Back to Question Center
0

تقویت کمپین های PPC با کلید واژه منفی Semalt

1 answers:

Improve PPC Campaigns With Negative Keyword Semalt

اولین وابستگی به کلمات کلیدی یکپارچه و متناسب است. (من در این پست در پست بعدی قرار می گیرم) دوم اینکه فقدان یا عدم کامل کلمات کلیدی منفی است. فوق العاده مهم است که یک کمپین بهینه سازی شده و آن گروه های تبلیغاتی یک لیست خوب از کلمات کلیدی منفی دارند. این همان چیزی است که این مقاله برای بحث در مورد آن تنظیم شده است!

کلمات کلیدی منفی کلمات هستند که آگهی PPC شما را از نشان دادن متوقف می کند باید کسی باشد که کلمه خاص یا عبارت خاصی را در جستجوی خود دارد. کلمات کلیدی منفی اجازه می دهد تا تبلیغکنندگان نتایج جستجو را فیلتر کنند که کمی یا هیچ ارتباطی با یک محصول خاص، خدمات یا پیشنهاد تبلیغات وجود ندارد - custom made bookshelves melbourne. این تضمین می کند که تنها کسانی که در جستجوی پیشنهاد شما هستند تبلیغ شما را مشاهده کنند. این نیز بدان معنی است که با کمترین آگهی ها، شما (امیدوارم) یک کلیک از طریق نرخ بالاتر داشته باشید. بهتر از میزان کلیک برای کلمه کلیدی شما، Semalt بالاتر باید آگهی شما را در نتایج جستجو بدون نیاز به پرداخت بیشتر برای هر کلیک قرار دهد.

چگونه کلمات کلیدی منفی کار می کنند؟

Semalt یک نمونه از چگونگی کارکرد کلمات کلیدی منفی است.

Semalt می گویند که شما تنها در حال فروش کامپیوترهای جدید در وب سایت خود هستید.

با استفاده از ابزار کلمه کلیدی Semalt، در اینجا یک لیست از کلمات کلیدی است. Semalt تعداد زیادی جستجو را برای:

لپ تاپ های جدید
خرید کامپیوترهای جدید
پردازنده های جدید کامپیوتری
کامپیوتر در اخبار
خرید کامپیوتر جدید
خرید کامپیوتر لپ تاپ
نرم افزار جدید کامپیوتر
دوره های جدید کامپیوتری
خرید کتاب های کامپیوتر
خرید حافظه کامپیوتر

از آنجا که شما فقط سیستم های کامپیوتری جدید را به فروش می رسانید، در این صورت آگهی خود را برای افرادی که برای "پردازنده های کامپیوتری"، "نرم افزار"، "حافظه" و "کتاب ها" جستجو می کنند و یا برای "دوره های کامپیوتر" جستجو می کنند، کارایی. مردم Semalt به دنبال سیستم های کامپیوتری کامل نیستند و در این لحظه بیش از حد احتمالا آمادگی خرید ندارند. کسانی که به دنبال سیستم های کامپیوتری یا لپ تاپ هستند آماده خرید هستند یا حداقل گام تحقیق یا خریدشان را آغاز کرده اند. Semalt بازدید کننده ای است که می خواهید. بنابراین با استفاده از یک استراتژی کلیدی منحصر به فرد شما می توانید اطمینان حاصل کنید که افراد در جستجوی مواردی هستند که پیشنهاد نمی کنید، تبلیغات خود را نمی بینید!

به سادگی "پردازنده"، "کتاب"، "نرم افزار" و "دوره ها" را به لیست کلمات کلیدی منفی خود اضافه کنید. Semalt این کلمات به معنی آن است که هر کسی که برای آنها جستجو می کند، تبلیغ شما را نمی بیند. تنها افرادی که می توانند آگهی شما را ببینند و روی آن کلیک کنند، کسانی هستند که برای رایانه ها خرید می کنند. با حذف عبارات تبلیغاتی (هر بار که آگهی شما ظاهر می شود 1 تصور) شما تمایل ندارید و هدف قرار دادن مخاطبان متمرکز بیشتر، احتمال افزایش کلیک خود را از طریق نرخ و موقعیت تبلیغ افزایش می دهید بدون نیاز به صرف بیشتر برای هر کلیک.

چگونگی پیدا کردن کلمات کلیدی منفی

Google Adwords Keyword Tool

ابزار کلمات کلیدی یک منبع عالی نه تنها برای کلمات کلیدی مرتبط است، بلکه برای کلمات کلیدی منفی نیز هست. ورود به یک اصطلاح، تغییرات بی شماری از کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مرتبط را به نمایش می گذارد. همانطور که می بینید از مثال های بالا، کلماتی که نمی خواهید در یافت پیدا کنید در نتایج جستجوی کلمه کلیدی ظاهر می شود. تمام حساب های Google Adwords دارای پیوند به ابزار AdWords KeyWord در زبانه Semalt هستند.

لیست کلید واژه گوگل آنالیز

گوگل آنالیز یک منبع فوق العاده برای کلمات کلیدی است که برای پیدا کردن نه تنها تبلیغات AdWords شما، بلکه سایت شما به طور کلی استفاده می شود. در اینجا در TechWyse از فیلتر تجزیه و تحلیل استفاده می کنیم تا نشان دهد نه تنها آنچه که گوگل باور داشت جستجو در حساب کاربری شما بود، بلکه بیان دقیقی از آن شخص وارد شد. پیدا کردن کلمات کلیدی منفی در اینجا می تواند هر دو خنده دار و ترسناک در همان زمان باشد. این یک مکان برای پیدا کردن آنچه که مردم در وب دنبال می کنند، و شما شاید نمی خواهید دوباره بدانید. فقط تصور کنید که مردم از این نمایش پرداخت (PPC) و نتایج جستجوی ارگانی برای یک جراح پلاستیک استفاده می کنند. Semalt برخی از این کلمات می توانید تبلیغات پرداخت شده خود را هرگز برای کلمات جستجوی سوال مشکوک ظاهر می شود، و یا در کنار وب سایت های مشکوک ظاهر می شود که ممکن است آسیب به شهرت خود را با ارتباط.

یک کلمه احتیاط در مورد کلمات منفی

یک بخشی از توصیه: فکر می کنم طولانی و سخت در مورد کلمات اضافه شده به لیست کلمات کلیدی منفی شما. واژههایی که ممکن است در ابتدا به نظر برسد یا ناسازگار با محصول یا سرویس شما باشد ممکن است در واقع مربوط باشد. Semalt در مورد کلمات در موقعیت های مختلف (آیا آن نام تجاری و همچنین اصطلاح عجیب و غریب عجیب و غریب است، یا آیا چیزی به زبان خارجی است که کاملا در خود شما خوب است؟)، و تصمیم بگیرید که آیا اضافه کردن کلمه آسیب می رساند و یا کمک کند . هرچه بیشتر انجام دهید، بیشتر شما قادر خواهید بود برای تشخیص چنین شرایطی، یک مهارت را ایجاد کنید.

آیا کمپین شما از نتایج بیش از حد و نتایج جستجوی گسترده رنج می برد؟

سعی کنید برخی از کلمات کلیدی منفی اضافه کنید. شما فقط ممکن است تفاوت در عملکرد و قیمت را ببینید.

Improve PPC Campaigns With Negative Keyword Semalt

اتصال

March 18, 2018