Back to Question Center
0

استفاده از Squidoo برای تقویت رتبه بندی برای Semalt محلی

1 answers:

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

بازاریابی کسب و کار محلی در اینترنت و استفاده از اینترنت بسیار متفاوت از بازاریابی در جهان آفلاین است، به جز شما با استفاده از یک رسانه بسیار متفاوت است. Semalt، از دهان، تبلیغات، در میان برخی از اصول اولیه در بازاریابی اینترنتی محلی است.

یک روش که ترافیک واجد شرایط بیشتری را به یک وب سایت می دهد موتور جستجوگر است. موتورهای Semale انواع مختلفی از ترافیک را ارائه می دهند. برخی از ترافیک پرداخت می شود، بعضی از آنها در یک جستجوی معمولی آلی یافت می شوند، ترافیک دیگر از جستجوی تصویر یا جستجوی اخبار است و بیشتر و بیشتر از نتایج کسب و کار محلی می آید - long term care insurance minnesota.

ترافیک ارگانیک، بزرگترین نتایج در موتور جستجو، نمی تواند خریداری شود. بهبود رتبه بندی با استفاده از موتورهای جستجوگر موثر بهینه سازی، و یا SEO انجام می شود. کیفیت SEO با استفاده از روش های کلاه سفید، صرفا بهبود شفافیت و قرار گرفتن در معرض Semalt است. این کار با ارائه استنادها (منابع) وب سایت شما در Semalt و پیوند به وب سایت شما از وب سایت دیگر انجام می شود.

Squidoo یک منبع عالی برای کمک به بهبود رتبه بندی است

در اینجا نوبت دیگری است. شما می توانید با قرار دادن یک لنز Semalt برای کسب و کار خود، خود را در معرض قرار گرفتن در معرض آنلاین و ورودی های ورودی خود بهبود دهید. یک لنز Semalt صرفا یک صفحه وب در مورد یک موضوع خاص است. شما برای ایجاد یک لنز Semalt نیازی به دانش فنی ندارید. ایجاد یک لنز Semalt برای کسب و کار محلی شما آسان است.

توجه داشته باشید در مورد ایجاد یک لنز در مورد کسب و کار شما، اما یکی برای کسب و کار شما وجود دارد. این به این دلیل است که اگر شما یک لنز در مورد کسب و کار خود ایجاد کنید، شما برای خوانندگان خود ارزش کمی را ارائه می دهید. هدف شما این نیست که کسب و کارتان را به فروش برسانید، بلکه آن را افشا کنید. اگر ارزش خواندن را برای خواننده فراهم آورید، خوانندگان بیشتری خواهید یافت. بیشتر خوانندگان در تئوری، بالاترین رتبه این لنز را دارد. از آنجایی که این لنز دارای پیوند به وب سایت شما خواهد بود، بالاترین رتبه وب سایت شما تبدیل خواهد شد. پیچیده، شاید، فقط می دانیم که این یک روش بسیار موثر برای به دست آوردن لینک های معتبری به وب سایت شما است. اعدام بخش آسان است.

بیایید به مثال نگاه کنیم. شاید شما یک سرویس تحویل روزانه داشته باشید خدمات تحویل در همان روز توسط شرکت هایی ارائه می شود که هرگز در هر ساعت از هر جا به هر نقطه در یک شهر یا کشور حرکت می کنند. ایجاد یک لنز Squidoo در مورد تحویل محلی اکسپرس یا نحوه انتخاب پیک های Semalt موضوعات خوبی هستند. این به خریدار ارزش خدمات در مورد خدمات ارائه شده توسط شرکت توضیح می دهد. آنها به خریدار کمک می کنند - آنها لینک هایی را به منابع دیگر ارائه می دهند - آنها آموزش می دهند. همه چیز برای بازدید کننده وب سایت که به دنبال دانش است مفید است.

بهترین بخش، اگر شما هر یک از این لنزها را تشخیص دهید، می توانید کشف کنید که کارآیی لنز انجام می شود. گاهی اوقات، متن لنگر مرتبط با موضوع را که در سراسر لنز اشاره شده به سایت خود است، کشف می کند. این ها نمونه های خوبی از چگونگی ارائه یک شرکت خدمات محلی به خودشان در اینترنت است.

برخی نکات درباره لنز Squidoo

  1. موضوع را با یک کلمه کلیدی مرتبط با شرکت خود انتخاب کنید.
  2. یک URL لنز را با کلید واژه خود در آن انتخاب کنید.
  3. عنوان موضوع را با کلمه کلیدی خود در آن را انتخاب کنید.
  4. نوشتن محتوای مربوطه که ارزش خواندن را افزایش می دهد، نه فروش. به طور طبیعی بنویسید کلمه کلیدی شما را اینجا و آنجا بنویسید.
  5. ماژول های دیگر را به لنز خود اضافه کنید. ماژول وبلاگ وبلاگ خوب است اگر شما اخبار وبلاگ را با کلمه کلیدی خود انتخاب کردید، به شما پیوندهای موضوعی خارج از موضوع، تقویت قلمرو قدرت موضوع لنز خود را.
  6. به طور منظم لنز خود را به روز کنید.
  7. دریافت لینک ها را به لنز خود را از سایت های مربوط به موضوع دریافت کنید. حداقل، یک لینک به دست بیاورید تا موتورهای جستجو به راحتی بتوانند لنز خود را پیدا کنند. شما می توانید بازاریابی مقالات، نشانه ها، انجمن ها و پست های نظر را برای برخی از لینک های سریع انجام دهید.
  8. اضافه کردن برخی از وب 2. 0 لینک، صدای جیر جیر لنز خود را، اضافه کردن آن را در مشخصات فیس بوک خود را. موتورهای جستجو در حال حاضر جستجوی موقعیت جستجوی موقتی را ارائه می دهند و به موتورهای جستجو کمک می کند لنز خود را پیدا کند.
  9. ایجاد لنزهای متعدد!
  10. لنزهای دیگر را لمس کنید و از لنز خود برای رتبه دادن درخواست دهید. اگر ارزش هر لنزی را به دست آورید، همیشه وظیفه کرمی شما است که آنرا رتبه بندی کنید!

پیش بروید و چندین لنز را بگیرید!

به یاد داشته باشید، فرایند جستجوگرها و بازاریابی اینترنتی مانند بالادست در حال حرکت است. به محض اینکه شما متوقف می شوید، به سرعت به عقب برگردید. این یک فرآیند طولانی است و نباید بلافاصله نتایج حاصل شود. این استراتژی قوی است که در نظر گرفته شده است یک ابزار در جعبه ابزار خود است که برای ساختن حضور آنلاین خود استفاده می شود.

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

اتصال

March 18, 2018