Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt: استفاده از فایل .htaccess در Google Analytics

1 answers:

در طی چند ماه گذشته، اسپم ارجاع تحلیل گوگل موضوع بحث در صنعت بازاریابی دیجیتال بوده است. مسدود کردن و از بین بردن هر یک از هرماهواره خبری و ارواح از گزارش GA شما نمیتواند به هیچ وجه نادیده گرفته شود. دریافت، به دست آوردن و تجزیه و تحلیل گزارش های تمیز و دقیق، وب سایت وردپرس خود را در مسیر و الگوریتم بالا قرار می دهد.

به عنوان یک وب مستر، اهمیت انجام تحقیق و درک اینکه چگونه اسپم ارجاع به وب سایت ها انتقال می یابد، بسیار مهم است. همانطور که در قسمت اول مسدود کردن اسپم ارجاع گوگل آنالیتیک مسدود شده است، تمیز کردن هر دو اسپم ارجاع روح و اسپم ارجاع خزنده باید به صورت متفاوت اجرا شود. طبق گفته متخصصان بازاریابی، هرزنامه ارجاعی شبح از طریق استفاده از سرورهای خارجی، داده های GA خود را از بین می برد - order emoji pillows. از سوی دیگر، هرزنامه خزنده به طور مستقیم به وب سایت شما دسترسی پیدا می کند. برای حذف هرزنامه از تجزیه و تحلیل، در نظر بگیرید اجرای ترفندهای زیر ارائه شده توسط جک میلر، Semalt مدیر ارشد مشتری موفق

حذف هرزنامه ارجاع GA با استفاده از ملاحظات خاص htacess

حذف هرزنامه ارجاع GA با استفاده از ملاحظات خاص htaccess یک کار انجام خودتان است که شما می توانید به طور مستقیم با استفاده از دستگاه محلی خود را اجرا کنید. این روش به مدیران وب امکان استفاده از ویرایشگر Htaccess WP و کنترل Htaccess WP را میدهد.

وردپرس حذف هر یک از هرزنامه ها و رودها را بیشتر از طریق استفاده از پلاگین ها قابل دسترسی است. با این حال، توجه داشته باشید که شما مجبور نیستید به طور مستقیم به وب سایت وردپرس خود وارد شوید تا فایل htacess را اجرا کنید و هنگام استفاده از افزونه ها، هرزنامه را از تجزیه و تحلیل حذف کنید. اگر توجه داشته باشید که یک فایل .htacess در WordPress خود ندارید، به «تنظیمات» وبسایت خود بروید و در «پیوندهای پیوند» را انتخاب کنید. نماد «ذخیره تغییرات» را برای اجرای یک دایرکتوری ضربه بزنید و از تجزیه و تحلیل با موفقیت از هرزنامه ها را حذف کنید..

استفاده از روش .htacess برای حذف هرزنامه از analytics

استفاده از فایل .htaccess برای حذف و حذف هرزنامه از Google Analytics بسیار ساده و آسان است. این روش بهترین کار را برای جلوگیری از هرزنامه خزنده از دسترسی به وب سایت شما می کند. برای دسترسی به فایل پیکربندی .htaccess در سایت خود، به دامنه ریشه سرور سرور خود بروید. در اینجا یک راهنمای رویه ای است که به شما کمک می کند از گزارش تجزیه و تحلیل خود را با استفاده از فایل پیکربندی .htacess از گزارش اسپم ارجاع خود محافظت کنید.

  • A) برای پیدا کردن فایل htaccess دامنه ریشه سرور وب سایت خود را هدایت کنید. فایل را در یک پوشه ذخیره کنید و یک نسخه دیگر برای ایجاد یک راه حل پشتیبان ایجاد کنید.
  • ب) پرونده خود را به آخرین منابع که از هرزنامه ارجاع گرفته شده است به روز کنید. فرایند حذف هرزنامه ارجاع را شروع کنید و فرمان Command Line را اضافه کنید
  • ج) پس از اینکه راضی شدید که خروج با موفقیت اجرا شد، نسخه تجدید نظر را کپی کنید و آن را در سرور وبسایت خود بازنویسی کنید. در بعضی موارد ممکن است وب سایت شما بارگیری شود جای نگرانی نیست. دوباره نسخه اصلی خود را برای بازگرداندن نسخه های قبلی دوباره بارگذاری کنید.

چرا شما نباید فایل .htacess خود را تغییر دهید

به عنوان یک وب مستر، ممکن است وسوسه شوید فایل وردپرس .htacess خود را تغییر دهید تا به نیازهای شما و مشخصات خود در زمان واقعی برسد. با این حال، شما می توانید از فایل پیکربندی برای مسدود کردن طیف وسیعی از آدرس های IP از دسترسی به سایت خود استفاده کنید. این یک ترفند دیگر است که توسط مدیران وب استفاده می شود تا به راحتی هرزنامه ها را از طریق تجزیه و تحلیل حذف کند. پس از مسدود کردن محدوده یا آدرس های IP منحصر به فرد، بازدیدکنندگان برای دسترسی به وب سایت خود با استفاده از آدرس همیشه خطاهای مواجه می شوند.

مدیریت یک وبسایت تحت تاثیر خزنده و اسپم روحانی می تواند یک کار خسته کننده باشد. با این حال، اگر شما در گزارش های گوگل آنالیتیک شما با هرزنامه ارجاع مواجه می شوید، لازم نیست ناامید شوید. روشهای فوق الذکر را برای حذف هرزنامه از تجزیه و تحلیل به صورت موثر انجام دهید.

November 29, 2017