Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt در مورد چگونگی فیلتر کردن ارجاع Darodar از وب سایت شما

1 answers:

اجرای یک وب سایت می تواند بسیار هیجان انگیز باشد زیرا آن را به شما یک فرصت عالی برای رشد کسب و کار آنلاین شما ارائه می دهد. این همچنین فرصتی برای ایجاد فرصت های جدید در زمینه کسب و کار شما می دهد. متأسفانه برخی از اسپم ها سعی می کنند بدون هیچ دلیلی تجارت آنلاین خود را خراب کنند - expert maintenance corp. Max Bell، Semalt Manager of Customer Success، توضیح می دهد که این مجرمان سایبری به همان اندازه که می توانند موانع ایجاد کنند برای کاربران وبسایت و اسپم های ارجاع دهنده استثنا نیستند. آنها از جمله کلاهبرداران آنلاین هستند که ظروف سربی آنلاین را ایجاد می کنند و اگر شما به اندازه کافی نگران نباشید، می توانید تمام برنامه های خود را از بین ببرید. اگر حساب گوگل تجزیه و تحلیل خود را چک کنید و متوجه شوید که ارجاعات متعدد از وب سایت هایی که به سرور شما ناشناخته هستند، ممکن است ارجاع darodar سایت شما را هدف قرار داده و شما باید اقدامات سریع برای جلوگیری از آن انجام دهید.

تعیین ترافیک هرزنامه

برای اینکه بتوانید این رباتها را از فرم وب سایت خود محافظت کنید، ابتدا باید آنها را شناسایی کنید. Traffics نادرست ارجاع های جعلی است که از سایت دامنه شما سرچشمه می گیرند و سعی می کنند نام کاربری اصلی را پنهان کنند. ارجاعات گمراه کننده هستند، و اگر شما آنها را به موقع متوجه نباشید، می توانند باعث خسارات زیادی شوند. پس از شناسایی آنها، پس از آن می توانید راهکارهایی برای جلوگیری از آنها ایجاد کنید. برخی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از ارجاع داوطور عبارتند از:

استفاده از فیلترهای Google Analytics

ایجاد فیلتر در حساب تجزیه و تحلیل گوگل خود را که به شما کمک می کند تا ارزش ترافیک خود را بهبود بخشد. این به شما کمک می کند تا مراجع ناخواسته را از بین ببرید، و شما تنها با آنچه شما نیاز دارید باقی می ماند. شما کد های منحصر به فردی دارید که در حساب Analytics Google خود وارد می کنید، بنابراین جلوگیری از دسترسی اسپم ها به وب سایت شما، شما می توانید آنها را به سایت خود بازگردانید. فیلترهای تجزیه و تحلیل گوگل شما راه های متعددی را برای جلوگیری از ارجاع های ترافیک darodar ارائه می دهد، اما نواقص اصلی این روش این است که نمی توان همزمان در بسیاری از سایت ها استفاده کرد.

آدرس IP خود را مسدود کنید

مسدود کردن آدرس آی پی ارجاع darodar آسان است. این امر اطمینان حاصل خواهد کرد که اسپم ها دسترسی به وب سایت شما را انکار می کنند که باعث می شود که آنها بتوانند مراجع ناشناخته ای را ارسال کنند.

لیست خروج را ذخیره کنید

اطمینان حاصل کنید که فهرست حذف فهرست تجزیه و تحلیل Google خود را ذخیره کرده اید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که شما می توانید با استفاده از عملیات وب سایت خود در صلح لذت ببرید. گوگل به شما لیستی از موارد را برای حذف و مسدود کردن آدرس IP ارائه می دهد. ساده ترین راه این است که یک پلاگین در وب سایت خود قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که آن ایمن و محافظت شده است.

حضور اسپم ارجاع می تواند یک چالش بزرگ با توجه به گستره فعالیت های روزمره تجارت الکترونیکی باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما همواره به طور مساوی کار می کند تا بهره وری خود را به حداکثر برسانید، اما این ربات ها به شما اجازه نمی دهد. هنگامی که شما از نحوه چیدمان آنها و آنچه که باید انجام دهید آنها را مسدود کنید، بدتر می شود. نکات ذکر شده در بالا به شما کمک خواهد کرد که وبسایت خود را از این اسپم ها حفظ کنید و به راحتی می توانید آنها را فیلتر کنید تا از بازدید از وب سایت دامنه شما جلوگیری شود. ماندن و تکان دادن بمانید

November 29, 2017