Back to Question Center
0

Semalt: Darodar.com چیست و آیا قانون است؟

1 answers:

در سال 2014، ظهور یک سایت فانتوم به نام darodar.com شروع به تحریک و خلط کردن توسعه دهندگان وب و وبلاگ نویسان کرد. وبسایت ها مشاهده کردند که darodar.com در حساب Google Analytics خود حضور داشت. Darodar.com همیشه در زیر بخش ترافیک ارجاع شما نشان داده می شود و داده های گوگل آنالیت را تحت تاثیر قرار می دهد و آن را به نظر می رسد غیر قانونی است. بسیاری از بازدیدکنندگان ممکن است به سایت شما آسیب برسانند، و این افزایش ارجاع ممکن است هر روز بیش از 40 بازدیدکننده وبسایت بیشتری داشته باشد. در حالی که ترافیک به نظر بی ضرر بود، توسعه دهندگان وب و وبلاگ نویسان مختلف ناراحت و خسته شدند زیرا یک سایت ناشناخته با داده های Google Analytics خود مواجه شد. Darodar.com شناخته شده است که ترافیک مخرب را هدایت می کند، و توسعه دهندگان وب برخی از راه های خلاص شدن از آن را شکل داده اند.

Darodar Doing and Why چیست؟

Darodar خود را به عنوان ابزار تجزیه و تحلیل وب مستر حرفه ای و شناخته شده است که می تواند به شما در رتبه بندی وب سایت شما در نتایج جستجو کمک کند . Darodar.com همچنین اعلام می کند که به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی را که رقبای شما هدف قرار داده اند، ارزیابی کرده و نظارت داشته باشید و ظرف چند روز کاری به شما در زمینه ترافیک با کیفیت و قابل قبول ارسال کنید. طبق گفته آرتم عبگاریان متخصص Semalt ، darodar.com یک برنامه تحلیل رقیب است. این اطلاعات Google Analytics شما را خراب می کند و اطلاعاتی را از سایت شما جمع آوری می کند که بعدا می تواند با رقبای شما به اشتراک گذاشته شود. در حالی که برای تعیین اهداف Darodar از خزیدن سایت ها بسیار دشوار است، ما احساس می کنیم که اطلاعات را هر روزه برداشت می کنیم.

آیا این یک ربات بد یا یک فیش روسی است؟

دشوار است بگویم که آیا darodar.com یک ربات بد یا یک فیش روسی است. هنگامی که این شرکت در سال 2013 پهنای باند را در سراسر جهان گسترش داد، وبسایت های مختلف به این نتیجه رسیدند که ترافیک با کیفیت را ارسال می کند و ربات ها بی ضرر هستند. اگر darodar.com یک ربات بد است، قطعا بر پهنای باند سایت شما تاثیر خواهد گذاشت و در عرض چند روز آن را کاهش می دهد، و موتور جستجوی آن را اصلاح می کند. اگر Darodar یک فیش روسی باشد، به حساب Google Analytics شما نفوذ خواهد کرد و از سایت شما برای توسعه لینک خود استفاده خواهد کرد. حساب کاربری Skype از نماینده این شرکت می گوید که دارودار مبتنی بر امریکا است. هنگامی که یک وبسایت کشندهای را پیدا کرد به darodar.com، او اشاره کرد که این شرکت در روسیه مستقر بوده و خود را به عنوان یک شرکت آمریکایی تبلیغ می کند.

چگونه برای جلوگیری از Darodar.com

شما می توانید darodar.com را به عنوان ارجاع در حساب Google Analytics حذف کنید یا می توانید آن را در فایل .htaccess حذف کنید. برای روش اول، شما باید به بخش مدیریت> فیلترها> فیلتر جدید بروید و فیلتر خود را به عنوان darodar.com نامگذاری کنید. سپس شما باید گزینه Exclude را انتخاب کنید و فیلتر را به آن اضافه کنید. قبل از بستن پنجره، فراموش نکنید تنظیمات را ذخیره کنید. در روش دوم، شما می توانید darodar.com را مستقیما در فایل .htaccess خود قفل کنید. اولین گام این است که این فایل را باز کرده و کد زیر را در آن اضافه کنید:

RewriteEngine در

# گزینه ها + FollowSymlinks

RewriteCond٪ {HTTP_REFERER} darodar \ .com [NC]

RewriteRule. * - [F]

هنگامی که این کد را اضافه کرده اید، نمی توانید تغییرات را لغو کنید و مجبور شوید از سایت خود استفاده کنید Source .

November 29, 2017