Back to Question Center
0

متخصص Semalt از اسلام آباد: هرزنامه ارجاع دهنده چیست و چگونه از آن اجتناب کنید؟

1 answers:

Sohail Sadiq متخصص Semalt اطمینان می دهد که در حساب گوگل آنالیتی شما می توانید ضرب و شتم رفرنس، ارواح و خزنده را ضرب کنید، اما شما باید بدانید چه رفرنس، خزنده و اسپم ارواح و چگونه می توانید آنها را فیلتر کنید

اسپم ارجاع دهنده چیست؟

اگر می بینید که هرزنامه ارجاع در حساب گوگل آن ردیابی می شود، باید در اسرع وقت اقدامات انجام دهید. در غیر این صورت، آن لینک ها را به وب سایت خود اضافه خواهد کرد یا رتبه بندی سایت شما را در نتایج جستجو کاهش می دهد. در مقیاس وسیع، این یک مشکل جدی نیست، اما در مقیاس کوچک، آن را به هزاران بازدید از جعلی برای یک سایت ارسال خواهد کرد و اطلاعات Google Analytics شما را مختل خواهد کرد. هرزنامه ارجاع معمولا از وبسایت هایی مانند darodar.com، get-free-traffic-now.com و free-share-buttons.com می آید. شما خواهید دید که این سایت ها 0:00 ثانيه را در سایت شما ذخیره می کنند و درصد بازيابی 100٪ است.

Spam روح چیست؟

هرزنامه ارواح، بدون بازدید از صفحات وب شما، اطلاعات بازدید کننده را افزایش می دهد. این ممکن است از سایت حذف شود و به حساب Google Analytics شما هدایت می شود. این ممکن است شما را به وب سایت های عجیب و غریب، شخص ثالث هدایت کند. هرزنامه ارواح به صورت ارجاع و به صورت تصادفی رتبه سایت شما در Google، Bing و یاهو را کاهش می دهد. Event-tracking.com یک وب سایت است که هر روز هر روز تعداد زیادی از وبسایت ها را به هرزنامه می فرستد..

هرزنامه کرولر چیست؟

هرزنامه خزنده از سایت شما بازدید می کند، اما هیچ ارتباطی با صفحات شما ندارد. هدف آن این است که در حساب گوگل آنالیز نمایه شود و بازدید های با کیفیت بالا خود را به یک شخص ثالث، سایت ناشناخته هدایت می کند. هرزنامه خزنده ممکن است به شما در خزیدن سایت شما کمک کند، اما هرگز در مورد بهبود موتور جستجوی رتبه بندی نکرده است. هرزنامه می تواند در هر صورت باشد و نباید بدون هیچ هزینه ای نادیده گرفته شود. هنگامی که شما هرزنامه را دریافت میکنید، ممکن است به متخصصان جستجوگرها فشار وارد کنید تا از شر آن خلاص شوید. هنگامی که شما در آنجا می روید، ممکن است یک سرویس جستجوگر اینترنتی به نوعی تحت فشار قرار گیرد، به یک سایت واقعی به عنوان بخشی از یک برنامه وابسته و یا با یک ویروس از نوع خاص هدایت شوید.

چگونه می توانم هرزنامه ارجاع را متوقف کنم؟

اولین قدم این است که به صفحه تنظیمات در حساب Google Analytics خود مراجعه کنید و روی Exclude تمام بازدید از گزینه های عنکبوت شناخته شده و رباتها کلیک کنید. شما می توانید فیلتر ها را ایجاد کرده و وبسایتی های مشکوکی را به آنها اضافه کنید تا از اسپم ارجاع دهنده خلاص شوید. راه حل دیگری این است که تنظیمات فایل .htaccess خود را تنظیم کنید.

چگونه می توانم هرزنامه روح را متوقف کنم؟

بهترین و ساده ترین راه برای جلوگیری از هرزنامه های ارواح با تنظیم فیلتر ها در حساب Google Analytics شما است. همه بازدید کنندگان ارجاع سایت شما می توانند به دسته های مختلف تقسیم شوند و شما می توانید فیلتر ها را برای همه دسته ها به طور جداگانه ایجاد کنید. همانطور که spam روح به طور تصادفی طبق معمول است و دادههای duff خود را به حساب Google Analytics ارسال نمی کند، بنابراین شما باید از طریق فایل .htaccess یا در سطح سرور آن را مسدود کنید.

چگونه می توانم هرزنامه خزنده را متوقف کنم؟

همانطور که هرزنامه خزنده در واقع وب سایت شما را می بیند، می توانید نام دامنه خود را در فیلتر Google Analytics اضافه کنید و آن را مسدود کنید. دامنه های مختلف وجود دارد و لیست هر روز گسترش می یابد. Simoahava.com/spamfilter یک اسپم خزنده محبوب است که باید در حساب Google Analytics شما ممنوع شود. Searchcommander Source .com یکی دیگر از سایت های مشابه است که در ارسال هرزنامه خزنده به کاربران

November 29, 2017