Back to Question Center
0

Semalt: 3 تکنیک برای مسدود کردن اسپم ارجاع در Google Analytics

1 answers:

Darodar یک شرکت است که متشکل از تکنیک های SEO کلاه سیاه است. این شرکت از دامنه های متعدد استفاده می کند، برای بازاریابی وب سایت خود و ارسال ترافیک جعلی به سایت ها. علاوه بر این، حساب گوگل آنالیتیک را ترفیع می دهد و از روش های اسپم ارجاعی برای ارسال ترافیک به وب سایت های مشتری خود استفاده می کند. در طول چند سال، دارودار از چندین روش برای ارسال ترافیک به سایت های تجارت الکترونیک استفاده کرده است. مدیران وبسایت یا وبلاگ نویسان که کارکنان این شرکت را استخدام کرده اند بازدیدکنندگان ارجاعی تاریخی و واقعی را از دامنه گرفته اند. اکثر بازدیدکنندگان به نظر میرسد مشروع هستند و شما احساس میکنید که یک نفر چند بار از سایت شما بازدید کرده است

هنگامی که شما از اطلاعات حساب Google Analytics خود نظارت می کنید، خواهید دید که ترافیک جعلی از ارجاع آمده است و نرخ بازده 100٪ است - canon t3i el blog del fotografo. Darodar کاربران را به بازدید از سایت و خرید خدمات آن. هرزنامه ارجاع ممکن است رتبه بندی سایت شما و گوگل آنالیت را از بین ببرد، اما درک آنچه اتفاق می افتد به سایت شما دشوار است. بازدیدکنندگان ناشی از ارجاع های کاذب بر گزارش های Google Analytics تاثیر می گذارند. به عنوان مثال، ارجاع های جعلی به نظر می رسد در صفحات وب شما فرود می آیند و صفحات مشابه را بلافاصله حذف می کنند؛ بنابراین، نرخ گزاف 100٪ است. اگر اسپمهای ارجاع سایت شما را هدف قرار دهند، هرگز نمیتوانید میزان بازده دقیق سایت را تا زمانیکه یا اینکه شما تمام ترافیک را فیلتر می کنید شناسایی کنید .

در اینجا برخی از روش های قانع کننده ای از اولیور کینگ، یکی از متخصصان بالا Semalt ، برای جلوگیری از ارجاع های ارواح می باشد.

تکنیک شماره 1: فیلترهای منبع کمپین

فیلترهای منبع کمپینی برای از بین بردن یا مسدود کردن ترافیک ارجاع در حساب Google Analytics استفاده می شود.

a. به نمایه Google Analytics خود بروید و بر روی گزینه فیلترها در قسمت چپ بخش Views کلیک کنید.

ب روی گزینه Add New Filter کلیک کنید و فیلترهای جدیدی ایجاد کنید. در اینجا، شما باید Vc.ru را اضافه کنید یا هر چیزی که می توانید به عنوان نام فیلتر خود به یاد داشته باشید.

ج گزینه Custom Filter را انتخاب کنید و به Source Campaign بروید..در اینجا شما باید روی دکمه Filter Pattern کلیک کنید و قبل از ذخیره تنظیمات، نام دامنه darodar را اضافه کنید.

اگر شما می خواهید دامنه های مختلف را به یک فیلتر اضافه کنید، باید الگوهای فیلتر مشابه آنچه که نام دامنه مانند abc.com و abc \ .com

تکنیک شماره 2: یک فیلتر مسیر هدایت کمپین

فیلترهای ارجاع تبلیغاتی برای حذف یا مسدود کردن یک صفحه وب استفاده می شوند.

a. نمایه Google Analytics را باز کنید و از بخش مدیریت بازدید کنید.

ب با کلیک بر روی گزینه اضافه کردن فیلتر جدید و ایجاد فیلترهای محرمانه جدید

ج Vc.ru یا نام مشابه دیگری را به عنوان نام اصلی فیلتر قرار دهید و گزینه Custom Filter را انتخاب کنید.

د در فیلد فیلد، شما باید گزینه ارجاع کمپین را انتخاب کنید و permalink را از آدرس های ذکر شده اضافه کنید. قبل از بستن پنجره بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

تکنیک # 3: فیلتر تنظیمات زبان

گاهی اوقات اسپم ارجاع در تنظیمات زبان در قالب کلمات کلیدی، اصطلاحات جستجو و عبارات ظاهر می شود. فیلترهای تنظیم زبان به شما کمک می کند تا هرزنامه های زبان در حساب گوگل آنالیت را مسدود کنید.

a. وارد نمایه Google Analytics شوید و روی گزینه Filter کلیک کنید و یک فیلتر جدید اضافه کنید.

ب در مرحله بعد، شما باید گزینه Filter Exclude و سپس تنظیمات Language را انتخاب کنید. الگوی فیلتر در این بخش مانند \ s [^ s] * \ s | {16،} | \. | و قبل از ذخیره تنظیمات فیلتر را تأیید کنید.

November 29, 2017