیرا از چندین مکان برای تولید ترافیک استفاده می کند. گزینه دیگر این است که یک بلوک را در سطح سرور اجرا کنید که ممکن است پیامدهای جدی در عملکرد سرور داشته باشد و بنابراین توصیه نمی شود.

کجا از اینجا میروی؟

اگر Darodar در سیاهههای مربوط به ترافیک ظاهر نشود، فقط برای آنها نادیده گرفته شود. اگر متوجه شدید هزینه های پهنای باند یا شما صرفا مایل به حذف آنها از گزارش های خود هستید، لطفا از فهرست بندی حذف شود. اگر این کار نمی کند، پس از آن برخی از قوانین مبتنی بر سرور اعمال می شود که دسترسی هر فعالیت از Darodar.com را رد می کند.

November 29, 2017