Back to Question Center
0

نکات بالا از Semalt در مورد چگونگی مسدود کردن Pop-Ups و تبلیغات در Android شما

1 answers:

خلاص شدن از تبلیغات و پاپ آپ ها که بر تجربه مرور شما تأثیر می گذارد، هنگام استفاده از اسباب بازی های اندروید نه تنها دستگاه شما را ایمن نگه می دارد، بلکه همچنین باعث ذخیره اطلاعات می شود. آگهی ها، پنجره های تبلیغاتی و آگهی های استاندارد نه تنها هراس آور هستند، بلکه می توانند امنیت دستگاه اندرویدی شما را نیز تحت تاثیر قرار دهند. به عنوان یک کاربر آندروید، شما نمی خواهید پرداخت اضافی دلار تبلیغ آگهی های پاپ آپ و تبلیغات آزار دهنده پرداخت

در صنعت بازاریابی مدرن، اسپم ها و هکرها از تبلیغات استفاده می کنند تا به ابزارهای اندرویدی نهایی دست یابند - costo sito web con wordpress hosting. با استفاده از اینترنت عمومی خطری جدی برای امنیت آنلاین شما ایجاد می کند و شما را به هکرها آسیب پذیر می کند. برخی از تکنیک ها برای کمک به کاربران اندرویدی برای جلوگیری از پاپ آپ آزار دهنده در زمان واقعی ارائه شده اند.

مسدود کردن آگهی های مزاحم و پاپ آپ ها از مرورگر شما یکی از وظایف ساده ترین کارهایی است که شما تا به حال انجام داده اید. محافظت از اعتبارات شما از دسترسی ناظران به اهداف مهم در هنگام مرور است.

چهار راهنمایی که توسط ایگور Gamanenko، متخصص برجسته از Semalt ، کمک می کند که در هنگام مرور صفحات وب بزرگ با استفاده از ابزار اندروید، تجربه خوبی کسب کنید.

برای جلوگیری از تبلیغات استفاده از مرورگر کروم

برخی از سوالات در مورد چگونگی جلوگیری از ظاهر شدن پنجره ها در مرورگر کروم مطرح شده است. مسدود کردن تبلیغات پاپ آپ در مرورگر کروم شما بسیار ساده است. کروم خود را باز کنید و روی سه نقطه که در گوشه بالا سمت چپ مرورگر شما نمایش داده می شود کلیک کنید. نماد "تنظیمات" را انتخاب کنید و آیکون "تنظیمات سایت" را باز کنید.

تنظیمات مرورگر خود را به دکمه Pop-ups حرکت دهید..برای جلوگیری از آسیب رساندن به آگهی های استاندارد با تجربه مرور خود، گزینه "Block pop-ups ads" را انتخاب کنید.

دانلود و نصب مرورگر Ad-Blocker رایگان

به عنوان یک کاربر آندروید، اجازه ندهید تبلیغات پاپ آپ بر سابقه مرور شما تاثیر می گذارد. بازاریابی Google Play فروشگاه Gadget خود را بیرون بگذارید و مرورگر «Ad-Blocker رایگان» را تایپ کنید. دانلود Ad-Blocker رایگان و نصب. تعدادی از مشتریان با استفاده از androids ترجیح می دهند با استفاده از Ad-Blocker در مقایسه با مسدود کردن پنجره ها به صورت دستی ترجیح دهند.

استفاده از مرورگر اپرا برای جلوگیری از تبلیغات آزار دهنده

آیا شما یک کاربر اندروید در مورد چگونگی مسدود کردن تبلیغات پاپ آپ کار می کند. مسدود کردن آگهی های استاندارد و رویداد یک کار انجام خودتان است که می تواند با استفاده از ابزار اندروید شما کارآمد باشد. فروشگاه Google Play دستگاه خود را باز کنید و برنامه را دانلود کنید.

مرورگر اپرا رایگان خود را نصب کنید و اجرا کنید تا از تبلیغات اینترنتی مزاحم جلوگیری کند که از تجربه مرور آنلاین شما جلوگیری کند. تنظیمات مرورگر اپرا خود را باز کنید و بر روی پنجره ها کلیک کنید. برای جلوگیری از تداخل با برنامه مرور خود از آگهی بازاریابی تبلیغ بر روی «آشکار کردن تبلیغات پاپ آپ» کلیک کنید.

از حالت صرفه جویی داده ی اندروید استفاده کنید

به عنوان یک کاربر اندرو، شما نمی خواهید از اطلاعات اضافی برای دانلود تبلیغات و رویدادهای بازاریابی استفاده کنید. صرفه جویی در داده ها کاربران آندروید بهترین تجربه مرور را به عنوان تبلیغات مزاحم ارائه می دهد، و طرح های بازاریابی نمی تواند بر روی اسباب بازی بارگذاری شود. با این وجود، شما می توانید صرفه جویی در داده خود را غیر فعال کنید اگر شما انیمیشن ها و صفحات وب را که اهمیت دارند تعیین کنید

برای فعال کردن حالت صرفه جویی در داده، مرورگر خود را باز کرده و روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. تنظیمات مرورگر خود را انتخاب کنید و نماد ذخیره اطلاعات را انتخاب کنید. در حالت صرفه جویی برای جلوگیری از آزار و اذیت های تبلیغاتی مزاحم با تجربه آنلاین خود تنظیم کنید.

در چند ماه گذشته، سؤالاتی در مورد چگونگی مسدود کردن تبلیغات پاپ آپ به طور جدی به سرفصل ها ضربه زده است. اجازه ندهید آگهی ها هنگام استفاده از ابزار اندروید خود تجربه مرور آنلاین خود را خراب کنند. برای رسیدن به یک تجربه مرور کلی کارآمدی، نکات فوق را برجسته کنید.

November 29, 2017