Back to Question Center
0

متن پنهان و لینک: آیا آنها واقعا افزایش جستجوگرها شما؟ - ؛ ناتالیا خچطوریان، متخصص سمیرت، جواب می دهد

1 answers:

متون پنهان و لینک ها محتوا را برای وب سایت شما تشکیل می دهند که تقریبا یا کاملا نامرئی برای افرادی است که صفحه را بارگذاری می کنند. برای افرادی که کلاه سیاه را انجام می دهند، متون پنهان یک شیوه است که اکثر دستورالعمل های وب مستر را از بین می برد. با این حال، این محتوا را می توان توسط رایانه مشاهده کرد، و بنابراین آن بخشی از کلمات کلیدی برای نمایه سازی است. متن پنهان موتورهای جستجو را محاسبه می کند تا اطلاعات وب سایت را رتبه بندی کند که ممکن است بخشی از محتوای صفحه وب قابل مشاهده باشد .

پس از به روز رسانی جدید در الگوریتم جستجو، گوگل اکنون می تواند متن پنهان را شناسایی کند. وب سایت شما در معرض خطر مجازات از رتبه بندی موتورهای جستجو قرار می گیرد - cambiar de proveedor de hosting. در موارد شدید، برخی از تاکتیک های اسپم کلیدی ممکن است به طور کامل از پایگاه داده موتور جستجو منجر شوند. استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچطوریان، هشدار می دهد که در گذشته اخیر، برخی از وب سایت ها می توانند با استفاده از این تاکتیک، اما نه بیشتر رتبه بندی کنند.

متن پنهان

این روش فریب دهنده می تواند شامل محتوای کاربر در یک صفحه وب در یک فرم باشد که قابل مشاهده نیست. برای افرادی که بهینه سازی موتور جستجو را انجام می دهند، متن پنهان دیگر نمی تواند هر وبسایت را به رتبه بندی برساند زیرا به راحتی قابل شناسایی است. این تاثیری در طراحی رتبه بندی وب سایت ها مانند قبل است. یک راه که مردم می توانند برای نمایش محتوای پنهان استفاده کنند، برجسته کردن کل صفحه است. وقتی" ctrl + A "را فشار دهید، همه چیز را انتخاب می کنید از جمله محتوای پنهان است.این می تواند در برجسته ای که شما می توانید برای مرتب سازی آن را کپی و جای گذاری کنید، ظاهر می شود.

تکنیک های بسیاری وجود دارد که مردم می توانند برای مخفی کردن متن در یک صفحه وب استفاده کنند. اول از همه، بعضی از افراد می توانند از متن هایی استفاده کنند که دارای پس زمینه مشابه هستند. در نتیجه، این اطلاعات برای فردی که به صفحه وب نگاه نمی کند، قابل مشاهده نیست. افراد دیگر از فونت های کوچک در مناطقی از وب سایت استفاده می کنند که در آن بنر یا اطلاعات اضافی وجود دارد. مخفی کردن داده ها با یک کد یا شیء می تواند متن وب سایت را نیز مخفی کند

لینک پنهان

پیوندهای پنهان به صورت متنی پنهان رخ می دهد، به جز اینکه در آنها پیوسته وجود دارد. در نتیجه، یک کاربر وبسایت می تواند مناطق با لینک های قابل کلیک که مشخص و قابل مشاهده نیستند، تجربه کنند. لینک های پنهان به عملکرد وب سایت یک وب سایت منجر نمی شود. پیوند آنها اجازه نمی دهد آب پیوند برای اضافه کردن مجوز به یک دامنه. علاوه بر این، یک وب سایت ممکن است مجازات رتبه بندی را رد کند، در حالی که خزنده وب سایت موتور جستجو، لینک های پنهان زیادی را شناسایی می کند.

نتیجه گیری

برای یک وب سایت از قبیل سایت های تجارت الکترونیک به خوبی در رتبه بندی، لازم است محتوای قابل مشاهده به جای آن که قابل مشاهده نیست، باشد. تمام متون موجود در صفحه وب شما باید برای کاربر قابل مشاهده باشند. همچنین باید تمام لینک ها قابل مشاهده باشد. برای بررسی محتوای پنهان در یک صفحه وب، می توانید همه چیز را از طریق یک تابع ctrl + A برجسته کنید یا از مکان نما استفاده کنید. در مواردی که برجسته همان رنگ را با پس زمینه داشته باشد، کلید Ctrl + C را فشار داده و محتوای آن را از یک صفحه نرم افزاری برای پردازش متن استفاده کنید. سپس می توانید محتویات و همچنین پیوندهای پنهانی را که به صورت permalink نشان داده می شوند مرتب کنید.

November 29, 2017