Back to Question Center
0

نوار پیش فرض وردپرس و نحوه کار با آن - Semalt Expert

1 answers:

Artem Abgarian، Semalt Senior Customer Success Manager، می گوید که برای بسیاری از کاربران وب سایت، حذف نوار کناری وردپرس ممکن است به نظر می رسد یک سرمایه گذاری چالش انگیز است. در این مقاله جستجوگر، روش های مختلفی که از طریق آن شما می توانید این نوار کناری را حذف یا غیر فعال کنید وجود دارد. برای اکثر تم های وردپرس، این تنظیمات پیش فرض است که برای تنظیم سخت است. در موارد دیگر، تم های مختلف ممکن است شامل ساختارهای پیچیده کد باشد که ممکن است حاوی چندین نوار کناری باشد ؛ درخواست ها

در ابتدا، نوار کناری به عنوان یک افزونه تم می آید. این به این معنی است که یک فایل پی اچ پی در ریشه هر پوشه تم دارد. برخی از نوار کناری پلاگین و ویجت ها از تم ها یا نصب افزونه ها وجود دارد. در سایر موارد، طراح وب می تواند برخی از تغییرات سفارشی خود را ایجاد کند که آنها را در functions.php قرار می دهد.

غیر فعال کردن نوار کناری وردپرس

For a WordPress user who may want to disable or move the sidebar, you can go to appearance> widgets > نوار کناری. از این محل، شما می توانید موقعیت نوار کناری روی صفحه خود را تنظیم کنید. به عنوان مثال، امکان انتخاب صحنه نوار صحیح درست وجود دارد. در موارد استثنایی، نوار کناری ممکن است در همان موقعیت باقی بماند. در این موارد، حذف نوار کناری وردپرس ممکن است اصلاح برخی از فایل های پی اچ پی باشد. این مراحل در این مقاله در دسترس هستند، بنابراین شما نیازی به نگرانی ندارید.

حذف نوار کناری وردپرس از طریق فایل های تم

To make these adjustments, navigate to Appearance > ویرایشگر. در این صفحه، به سمت راست صفحه بروید و به فایلهای single.php، page.php و front-page.php بروید. از این منو میتوانید بتوانید نوار کناری دریافت کنید ؛ کد این کد را کاملا از بارگذاری نوار کناری حذف کنید. این تنظیم باید قادر به حل مسئله نوار کناری باشد.

هر فایل دیگری را که ممکن است به نوار کناری دریافت کنید حذف کنید؛ درخواست. شما می توانید از یک دفترچه یادداشت استفاده کنید و برای هر خطی که حاوی نوار کناری می باشد جستجو کنید کد و حذف آن. این موارد موجود در نوار کناری است که بارگیری آن حتی زمانی که شما آنها را غیر فعال کرده اید.

نتیجه گیری

حذف نوار کناری وردپرس در زمینه های مختلف می تواند یک کار دشوار باشد. این راهنما می تواند به شما کمک کند هر ستون های ستون وردپرس را غیر فعال کنید. به همین ترتیب، وردپرس ممکن است. این تغییر با حداقل دانش توسعه دهنده امکان پذیر است. شما می توانید از طریق کد خود نگاهی بیندازید و کد را دنبال کنید که سعی دارد یک نوار کناری را دریافت کند ؛ درخواست. در مورد کدام وب سایت شما پیچیده است، ممکن است لازم باشد با یک توسعه دهنده وب تماس بگیرید. آنها می توانند به شما در پیدا کردن خطوط صحیح کد که نیاز دارید را حذف کنید تا تمام روند کار را بدست آورید Source .

November 29, 2017