Back to Question Center
0

آیا ربات های موتور جستجو پوسته های URL های پویا است که فقط با ارزش یک پارامتر در رشته پرس و جو متفاوت است؟ - Semalt

1 answers:

من می دانم که بسیاری از سوالات مشابه وجود دارد و من در اطراف جستجو، اما من هرگز به طور کامل یک پاسخ پیدا نشد، بنابراین در اینجا سوال من است:

آیا ربات های موتور جستجو خالی از URL های پویای تولید شده من هستند؟ با استفاده از این من منظورم صفحات HTML ایجاد شده توسط php بر اساس متغیرهای GET در url است. لینک ها به این شکل هستند:

     www. وب سایت من - top backlink sitesi. com / view. php؟ name = چیزی
www. وب سایت من. com / view. php؟ name = somethingelse
www. وب سایت من. com / view. php؟ name = چیزی    

من سعی کردم وب سایت من را با یک خزنده آزمون در اینجا پیدا کنید: http: // robhammond. co / tools / seo crawler است، اما فقط یک صفحه از صفحه نمایش من بازدید می کند، فقط یک متغیر در هدر.

اکثر محتوا در وب سایت من توسط این متغیرهای GET از پایگاه داده تولید شده است، بنابراین من واقعا موتورهای جستجو را برای خزیدن آن صفحات.

February 7, 2018

بله. موتورهای جستجو و هر خزنده که به طور صحیح کدگذاری شده است، صفحات را با پارامترهای خالی می کند و آنها را به عنوان صفحات جداگانه فهرست می کند. واقعیت این است که خزنده ای که به شما ارجاع شده / استفاده می کند نمی تواند این کار را انجام دهد نشانه ای است که من از این ابزار دوباره استفاده نمی کنم.

من اغلب توصیه می کنم با استفاده از http: // www. فریاد زدن. شرکت. uk / seo-spider / اگر می توانید مستقیما به سایت خود دسترسی داشته باشید. این ابزار اجازه می دهد 500 صفحه رایگان و ارزان تر است اگر شما مایل به پرداخت هزینه برای آن. ScreamingFrog بسیار خوب است در گزارش لیست طولانی از مسائل که هر وب مستر ممکن است مربوط به شامل بیشتر اگر نه همه آنچه که لینک شما عرضه.

اگر شما از این ابزار یا هر وسیله ای مثل این استفاده کنید، پیشنهاد می کنم از تبلیغات AdSense یا سایر آگهی هایی که استفاده می کنید را غیر فعال کنید تا مشکل شما را حل نکنید.

ربات های Googlebot و دیگر موتورهای جستجو، به طور پیش فرض، URL ها را با انواع رشته های پرس و جو ردیابی می کنند. همه آنها نیاز به یک پیوند به هر یک دارند، یا یک نقشه سایت شامل هر کدام است. گوگل URL ها را متفاوت می کند حتی زمانی که آنها فقط با رشته پرس و جو متفاوت هستند.

Google Webmaster Tools اجازه می دهد تا این رفتار را برای سایت خود سفارشی کنید. اگر شما یک پارامتر پرس و جو که در واقع صفحه را تغییر نمی دهد، می توانید در مورد تنظیمات سایت گوگل در مورد آن بگویید. سپس گوگل ممکن است فقط یک نماینده URL را به جای هر مقدار پارامتر خالی کند.