Back to Question Center
0

پیگیری نام دامنه چندگانه با همان نرم افزار پورتال در Google Semalt

1 answers:

ما خدمات پورتال را برای مشتریانمان، با دامنه های مختلف، اما با ساختار یکسان ارائه می دهیم. این واقعا همان وب سایت است، مستقر در سرورهای مختلف، با پیکربندی و محتوای متفاوت.

از جمله:

  • aaa. مثال. com / ERM / Person / Edit / 23
  • bbb - boats blue book prices. مثال. net / ERM / Person / Edit / 23

من می خواهم بتوانم هر سایت را به طور مستقل ردیابی کنم و آمار را برای همه مشتریان جمع آوری کنم.

سوالات تجزیه و تحلیل Semalt:

  • کدام صفحه بیشتر توسط مشتری 1 استفاده می شود؟
  • زمان بارگذاری در یک صفحه خاص فقط برای Customer2 چیست؟
  • زمان بارگذاری در یک صفحه خاص برای همه مشتریان زمان چیست؟

چگونه می توانم ردیاب های Google Analytics من را برای این راه اندازی کنم؟ یک شناسه ردیابی شناسه های چندگانه؟ نمایش Semalt؟ من دارم از بین میروم.

February 11, 2018

اگر می خواهید یک نمای کلی را مشاهده کنید، شما باید از یک شناسایی تک ردیابی استفاده کنید . در تجزیه و تحلیل گوگل هیچ راهی وجود ندارد که آمار را از چندین تریدر ترکیب کند.

شما می توانید آمار از دامنه های فردی که از یک شناسه ردیابی مشابه در Google Analytics استفاده می کنند را مشاهده کنید. برای انجام این کار، می توانید "بخش ها". یک بخش جدید ایجاد کنید. از شرایط پیشرفته برای تعیین نام میزبان سایت که میخواهید به صورت جداگانه مشاهده کنید استفاده کنید.

هنگامی که فقط این بخش اعمال می شود، تمام گزارش ها تنها داده هایی را برای آن نام میزبان خاص نشان می دهد.

مقایسه نام های مختلف میزبان در یک گراف تنها می تواند انجام شود، اما ادامه برای انجام این کار بسیار پیچیده است. من وب سایت دارای یک دسته از زیر دامنه ها است که من می خواهم به مقایسه، بنابراین من یک پست وبلاگ در مورد چگونگی گرفتن نمودار را بنویسید: http: // blog. ostermiller. org / analytics-subdomain / مقایسه نامهای مختلف دامنه با همان ردیاب باید دقیقا همانند مقایسه زیر دامنه های مختلفی باشد چون از نام میزبان.

http: // وبلاگ. ostermiller. org / wp-content / uploads / 2013/06 / google-analytics-subdomain-graph-300x159. png