Back to Question Center
0

بازاریابی ویدئو Succesvolle: Top 5 Tips Van Semalt

1 answers:

آیا می توانید به وب سایت ویدئویی وب سایت رسانه های اجتماعی بپردازید؟ ویل جی دیت وی ویروس کلمه؟ خدایا، این را بدان که آن را به دست آورده ام. همچنین ممکن است از نظر ژئواستراتژیک، از نظر ژئواستراتژیک تفاوت داشته باشد. در سال 2017 و در سال 2013 میلادی تعداد بازدیدها از 70 درصد افزایش مییابد. ویدیوها در 5 سال اخیر به 5 درصد رسیده است. این رقم در مقایسه با سایر کشورها نیز به حدود 800 درصد میرسد. dat zorgt voor een goede lezing، toch؟ Dus، hoe creëer je dwingende video

الکساندر پرزونکو، مدیر بخش موفقیت مشتری Semalt ، بازاریابی ویدئویی موفقیت آمیز

1. پلات جی ویدیو video rond het verhaal

Er zijn duizenden irritante این ویدیو را به صورت آنلاین منتشر می کند. ماجرا مرد نیست محدوده مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. U کوتلنت التیجد این استراتژیک را در ارتباط با تماس با عملکرد به شما نشان می دهد و URL را ردیابی می کند که در آن شما می توانید ویدیو های ویدئویی را مشاهده کنید.

2. Maak het de beste tien seconden ooit

آیا شما به اندازه دوی مأموریت های خود در 10 ثانیه از ماجرای ماجراجویید؟ وات بیتنت دیتا Eenvoudig: kom direct vanaf het begin. در صورت عدم دسترسی به اطلاعات، می توانید از درایو مجازی استفاده کنید. خط پایان خط kan gebruikt کلمه منمسن تئات لاتان lachen، onderwijzen از الهام بخش.

3..Verlicht

اچ تی وی زنگ هشدار می دهد که ویدیو های شما را می گیرند. Zoveel همچنین به شما اجازه می دهد تا به شما کمک کند، در حالی که بازاریابی متمرکز است. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. عجیب وحشت werkt شغل دینک ویتامین های سفید ویتامین D دارای ویتامین D هستند. Wees creatief en neem risico است. Volgens Dharmesh شاه (در حال حاضر از HTO و HubSpot CTO استفاده می کند) در حالیکه ویدئوی خود را از بین می برد. شما می توانید در صورت تمایل،

4. Optimizeer voor zoekmachines

در صورت تمایل می توانید این برنامه را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهید و از این طریق می توانید از گوگل ویدیو ها و ویدیو های خود در گوگل استفاده کنید. برای شروع، میزبان ویدیو در uw domein. در اینجا شما می توانید ویدیوهای خود را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهید، در صورت تمایل می توانید لینک های دریافتی خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهید.

از همه مهمتر این است که جستجوگرها و ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارید. Ze (beschrijvingen) برای اینکه بتوانید ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، می توانید ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. Zorg در این ویدیو قرار گرفته است که در آن ویدیو ها از بین رفته است.

5. Eyerer en bewijs je waarde

آیا شما می دانید که آیا شما می توانید با استفاده از وایو وایو؟ Maak gebruik van deze gelegenheid om hen te leren hoe ze uw diensten kunnen gebruiken. وب سایت های میزبانی وب را در وب سایت های خود مشاهده می کنید که در آن از مواردی است که در این سایت وجود دارد. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد Source .

November 29, 2017