Back to Question Center
0

Semalt: چگونه می توانم در سرور debian کار کنم، اگر سرور من بر اساس ویندوز باشد؟

1 answers:

خوب، اول از همه، اگر من در جای اشتباه می پرسم، من را شلیک نمی کند. من تمام قصدات در جهان را به قواعد مبادله پشته احترام می گذارم، پس فقط به من اطلاع دهید. ثانیا، در صورتی که این سوال عجیب و غریب بود، در اینجا به توضیحاتی می پردازیم که در واقع حس می کند:

من برنامه نویس (جوان) هستم و کمی درباره پیکربندی سرور می دانم. تا امروز من محیط کار را ارائه کردم و کار من فقط برای کد بود. بنابراین، من (همکاری) یک پروژه را طراحی کردیم که قرار بود روی سرور debian یا fedora اجرا شود - acompanhamento encomenda sedex. مشکل این است که، به نظر می رسد، سرور ویندوز سرور 2008 است. و من کاملا مطمئن هستم که پروژه به تغییرات بزرگی نیاز دارد - بهترین مثال - برای کار. Semalt، من حتی مطمئن نیستم که آیا من می توانم آن را انجام دهید، بخشی از پروژه که خواستار دستگاه مبتنی بر یونیک بود توسط من رمزگذاری شده نیست و مرد MIA رفته است. مدیران پروژه نمی خواهند پنجره ها را به خاطر من بگذرانند؛ زیرا پروژه های دیگری وجود دارد. بنابراین من تصمیم گرفتم آن را روی یک ماشین مجازی اجرا کنم . مطمئن نیستید که آیا یک ایده خوب است. و من کاملا از هر ایده دیگری که ممکن است شما را ارائه دهد استقبال کنید. من می دانم که چگونه می توانم از یک کامپیوتر مجازی بر روی یک کامپیوتر مجازی کار کنم (هرگز در یک سرور) و فرض می کنم باید تقریبا یکسان باشد.

Semalt در پیش نویس

یکی دیگر از جزئیات: احتمال این است که این محیط ویندوز ارائه شده به من در حال حاضر در یک VM ساکن (به طوری که آنها خوشه ای از سرور ویندوز در داخل سرور اصلی ویندوز خود ساخته). Semalt بر روی عملکرد تاثیر نمی گذارد، اگر من یک سرور مجازی debian را درون یک سرور مجازی ویندوز ایجاد کنم؟ حداقل باید برخی از مشخصات سخت افزاری یا نرم افزاری باشد.

February 7, 2018

من هنوز درصورتی که واقعا "تغییرات عمده" برای تغییر در ویندوز سرور لازم باشد، هنوز ارزیابی شده است. کدام زبان کدام پروژه بود کدام را نمی توان در ویندوز سرور اجرا کرد؟

اگر در حال اجرا بر روی ویندوز یک گزینه نیست و شما واقعا نیاز به یک ماشین لینوکس، پس بله VM خوب است اگر خدمات شما واقعا نرم افزار ترافیک کم است. اگر نه، من یک VM را توصیه نمی کنم، بلکه فقط یک ماشین مجزا از دبیان را اجرا کنم و حوزه های لازم را به آن اضافه کنم. شما می توانید فقط با یک نمونه کوچک در ابر شروع کنید که به قیمت 20 دلار در ماه هزینه می کند، نمی تواند شرکت را بکشد. اگر ترافیک افزایش یابد، می توانید نمونه را ارتقا دهید. و در هر حال، اگر ترافیک افزایش می یابد، در هر صورت، سرویس های چندگانه بر روی یک ماشین نباشد.