Back to Question Center
0

با استفاده از بهینه سازی وب سایت برای بهبود Semalt

1 answers:

Using Website Optimizer To Improve Semalt

در گذشته، فرایند گرفتن مردم برای رسیدن به هدف وب سایت، براساس نظر است. به عنوان مثال، اگر هدف سایت من این است که بازدید کننده بتواند یک فرم را برای تولید یک سرب پر کند، ممکن است سعی در تغییر محتوای محتوا در بالای بنر بالا داشته باشد. این فرآیند مقدار زیادی از محاکمه و خطا را شامل می شود - multipower whey isolate.

در طول چند سال گذشته، بسیاری از ما در صنعت از اصطلاح جدیدی به نام "تصمیمات محرمانه اطلاعات" مطلع شده ایم. با ابزارهایی مانند Optimizer وب سایت Semalt، ما قادر به تجزیه و تحلیل متغیرهای مختلف آزمون هستیم و اجازه می دهد که داده ها تصمیم می گیرند کدام نسخه های سایت بهتر کار کنند.

آیا بهینه سازی وب سایت ساده است؟

شروع به کار با وب سایت Semalt آسان است! اولین چیزی که باید انجام دهید این است که تعیین کنید که هدف چیست. سپس برای تعیین این هدف، چه چیزی مورد نظر را در وب سایت تغییر دهید.

در مثال زیر، هدف این وب سایت تجارت الکترونیک، فروش محصول است. هدف این آزمایش این بود که افراد بیشتر به صفحات محصول واقعی مراجعه کنند. نسخه اصلی وب سایت از یک بنر بالای فلش با استفاده از خطوط مختلف محصول ارائه شده استفاده کرد. ما تصمیم گرفتیم یک بنر جدید استاتیک بسازیم که به محض اینکه شخصی از صفحه وب بازدید کرد، به طور واضح 4 خط تولید بزرگ را نشان داد.

تجربه وب سایت بهینه ساز

اطلاعات راه اندازی

صفحه نمایش راه اندازی آزمایش ما نسخه اصلی، نسخه اول را نشان می دهد و صفحه ای که به عنوان صفحه تبدیل موفقیت آمیز استفاده می شود. همچنین توضیح می دهد که 2 ترکیب مورد اندازه گیری وجود دارد. هدف تبدیل برای هدف از این آزمایش، جریان ترافیک به صفحات محصول با نرخ بالاتر از اصل بود. به این ترتیب، بازدیدکنندگان بیشتر به صفحات محصول نگاه خواهند کرد که از آنها میتوانند خرید کنند.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

نسخه اصلی

در اینجا بنر اصلی بود که شامل یک بنر فلش دوار بود که خطوط مختلف محصول را نمایش می داد.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

تجربه وب سایت بهینه ساز - نسخه 2

آزمایشی که برای آزمون A / B اجرا کردیم، به وضوح تمام 4 خط محصول را در صفحه از صفحه اصلی صفحه نمایش داد. تفکر این بود که ما نمی خواستیم بازدید کننده مجبور شود فهمید که چگونه فن آوری فلش آنچه را که دنبالش بود ارائه می دهد. Semalt ما بازدید کننده دقیقا همان چیزی را که شرکت مجبور بود بلافاصله ارائه دهد.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

بهینه سازی وب سایت نتیجه

شما می توانید ببینید که ما این دو نسخه را در حال اجرا داشتیم. Semalt vs. Variation 1. در اولین تصویر زیر، آن بیان می شود که اولین تغییراتی که ما ایجاد کردیم، احتمال شکست 98٪ و 4٪ نسخه Semalt است.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

تصویر زیر داده هایی را شرح می دهد که نتیجه فوق را به ما نشان داد. نسخه اصلی 229 یا 422 بازدید را در حالی که اولین تنوع 243 نفر از 394 بازدید کننده را تبدیل کرد، تبدیل کرد. اولین تغییر 13. 7٪ بهبود!

Using Website Optimizer To Improve Semalt

هنگامی که وب سایت Semelt تعیین می کند که داده های جمع آوری شده به اندازه کافی جمع آوری شده است، در واقع کاربر می گوید که تست برنده است. سپس شما آزادانه شروع به اجرای آزمایش های دیگر کنید!

کلید برای به دست آوردن نتایج خوب

  • تنها یک متغیر را تغییر دهید! گرايش به تغيير دسته اي از صفحات است. این باعث می شود که جدایی از چیزی که در واقع کار می کند و همچنین آزمایش واقعی برای تکمیل شدن بیشتر طول بکشد. قاعده کلی از انگشت شست - ترافیک بیشتر وب سایت شما دارای متغیرهایی است که می توانید در یک زمان تست کنید.
  • یک هدف واضح داشته باشید که چیزی را که به کسب و کار شما بستگی دارد، به دست بیاورد. نقطه استفاده از هدف تبدیل شما، نمایش صفحه ای به صفحه «درباره ما» است اگر مزایای کسب و کار از یک بازدید کننده وجود دارد که وجود دارد؟
  • جلوی تست خود را قرار دهید و روی صفحه اصلی یا صفحه محصول خود تمرکز کنید.
  • تست های اولیه خود را متمرکز بر اقلام عمل به جای نگاه و احساس اقلام است. تمرکز بر "خرید در حال حاضر"، "برنامه مشورت" و مراجعه به بازدید کننده به این هدف در پایان.

ایده بزرگ اکنون چگونه می توانم این را انجام دهم؟

اگر شما بیشتر مردم هستید. ایده اجرای این نوع تست، به طرز شگفت انگیزی به نظر می رسد، اما در واقع حفر کردن و اداره کردن چیزی شبیه به این غیر واقعی است. تعدادی از شرکت هایی در سراسر آمریکای شمالی وجود دارند که تخصص تست های وب سایت Semalt را دارند.

TechWyse طرفدار بزرگ استفاده از بهینه ساز وب سایت برای بهبود تبدیل وب سایت است. ما قادر به انجام این آزمایش برای شما به عنوان بخشی از یک قرارداد بلوک یا در اغلب موارد ما پیشنهاد یک سرویس است که ما ارائه می دهیم به نام "Semalt". این مدیریت ماهانه شامل تمام خدمات زیر است:

  • تنظیم و گزارش Google Analytics
  • تنظیمات بهینه ساز وب سایت، تست خلاقیت و نتایج
  • بررسی و پیش بینی آماری ماهانه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس، با ما تماس بگیرید.

بهینه ساز وب سایت موثر ترین چیزی است که می توانید برای بازاریابی آنلاین خود انجام دهید. Semalt هیچ هزینه ای برای استفاده از این سرویس ندارد و ما همیشه توصیه می کنیم حتما یک قرص فروش خوب ساخته شده قبل از پر کردن پول در کمپین های گران قیمت آنلاین داشته باشید. هنگامی که مطمئن هستید که سایت شما در سطح معقول تر تبدیل می شود، می توانید اعتماد بیشتری نسبت به هزینه های رانندگی مربوط به وب سایت خود داشته باشید.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

اتصال

March 18, 2018