Back to Question Center
0

نکات و ترفندهای مفید از Semalt در مورد چگونگی حذف خزنده و هرزنامه از وب سایت شما

1 answers:

همچنین به عنوان spamdexing شناخته شده است، بمب گذاری ارجاع روند فعلی در بخش های بازاریابی دیجیتال است که وب سایت وردپرس خود را در کمتر از یک هفته سقوط. در چند ماه گذشته مواردی از یک وب سایت خزنده و اسپم ارجاع روح که بر روی وب سایت های تجارت الکترونیک تأثیر می گذارد گزارش شده است و خطر ابتلا به سایت ها در مراحل اولیه توسعه را نشان می دهد.

به تازگی، یک وب سایت عکاسی را با تمرکز بر روی نوزادان و کودکان راه اندازی کرده ایم. به عنوان یک وب سایت جدید، ما بر روی توسعه وب سایت تمرکز کردیم، اما فراموش نکنیم که خزنده ها را از نمایه سازی سایت خالی کند - leasing dell computers. متأسفانه، هرزنامه ارجاع دهنده اسپم و هرزنامه خزنده فرصت بهره برداری را دید. ما شروع به دریافت ارجاعات ناشی از یک سایت پورنو کردم.

به عنوان یک مدیر وب، شما نمی خواهید خود را با ارجاع های مخرب تحت فشار قرار دهید. هرزنامه رجیستر کار می کند به شما ارسال لینک های مخرب و ترافیک جعلی را به وب سایت جدید خود را توسعه داده است. در بلندمدت، شما با کلیک کردن روی پیوند با هدف شناسایی جایی که اکثر ترافیک شما از آن است، پایان می یابید. این است که اسپم ها درآمد کسب می کنند. در اینجا ترفندها و راهنمایی های جک میلر، Semalt Senior Customer Success Manager است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را از خزنده و هرزنامه حذف کنید.

آنچه شما باید درباره اسپم ارجاعی بدانید

Spammers رویکرد به صاحبان وب سایت ها و بازاریابان آنلاین تغییر کرده است به عنوان زمان طول می کشد. در حال حاضر اسپم ها درخواست های خودکار را برای صاحبان وب سایت ها انجام می دهند و URL های دروغین را به وجود می آورند که صاحبان وب سایت را به وب سایت های مخرب هدایت می کنند. یک مهاجم مشتاقان آنلاین بازاریابان آنلاین را کلیک کنید لینک های خودکار از کنجکاوی..پس از کلیک کردن روی لینک ها، اسپم ها به پول نقد واقعی دست می یابند و به عنوان هزینه تبلیغاتی نامیده می شوند.

هرزنامه ارجاع خزنده در ترافیک جعلی در وب سایت شما کار می کند. زمان انجام شده توسط بازپرداخت های جعلی منجر به نرخ بازده بالا و حداقل مدت زمان جلسه، یک عامل مهم است که منجر به الگوریتم های رتبه بندی کلمه کلیدی تبدیل خود را به عنوان ناچیز است. هرزنامه ها از اسپم ارجاع شبح استفاده می کنند که کد های خودکار کدهای تجزیه و تحلیل گوگل را از بین می برند و اطلاعات شما را خراب می کنند.

کلاهبرداری در مورد چگونگی حذف خزنده و هرزنامه از تجزیه و تحلیل شما

استفاده از ربات های GM Block برای جلوگیری از هرزنامه رفرنس

آیا شما یک مدیر وب ملاقات با اسپم ارجاع خزنده در تجزیه و تحلیل خود را؟ بدون نیاز به وحشت GM Block Bots یکی از عالی ترین پلاگین های وردپرس است که برای خاتمه دادن به هرزنامه ها و هرزنامه هایی مانند best-seo-solution.com و blackhatworth.com از Google Analytics شما کار می کند. برای حذف هرزنامه ارجاع با استفاده از یک افزونه وردپرس، آخرین نسخه GM Block Bot را در وب سایت خود آپلود کنید و سپس آن را فعال کنید.

استفاده از فایل .htaccess برای جلوگیری از هرزنامه رفرنس

به عنوان یک وب مستر، می توانید با استفاده از یک فایل htaccess، هرزنامه های ارجاع را به راحتی جلوگیری و حذف کنید. این پرونده پیکربندی برای جلوگیری از ارسال آدرسهای مخرب به وبسایت وردپرس شما کار میکند. به سادگی یک کد تولید شده را به فایل .htaccess اضافه کنید تا رجیستر خزنده را از رکورد با پرونده های کمپین خود منحرف کند.

آنچه شما باید در مورد ارجاع روح

در مقایسه با هرزنامه ارجاع خزنده، هرزنامه ارجاع روح را می توان با تنظیم فیلترها برای جلوگیری از URL های اسپم کنار گذاشت. ایجاد و استفاده از یک نام میزبان معتبر برای جلوگیری از URL های غیرقانونی از ارائه اطلاعات به حساب کاربری خود

پس از مسدود کردن رباتها، هرزنامه ارجاع دهنده و ترافیک ناخواسته از مراجعه به وبسایت شما انتظار کاهش شدید ترافیک وبسایت شما را دارند. با این حال، میزان گشت و گذار شما شلیک خواهد شد و با دوره های طولانی مدت جلسه روبرو می شوند. مراقب باشید و فعال باشید تا خلبان و هرزنامه ها را از گزارش گوگل آنالیت خود حذف کنید.

November 29, 2017