Back to Question Center
0

لینک های داخلی خوب برای برخی از چیزها هستند، اما نه برای بهینه سازی سایت شما! -SEO توسط کارشناس از Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

لینک های داخلی در کمک به کاربران برای حرکت از یک صفحه وب سایت به یک دیگر حیاتی هستند. آنها نقش مهمی را در ارائه یک تجربه کاربری یکپارچه ای ایفا می کنند. این لینک ها به دو هدف اصلی در جستجو موتور بهینه سازی (جستجوگرها). اول، پیوندهای داخلی مسئول تسهیل فرآیند موتورهای جستجو در یافتن صفحات در وب سایت شما هستند. همچنین، کیفیت لینک ها در صفحات شما کمک می کند تا در رتبه بندی صفحه خود - tv made in. تعدادی از لینک های داخلی با کیفیت که به صفحه هدایت می شوند، موتورهای جستجو را به نشانه اینکه صفحه مربوطه مربوط به آن است، نشان می دهد.

استراتژیست محتوا از Semalt ، ناتالیا خچاتوریان، توضیح می دهد که پیوندهای داخلی از یک صفحه به دامنه دیگری به شما کمک می کند تا به سایت حرکت کنید. آنها همچنین مسئول ایجاد یک سلسله مراتب هستند که بسته به اهمیت اطلاعات در یک وبسایت مشخص نگهداری می شود. این همچنین در گسترش قدرت رتبه بندی در اطراف سایت کمک می کند.

برای رتبه بندی بالا در موتور جستجوگر، موتورهای جستجو نیاز به مشاهده محتوای و کیفیت کلمات کلیدی و نحوه استفاده آنها دارند. برای اینکه همه چیز آسان باشد، موتور جستجو به یک ساختار پیوند خزنده نیاز دارد که به مرور مسیرهای یک سایت برای یافتن تمام صفحات وب سایت کمک می کند. بدترین اشتباه که اکثر وب سایت ها انجام می دهند، پیوند اصلی لینک است یا آن را به نحوی که موتور جستجو قادر به دسترسی آن نیست، پنهان می کند. این باعث می شود صفحات موجود در شاخص های موتور جستجو نشوند. صفحات ممکن است حاوی محتوای عالی و کلمات کلیدی باشند، اما گوگل آنها را تشخیص نخواهد داد، بنابراین، آنها به رتبه بندی سایت شما کمک نخواهند کرد.

الزامات فرمها

این ممکن است شامل عناصر اساسی مانند یک منوی کشویی یا یک نظرسنجی کامل باشد. این اشکال ممکن است عنکبوت جستجو را از دسترسی به لینک ها یا محتوا که باعث می شود آنها را به موتورهای جستجو نامرئی بگذراند

 • لینکهایی که فقط از طریق جعبههای جستجوی داخلی قابل دسترسی هستند
 • عنکبوت قادر به پیدا کردن محتوا پنهان در دیواره های جعبه جستجوی داخلی نیست و بنابراین چنین صفحاتی نمایه نمی شوند.

 • Un-Parseable جاوا اسکریپت
 • چنین پیوندهای ممکن است غیرقابل کشف باشند و در چنین مواردی موتور جستجو بی اهمیت است. بنابراین، باید از لینک های استاندارد HTML به جای لینک های مبتنی بر جاوا استفاده کنید .

 • لینک در پلاگین ها
 • این لینک ها توسط موتورهای جستجو قابل دسترسی نیستند

  اگر صفحات با robot.txt یا برچسب ربات های متا

  مسدود شده باشند،

  این برچسب های ربات متا و robot.txt عنکبوت را از دسترسی به یک صفحه خاص محدود می کند.

  پیوندهای موجود در صفحات با لینکهای متعدد

  این محدودیت خزیدن موتورهای جستجو را به حداقل می رساند. بنابراین، عاقلانه است اطمینان حاصل کنید که هر صفحه دارای حداکثر 150 صفحه است در غیر این صورت شما برخی از صفحات را خزیدن نخواهید داشت.

  اجتناب از وقایع ذکر شده حداکثر توانایی جستجو عنکبوت را برای ردیابی به تمام صفحات به شما اجازه می دهد که آنها را برای رتبه بندی جستجوگرها نمایه سازی کنید. اطمینان حاصل کنید که هنگام ایجاد لینک های داخلی خود این عوامل را در نظر بگیرید

  November 29, 2017