Back to Question Center
0

متن پنهان و پیوندها: مزایا و معایب - ؛ نکات ساده توسط متخصص Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

هنگام انجام جستجوگرها، تاکتیک های فریبنده ای وجود دارد که می تواند الگوریتم موتور جستجوی را برای رتبه بندی انجام دهد. به عنوان مثال، متن پنهان و پیوندها پایه ای برای برخی از بازاریابی محتوا انجام این تابع را تشکیل می دهند. راه های بسیاری برای مخفی کردن متن در یک صفحه وب وجود دارد. بعضی از این تاکتیک ها در این متن توسط استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچاتوریان

  • با استفاده از یک رنگ متنی مشابه رنگ پسزمینه وبسایت
  • قرار دادن متن در تصاویر یا ویدیو،
  • تنظیم برخی از اندازه های فونت بسیار کوچک است
  • استفاده از CSS برای قرار دادن متن خارج از صفحه،
  • پنهان کردن پیوسته ها، به عنوان مثال، با قرار دادن آنها در یک شخصیت.

در این موارد، چنین تاکتیک ممکن است شامل قرار دادن بسیاری از محتوا به شیوه ای است که برای بازدید کننده های انسانی قابل مشاهده نیست. علاوه بر این، یک پیوند موجود در علامت نقطه گذاری مانند یک علامت اغلب پنهان یا غیر قابل مشاهده می شود.

تشخیص محتوای پنهان

محتوای پنهانی اغلب به روش های مختلف در دسترس است. در همه این موارد، متن برای دستگاه در دسترس است، اما برای بازدید کننده های انسانی قابل مشاهده نیست. یک تابع ctrl + A ساده کمک می کند تا تمام محتوای وب سایت را برجسته کنید. برخی از کلاه های سیاه و سفید سازمان های SEO نیز ممکن است از رنگ برجسته مشابه به پس زمینه استفاده کنید..در این موارد، شما باید کل صفحه وب را به یک ویرایشگر متن دیگر، با استفاده از گزینه پراکسی پیش فرض، کپی و جای گذاری کنید. این تاکتیک می تواند به همه محتوای پنهان در یک صفحه وب بازنویسی کند. لینک ها می توانند در جایی که آنها به طور پیوسته در کل وب سایت ظاهر می شوند

دلیل محتوای پنهان

افراد به دلایل مختلف از محتوای پنهان استفاده می کنند. شایع ترین ایده در پشت پنهان کردن محتوا در یک صفحه وب رتبه بندی است. مردم برای مخفی کردن کلمات کلیدی اضافی در محتوای پنهان، الگوریتم را برای رتبه بندی وب سایت خود برای اولین بار، فریب می دهند. علاوه بر این، کلمه کلیدی چاشنی یک کلاه سیاه کلاهبرداری تاکتیک SEO است که از استفاده از محتوای پنهان بسیار زیاد است. قرار دادن کلمات کلیدی بیش از حد در یک صفحه وب منجر به کاهش ارتباط محتوای و نیز خطر وب سایت می شود.

نحوه ایجاد محتوا در وب سایت شما قابل مشاهده است

محتوای مخفی می تواند منجر به مجازات یک وب سایت از گوگل SERP شود. در این موارد، محتوای پنهان به مردم کمک می کند تا هشدارهای متعددی در مورد حذف وب سایت خود داشته باشند. لازم است محتوای شما قابل مشاهده باشد. برخی از راه های افزایش دید در محتوای شما عبارتند از:

  • جاوا اسکریپت: شما می توانید جاوا اسکریپت را در یک برچسب قرار دهید. ضروری است که این محتوا را برای همه، مخصوصا کاربران که جاوا اسکریپت فعال در مرورگر خود ندارند، قابل رویت باشند.
  • تصاویر: متن توصیفی می تواند در ویژگی alt موجود باشد. همچنین ضروری است که یک عنوان با عنوان قابل خواندن انسان و همچنین توضیحات آل متن برای هر تصویر شامل شود.
  • فیلم ها: فیلم ها نیز محتوای را تشکیل می دهند که می توانند برای نمایه سازی در دسترس باشند. شما می توانید فیلم ها را ضبط کنید یا حتی متن های توصیفی را در ویدیو ها در HTML قرار دهید.

نتیجه گیری

راه های بسیاری وجود دارد که محتوای پنهان می تواند به تلاش های SEO شما آسیب برساند. به عنوان مثال، برخی از روش های کلیدی سیاه و سفید SEO ممکن است از متن مخفی برای مخفی کردن اهداف کلمات کلیدی خود را پر کردن. در موارد دیگر، مردم می توانند از محتوای پنهان استفاده کنند و بسیاری از لینک ها را به حوزه های مختلف پوشش دهند. این مقاله می تواند به شما در پیدا کردن محتوای پنهان در یک صفحه وب کمک کند Source .

November 29, 2017