Back to Question Center
0

منشاء هرزنامه چیست؟ - ؛ اطلاعات جالب از کارشناس Semalt

1 answers:

هرزنامه ابله جوک است. با این حال، این محصول کنسرو قارچ در تاریخ آمریکا ریشه دارد. این سال ها محبوبیت زیادی به دست آورده و از یک گوشت ناهار به یک آیکون فرهنگ پاپ رفته است. هرزنامه برای اولین بار توسط شرکت هورمال در قرن نوزدهم ساخته شد و در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفت. این در مقیاس وسیعی در ایالات متحده مصرف شد زیرا به نظر می رسید بسیار خوشمزه تر از گوشت های دیگر است. با گذشت زمان، هرزنامه یک محصول معروف و مورد علاقه برای نیروهای خارجی بود که برای حمل و نقل راحت و ثبات شناخته شد

جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، می افزاید که هرزنامه هنوز مشهور است و در هاوایی استفاده می شود، جایی که آن یکی از بالاترین میزان مصرف در سرانه است - ðºñƒð¿ð¸ñ‚ñŒ ñƒð³ð»ð¾ð²ð¾ð¹ ð¼ð¾ð´ñƒð»ñŒð½ñ‹ð¹ ð´ð¸ð²ð°ð½. این در برخی از مناطق آسیا و بریتانیا نیز معروف است. شایان ذکر است که در حال حاضر بیش از 40 کشور در سراسر جهان به فروش هرزنامه ها می پردازند.

هرنسخه مواد اولیه

مواد اصلی اسپم کلاسیک عبارتند از گوشت خوک با ژامبون، نشاسته سیب زمینی، نمک، نیتریت سدیم، شکر و آب. نشاسته سیب زمینی برای اتصال به گوشت استفاده می شود، در حالی که نیترات سدیم به عنوان عامل نگهدارنده عمل می کند. مواد ژل مانند مواد ضخیم که در اطراف هرزنامه پیچیده می شوند از ژلاتین ساخته شده و گوشت مورد استفاده را سخت می کند. بسته به هرزنامه، شما می توانید مواد دیگری نیز مانند مرغ، بوقلمون، چیلی، و فلفل پیدا کنید. هرزنامه به طعم های مختلف می آید و در سراسر جهان دوست دارد..این گیاه دارای انواع سدیم بالا و پایین است که سالم تر از غذا های دیگر هستند.

چگونه از هرزنامه استفاده می شود؟

شما می توانید پخته، سرخ کرده، کباب کردن یا خوردن هرزنامه در قالب سرد. همچنین می تواند از قبل تهیه شده باشد، به این معنی که گرمایش اختیاری است. بهترین راه برای استفاده از هرزنامه، دوست نازکی است، همراه با نودل یا تخم مرغ مورد علاقه شما. شما می توانید از آن برای صبحانه استفاده کنید زیرا آن یک وعده غذایی متنوع است. هرزنامه همچنین می تواند در برگرها، ساندویچ ها، پیتزا ها و کره ها استفاده شود. طرفداران اسپم برای استفاده های خلاقانه و منحصر به فرد این گوشت کنسرو شده مشهور هستند. این غذای خوشمزه و مغذی نیست، اما شما می توانید آن را بخشی از رژیم غذایی روزانه خود را به عنوان هرزنامه حاوی مواد نگهدارنده و چربی اشباع شده است. اگر در حال رفتن به کمپینگ هستید، می توانید آن را با فرم سرد خود همراه داشته باشید.

هرزنامه ها

هرزنامه ها معمولا در Waikiki و دیگر بخش هاوایی استفاده می شود. در هفته گذشته از ماه آوریل، یک جشنواره جشن گرفته می شود و به طرفداران اسپم اختصاص یافته است. این یکی از معروف ترین جشنواره های ایالات متحده آمریکا است. در این مراسم، مردم محلی مقدار زیادی اسپم مصرف می کنند و میلیون ها قوطی به فروش می رسند. علاوه بر این، آستین یک موزه اسپم اختصاصی دارد و شرکت هورم که در این شهر واقع شده، تولید و فروش هرزنامه ها را در مقیاس وسیع ایفا می کند. شهر Shady Cove در اورگان مشهور است که در سراسر جهان به نمایش های هرزنامه سالانه خود می پیوندد.

هرزنامه در فرهنگ پاپ

ذکر این نکته ضروری است که هرزنامه ها از زمان جنگ جهانی دوم، بخشی اساسی از فرهنگ آمریکا بوده است. در آن زمان، آن را در جنگ به عنوان منبع اصلی غذا برای سربازان مورد استفاده قرار گرفت. هنگامی که جنگ به پایان رسید، هورلل گروهی از نوازندگان و چند بانوی جوان را که به نام دختران هورلل شناخته می شد، مونتاژ کرد. این زنان برای ترویج اسپم و سرگرم کردن مردم با آهنگ های میهن پرستانه خود

November 29, 2017