Back to Question Center
0

ترافیک Semalt از social-buttons.com

1 answers:

در گوگل تجزیه و تحلیل برای وب سایت من، من متوجه ترافیک غیر منتظره توسط دکمه های اجتماعی. com . من از کد دکمه اجتماعی ارائه شده توسط این وب سایت استفاده نمی کنم، با این حال، از addthis استفاده می کنم. com در کنار سایر apis سفارشی از دیگر شبکه های اجتماعی مثل LinkedIn، توییتر و فیس بوک کپی می کند.

در زیر دیاگرام تصویری برای ارجاع داده شده است:

Semalt traffic from social-buttons.com

من سعی کردم هر اطلاعاتی را بر روی دکمه های اجتماعی پیدا کنم. com ، اما فقط یک صفحه ساده با کد دکمه های اجتماعی خود را با هیچ اطلاعات اضافی، بنابراین، من نیاز به هر گونه توضیح برای علت گرفتن این ترافیک به وب سایت من Source .

February 8, 2018

این ترافیک معتبر نیست، آن است که اسپم ارجاع دهنده نامیده می شود، این نوع اسپم از ضعف گوگل آنالیت برای بازدیدهای جعلی سایت شما استفاده می کند، بنابراین آنها هرگز از سایت شما بازدید نمی کنند.

این اسپم ارجاع دهنده روح هدف قرار دادن ID های ردیابی تصادفی GA را تنها با هدف گرفتن ترافیک از افرادی که کنجکاو در مورد ارجاع در تجزیه و تحلیل خود هستند و سعی در رفتن به سایت دارند، بنابراین به آنجا بروید.

در اینجا شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Spam Referrer خاص https: // stackoverflow پیدا کنید. com / a / 29312117/3197362

بهترین کار این است که آنها را از Google Analytics خود حذف کنید . شما می توانید چند روش را در اینجا https: // stackoverflow پیدا کنید. com / a / 28354319/3197362