Back to Question Center
0

نحوه مسدود کردن هرزنامه ارجاع با پلاگین وردپرس - ؛ مشاوره Semalt

1 answers:

اسپم ارجاع دهنده حساب Google Analytics شما را با اطلاعات جعلی آلوده می کند و از ترافیک با کیفیت پایین برای تبلیغ محتوای شما در اینترنت استفاده می کند. هنگامی که حساب گوگل آنالیتا تعداد زیادی بازدید را نشان می دهد، شانس این است که سایت شما شروع به دریافت ترافیک جعلی کند. اسپم ها از تکنیک های مختلفی برای تولید درآمد استفاده می کنند و هنگامی که بر روی لینک های اسپم ارجاع کلیک می کنید، رتبه بندی آنها در نتایج جستجو بهبود می یابد. حتی زمانی که روی پیوندهای خود کلیک نکنید، گزارشات Google Analytics خود را پیچیده می کنند و شما نمی توانید گزارش های آلوده را با هر کسی که در کسب و کار شما است به اشتراک بگذارید - buy fake id online cheap. خوشبختانه، برخی از افزونه های وردپرس برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع شده از تأثیر دادههای Google Analytics و دسترسی به سایت شما طراحی شده اند.

اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا برخی از مسائل جذاب را در این زمینه ارائه می دهد.

چگونه برای شروع

اگر شما هرگز از Google Analytics در وب سایت خود استفاده نکرده اید، این یک ابزار عالی برای شروع کار است. Google Analytics به شما امکان می دهد تا ببینید که چگونه کاربران با صفحات وب خود ارتباط برقرار می کنند. همچنین می توانید ببینید که کدام مقاله بیشتر از سایرین دریافت می کند. امکان کلیک روی لینکها و پیادهسازی تستهای تقسیم شده وجود دارد. هر کس می خواهد وب سایت خود را در اینترنت متوجه شود، اما اسپم های ارجاع دهنده مزایای استفاده از تکنیک های جستجوگر خود را از طریق ارسال تعداد زیادی از دیدگاه های جعلی به سایت های ما. آنها همچنین صدها تا هزاران اسکریپت و کد را وارد می کنند تا رتبه سایت ما در اینترنت را آسیب برساند..URL های آنها در Google Analytics شما ظاهر می شوند و هر ماه وب سایت های بی شماری را تحت تاثیر قرار می دهند.

چرا شما باید درباره اسپم ارجاع نگران باشید؟

برخی ممکن است فکر کنند که هرزنامه ارجاع بی ضرر و امن است مگر اینکه کسی روی پیوندها کلیک کند، اما این چنین نیست. حتی زمانی که روی پیوندها کلیک نکنید، هرزنامه ارجاعی بر گزارشهای Google Analytics تاثیر می گذارد. برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، هرزنامه ارجاع می تواند تهدید بزرگی باشد زیرا سایت های خود را در زمان های مختلف خراب می کند. اگر چیزی را از طریق وب سایت خود به فروش برسانید، نمیتوانید به دلیل اسپم ارجاعی به مشتریان مورد نظر

مسدود کردن اسپم ارجاع در وردپرس با پلاگین ها

چند پلاگین وردپرس می تواند به شما کمک کند اسپم ارجاع را حداقل به حداقل برسانید. جالب ترین چیز این است که تقریبا تمام این افزونه ها رایگان هستند و می توانند به سرعت نصب شوند. ما مسئول اثرات مضر نیستیم و پشتیبانی و دستورالعمل های پرداخت نشده را ارائه نمی دهیم، بنابراین قبل از نصب هر پلاگین وردپرس، باید فایل های خود را پشتیبان تهیه کنید.

SpamReferrerBlock

این افزونه رایگان است که برای استفاده از لیست سیاه به صورت خودکار به روز شده توسط نویسنده نگهداری می شود. پس از نصب کامل، پلاگین پیکربندی آسان است و می تواند به راحتی به سایت شما اضافه شود.

پلاگین های جایگزین

برخی از پلاگین های جدید مانند ردپای اسپم بلوک دهنده و هرزنامه های جعلی ارجاع چند هفته پیش معرفی شده اند، اما این افزونه نظرات منتقدان را رد نکرده است، بنابراین ممکن است به درستی آنها را قضاوت نکنیم.

لطفا اطلاع داشته باشید که افزونه های وردپرس نمی توانند هرزنامه های ارواح را از 4masters.org، webmaster-traffic.com، darodar.com و co.lumb.co.o متوقف کنند. توصیه می کنیم فیلتر کردن اسپم ارجاع کننده در حساب Google Analytics برای جلوگیری از بازدید سایت خود از بازدید کننده ارجاع نادرست

November 29, 2017