Back to Question Center
0

بهینه سازی تراکم کلمه کلیدی با متخصص از Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

کلمات کلیدی سبب سردرگمی زیادی برای صاحبان کسب و کار می شوند، به همین دلیل برخی از آنها ممکن است درباره شروع جستجوگرها شکاک باشند. در حال حاضر شلوغی از شرکت هایی است که ادعا می کنند خدماتی را ارائه می دهند که می توانند یک وب سایت را در بالای نتایج Google دریافت کنند. چنین سوالی است که یکی از آنها دروغ می گوید و کدام یک نیست یا اینکه آیا سرمایه گذاری در جستجوگرها انتخاب مناسب است یا خیر. در این راستا استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچاتوریان، یک راه حل ساده برای مسئله برجسته ارائه می دهد:

اکثر مردم معمولا استفاده از کلمات کلیدی در جستجوگرها

در سال 2009، مت کاتز توضیح داد که گوگل دیگر از کلمات کلیدی به عنوان بخشی از الگوریتم جستجو استفاده نمی کند. علیرغم این هشدار، مردم این تصور اشتباه را ادامه دادند که کلمات کلیدی برای جستجوگرها حیاتی هستند. آنها همچنان به استفاده از متا تگ کلمات کلیدی با وجود این واقعیت که Google.com به طور کامل آنها را نادیده میگیرد.

کلید واژه چسب

هنگامی که SEO هنوز در مرحله نابینایی بود، در میان مشکلات که موتور جستجو سعی داشت با آن مواجه شود، کلمات کلیدی بود. در ابتدا، موتورهای جستجو تنها می توانستند روی عوامل صفحه ای تمرکز کنند تا قبل از اینکه به اندازه کافی پیچیده شوند تا عوامل غیرفعال مانند استفاده از لینک ها را کنترل کنند. کلمات کلیدی از جمله عوامل درون صفحه ای است که توسعه دهندگان وب در قالب یک وب سایت با استفاده از متا تگ کلمات کلیدی

قرار می گیرند.

تاکتیک به سرعت توسط یک فعالیت شناخته شده به عنوان "کلم بروکلی" مورد سوء استفاده قرار گرفت. کلمات کلیدی پر کردن یکی از کلاهبرداری های بسیاری از SEO است که به عنوان تاکتیک های کلاه سیاه استفاده می شود. بسیاری از مردم از اینکه چطور میتوانند کلمات کلیدی زیادی (برخی از آنها نامناسب باشند) در تگ برای دستکاری در نمایش اطلاعات استفاده کنند. کاربران نمیتوانند این کلمات کلیدی را ببینند، اما منجر به تحویل نتایج جستجو گمراه کننده و نادرست می شود.

پاسخ گوگل این است که به طور کامل در مورد عدم استفاده از متا تگ در فهرست نمایه سازی وب بطور کامل ادامه داده و این را روشن کرده است. همانطور که مردم در مورد این به عنوان یک افسانه فکر می کنند، حقیقت این است که گوگل دیگر از متا تگ های کلمات کلیدی در جستجوی وب استفاده نمی کند..

اگر گوگل متا تگ را نادیده بگیرد، آیا به این معنی است که کلمات کلیدی به وب سایت صدمه نمی زند؟

بر خلاف باور عمومی، کلمه کلیدی برای وب سایت آسیب می زند. به همان اندازه که کلمه کلیدی کلمات کلیدی هیچ ارزش جستجوگرانه ای را ارائه نمی دهد، شانس رتبه بندی را به هیچ وجه افزایش نمی دهد. گوگل راه دیگری برای جستجوی فرم های دیگر کلمات کلیدی را پیدا کرده است.

Cutts تایید کرد که انتشار الگوریتم پنگوئن در سال 2012، در واقع، باعث کاهش رتبه بندی سایت هایی که فکر می کنند نقض دستورالعمل های کیفیت گوگل موجود باشد. یکی از دستورالعمل های گوگل که مدتهاست در آن قرار دارد اجتناب از کلمات کلیدی است. این می گوید: "صفحات را با کلمات کلیدی نامربوط بارگذاری نکنید"

این نشان می دهد که با وجود اینکه Google از برچسب تگ کلمات کلیدی برای اهداف جستجوگر استفاده نمی کند، این الگوریتم ها هنوز هم برای مسائل چسباندن و دستکاری نگاه می کنند.

دیگر تاکتیک های کلاه سیاه شامل:

  • متن نامرئی. بسیاری از اسپم ها، متناسب با رنگ آنها با پس زمینه صفحه، کلمات کلیدی را در متن می پردازند. ایده پشت این است که این کلمات کلیدی را از چشم انسان، نه از موتورهای جستجو پنهان کنید. از طریق این، اسپم ها امیدوارند ارتباط خود را در رتبه بندی جستجو بدون تغییر ظاهر وب سایت افزایش دهند.
  • متن و پیوندهای پنهان متن مخفی در پشت تصاویر یا استفاده از Style Sheet Cascading به عنوان جایگزین برای کلمات کلیدی. آنها از تگ هایی استفاده می کنند که می تواند آنها را در مرورگر مربوطه پنهان کند اما آنها را به موتورهای جستجو قابل خواندن
  • کلمات کلیدی در خارج از کلمه کلیدی متا تگ حتی اگر از کلمات کلیدی در سایر برچسب ها در وب سایت استفاده می کنید، می تواند بر روی سایت تاثیر منفی داشته باشد و نه رتبه بندی آن را بهبود بخشد. همیشه برای نوشتن یک انسان و موتور جستجو، تعادل برقرار کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمام مطالب به صورت طبیعی خوانده می شوند.
  • برچسب گذاری تکراری اشاره به زمانی که کاربر تکرار عناوین و متا توصیف در سراسر سایت. گوگل این را به عنوان محتوای مکرر مشاهده نمیکند در نتیجه فرض این را دارد که مرتبط است. در عوض، آن را به عنوان محتوای تکراری پردازش می کند و از نتیجه جستجوی آن را فیلتر می کند.

کجا از اینجا برویم؟

رویکردی صحیح به SEO چند وجهی است. با این حال، همه اینها به شدت تمرکز بر محتوای ارائه شده و همچنین اهمیت آن است. افراد باید روش خود را به سوی جستجوگرها تغییر دهند و از استفاده از کلمات کلیدی به شرایط جستجو تغییر دهند Source .

November 29, 2017