Back to Question Center
0

ناتالیا، کارشناس سمالات، ارائه روشهای مبتنی بر SEO را ارائه می دهد

1 answers:

SEO یک جنبه ضروری از بازاریابی اینترنتی است و هر روز بزرگتر و پیچیده تر می شود. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که همه چیز راجع به جستجوگرها را بشناسد، بنابراین درباره اینکه کمی درباره آن چه فکر می کنید نگران نباشید، اما اگر تازه شروع به کار کرده اید، نگران نباشید. یکی از دلایل آن این است که بهتر است که وب سایت خود را بهینه سازی کنید، احتمالا بهتر است از موتورهای جستجو رتبه بندی شده و مزایای حضور آنلاین شما در کسب و کار شما بیشتر باشد. بنابراین، ساده ترین شیوه های SEO چیست؟

Nataliya، Semalt متخصص SEO، توضیح می دهد که برچسب های متا صفحات شما را به جستجوگرها توصیف می کند - putzfirma zürich. آنها باید بهترین کلمات کلیدی و توضیحات را داشته باشند. تگ های متا تگ های توصیفی و بهینه شده سایت شما را در صفحات نتیجه موتور جستجو (SERPs) ذکر می کنند، بلکه باعث می شود که شما به یاد داشته باشید که سایت های قدیمی شما در مورد آن چه هستند. با این حال، خوب است توجه داشته باشید که موتورهای جستجو مانند گوگل از meta tags برای نمایه سازی استفاده نمی کنند. بهترین برچسب های متا را برای انسان ها و نه برای موتورهای جستجو بنویسید. برچسب هایی را ایجاد کنید که خوانندگان روی آن کلیک می کنند زیرا مربوط به جستجو هستند

"محتوا پادشاه است." شما احتمالا این عبارت معروف مرتبط با SEO را شنیده اید. این یکی از اولین راهنمایی ها برای ایجاد محتوای عالی برای مخاطبان شماست. محتوای عالی برای انسانها و موتورهای جستجو باید با کیفیت بالا و منحصر به فرد باشد. این سایت های دیگر را برای پیوند به شما جذب می کند، بنابراین به شما فرصت های زیادی را پیشنهاد می کند.

خوانندگان خود را با آنچه که می خواهند در یک روش دقیق، واضح و دقیق ارائه دهند. چیزی نیست که آنها را از جریان به سایت شما متوقف کند و دوستان خود را به آن هدایت کند..اگر شما در حال فروش محصولات یا خدمات هستید، تعداد زیادی از افراد به سایت شما اهداف مهم بینظیر هستند. هنگامی که سایت شما غالبا محتوای محسوب می شود، این هدف هرگز نخواهد بود که یکی از مهمترین مشکلات شما باشد. همانطور که محتوای خود را ایجاد می کنید، از کلمات کلیدی خوب استفاده کنید. کلمات کلیدی را در عناوین خود، تگ های هدر، لنگر و سایر بخش های مختلف در طول نوشتار گسترش دهید.

شما می توانید تلاش بیشتری در یادگیری نحوه ایجاد با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید و مطمئنا از این تلاش ها به طور کامل استفاده خواهید شد.

.htaccess باید به درستی تنظیم شود. شما می توانید تنظیم خود را انجام دهید و یا حرفه ای برای انجام آن برای شما. هنگامی که تصمیم گرفته اید که آدرس URL خود را می خواهید، به آن قالب بچسبید. شما فقط می توانید وب سایت های www و غیر غربی را داشته باشید تا گوگل صفحات شما را به صورت تکراری مشاهده نکند. در صورتی که شما هر دو قالب URL دارید، گوگل شما را مجازات نخواهد کرد، اما شما باید یک تغییر مسیر از URL های www به URL های غیر وب سایت (که آسان است) انجام دهید. شما می توانید چیزی شبیه "هدایت درخواست ها به URL های غیر WWW" را جستجو کنید و همه چیزهایی را که لازم دارید انجام دهید.

شما همچنین باید فایل robots.txt خود را به درستی پیکربندی کنید. این می تواند شگفت آور باشد که می شنود که این فایل متنی کوچک می تواند باعث سقوط سایت شما شود. یک فایل robots.txt گوینده خزنده گوگل و دیگر ربات ها را در صفحاتی که شما نمی خواهید "خزنده". اگر شما نمی خواهید تصاویر توسط موتورهای جستجو ذکر شوند، از فایل robots.txt خود برای جلوگیری از آنها استفاده کنید. واضح است که هنگام تنظیم پیکربندی فایل robots.txt شما نمی خواهید یک خطا ایجاد کنید. یک اشتباه ساده می تواند مهم ترین صفحه وب شما را مسدود کند و آن را از شبکه خارج کند

اینها مهم ترین شیوه های SEO هستند و همه آنها به عنوان شیوه های جستجو در سایت طبقه بندی می شوند و سایر شیوه های خارج از سایت مانند ارتقاء و ایجاد لینک ها وجود دارد. به طور معمول، شما با جستجو در سایت شروع می کنید و بعد از آن به کارهای خارج از سایت برای ایجاد یک وب سایت به طور کامل بهینه سازی

November 29, 2017