Back to Question Center
0

بینش برای کلمات کلیدی توسط متخصص Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

در اکثر کمپین های جستجوگر، استفاده از کلمات کلیدی می تواند به وب سایت بالا در موتور جستجو کمک کند. با این حال، محدودیت استفاده از کلمات کلیدی وجود دارد، زیرا استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی کلمات کلیدی است. استفاده غیرعادی از کلمات کلیدی یک تکنیک SEO SEO است که در طی دهه های گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر این، گوگل الگوریتم پنگوئن خود را به منظور حذف روش های غیر قانونی مانند این یکی به روز کرده است و کلمات کلیدی دیگر نمی توانند به هیچ وجه به هر وب سایت آنلاین کمک کنند - plano medio definicion. علاوه بر این، استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچاتوریان، بیان می کند که چنین تکنیکی خطر ابتلا به یک وب سایت را از مجازات رتبه بندی و همچنین اعاده دی ان ای افزایش می دهد.

چرا کلمه کلیدی خوب نیست

محتوای محتوا تبدیل به عامل رتبه بندی جدید گوگل اولویت می دهد. با کلمه کلیدی پر کردن، شما تمایل دارید محتوای بیش از حد را داشته باشید که ممکن است برای کاربران شما مرتبط یا نباشد. قرار دادن کلمات کلیدی بیش از حد می تواند باعث شود محتوای شما برای مخاطبان هدف مفید نباشد. هیچ شخصی یک وب سایت را جستجو نمی کند تا در صفحه باقی بماند اگر محتوای حل و فصل قصد اولیه خود را حل نمی کند.

اکثر شرکت ها امروزه از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده نمی کنند، زیرا این روش دیگر به عنوان یک روش رتبه بندی نمی پردازد. علاوه بر این، هنگامی که محتوای مرتبط نیست، زمان تعامل در وب سایت شما کم می شود.

کلید واژه چسب در عمل

شناسایی استفاده غیرعادی از بعضی از کلمات در یک صفحه وب آسان است. هر زمان که هر عبارتی را جستجو می کنید، وب سایت های برتر باید اطلاعات مربوطه را ارائه دهند. برخی از نمونه هایی که افراد با استفاده از کلمات کلیدی استفاده می کنند عبارتند از:

  • عبارات شامل نام مکان ها و شهرهای منطقه که سایت سعی در رتبه بندی دارد..این کلمات تلاش می کنند تا موتور جستجوگر موتور جستجوی محلی را به صورت اسپم درآورند.
  • لیست بسیاری از شماره های تلفن که هیچ ارزش خاصی برای محتوا یا دامنه ندارند.
  • روش غیر طبیعی برای تکرار اظهارات. به عنوان مثال، "ما گل رز قرمز داریم که با گل رز قرمز شما در این گل رز قرمز به گل رز قرمز شما نیاز دارد. گل رز قرمز ما با گل رز قرمز قرمز است. گل رز قرمز را با رنگ قرمز گل رز قرمز از گل رز قرمز دریافت کنید. "

چگونگی کشف کلمات کلیدی

یکی از راه های شناسایی کلمات کلیدی با استفاده از محتوای وب است. در اغلب موارد، وب سایت هایی با کلمات کلیدی ممکن است حاوی اطلاعات بسیار نامناسب با کلمات کلیدی باشد. مدیران دیگر تمایل به استفاده از محتوای پنهان که شامل کلمات کلیدی پر شده است. در این مورد، چنین مدیران وب ممکن است از فونت کوچک استفاده کنند که در رنگ مشابه با رنگ پس زمینه ظاهر می شود.

شما می توانید همه چیز را به نمایش گذاشتن کلمات کلیدی مخفی پر شده برجسته. کنترل فشار + یک دکمه تمام محتوای وب را برجسته می کند. قرار دادن این محتوا در یک سند پردازش کلمه ضروری است. برخی از افراد می توانند از رنگ های برجسته مشابه به پس زمینه استفاده کنند، و آن را غیر قابل کشف

نتیجه گیری

برای هر کسب و کار تجارت الکترونیک، راه اندازی موفقیت آمیز بازاریابی دیجیتال می تواند یک استراتژی خوب باشد. بسیاری از موسسات فروش آنلاین را با استفاده از روش هایی مانند جستجوگرها انجام می دهند. در بیشتر رویکردهای جستجوگرها، پژوهش کلمات کلیدی یک روش استاندارد برای به دست آوردن شرایط بسیار قابل جستجو برای استفاده در محتوای وب سایت است. این تکنیک باعث می شود که رتبه سایت بالا بر روی SERPs این عبارات خاص است. با این حال، استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی برای فریب موتورهای جستجو می تواند منجر به جریمه هایی مانند deindexation شود. افراد باید از استفاده از کلمات کلیدی به عنوان یک روش بازاریابی دیجیتال اجتناب کنند

November 29, 2017